• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    AETHER
    AETHER --- ---
    PAJKII: u kurkumy bych se bala, ze bude drazdit pokozku, ale zkus, kdyztak to sundas;)
    PAJKII
    PAJKII --- ---
    Nezkoušeli jste někdo dávat kurkumu..? ta by mě docela lákala :).
    Už se těším, jak vyzkouším, a že nanášení a také výsledný efekt bude příjemnější. Zatím jsem dávala hennu hlavně pro výživu, na pokožku a vlasy.
    A s rozčesáváním nemám problém, právě naopak, vlasy po henně mám poddajné až jemné..a používám z DM hennu..
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Mně osobně se po kakau rozčesávaly lépe, než když jsem ho tam nedala. Káva nevím:-) Leda bys to sladila ;-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Tak ještě mě napadá, jestli na to nemá vliv káva nebo kakao, dřív jsem je do henny nedávala..
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Zkus to s olivovým, i když nevím, proč by to s kokosovým jít nemělo - možná je víc vodnatý.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: taky dávám olivák a no problem
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    MAGI: Používám DM hennu, to jo, ale vlasy jsem takovéhle měla odjakživa
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ADELHAIDA: Dala jsem kokosový, předposledne jsem ho dala asi lžíci a žádný větší efekt - takže olivový je lepší?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Mně teda silně pomáhá lžíce olivového oleje. Od doby, co ji tam přidávám, rozčešu vlasy úplně krásně.
    MAGI
    MAGI --- ---
    NEVENA: mně se to stalo jen po tý DM henně a to že opravdu hodně.. s logonou a henne color téměř vůbec :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Byl by nějaký tip proti motání vlasů? I pár dní po henně na ně musím dávat balzám, abych se daly dobře rozčesat
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    PAJKII: Já zase dávám papriku, abych měla odstín červenější.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    PAJKII: Kávu kvůli tmavšímu odstínu a proti vysoušení, kakao kvůli odstínu, hřebíček kvůli odstínu a zlepšení stavu pokožky na hlavě... řekla bych, že to pak chytá míň do rezava. A hezky to voní:)
    VIGE
    VIGE --- ---
    PAJKII: já dávám kakao hlavně proto, že má pak výsledná hmota/bahínko, lepší konzistenci, je to takový pěkně mazlavý a líp se to nanáší... nebo alespoň mně to příjde:)
    PAJKII
    PAJKII --- ---
    MANIFEE: Tak to je paráda, děkuji moc za odkaz, ...moc jsem tomu nemohla uvěřit, že by s třeba s kakaem více barvila, ale jak jde vidět, "síla" henny je velká..:) Příště jak budu nanášet, musím vyzkoušet, a doufám, že výsledky budou konečně o něco úspěšnější .. :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PAJKII: pak chyta henna vic do hneda. Tady je seznamek co treba pridavat do henny pro dosazeni lepsiho odstinu [ MANIFEE @ H:E:N:N:A ]
    PAJKII
    PAJKII --- ---
    Proč do henny přidáváte kakao, kávu, ..? citron by ještě chápala, také olej je logický,..
    Navíc, napadlo mě také přidat potom do henny .. třeba čistou kurkumu, červenou papriku..? :) Pokud to chápu tak, že kakao v kombinací s hennou barví.. ?
    Asi se to rozebíralo níže po vláknech, tak se omlouvám, pokud se ptám po druhé.. a třeba, že se ptám hloupě .. :)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    NEVENA: Já si (na noc i mimo ni) dám přes ten pytlík (fólii) kolem hlavy velkou gumičku, kterou si sama vyrábím: z nepoužitelných punčocháčů ustřihnu jednu nohavici, kterou svážu uzlem. Je z toho gum(ičk)a o průměru 20-25 cm, pochopitelně značně pružná. Doporučuju. A na noc rozhodně čepici, ručník se sveze hned.
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    NEVENA: tak tak
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SUCHO: Myslíš odrosty po barvení?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam