• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    FLEUR
    FLEUR --- ---
    WITCHIE: pokud jsem dobre koukala, tak Schlecker (tam jsem je videla pred dvema tydny) i DMko koupaci igelitove cepice maji... ja kupovala nejakou v DMku uz asi pred rokem, vzdycky ji vyperu a zatim vypada jeste docela slusne a drzi...
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    ADELHAIDA: jj z hotelu jsem si nedavno taky dve privezla, ale nepobyvam v nich bohuzel tak casto a taky je nemaji v kazdem. Kouknu se do te Tety, diky :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    WITCHIE: Většinou si je odvážím z nějakého hotelu, kde jsou v takové té jednorázové výbavě. Ale viděla jsem je před rokem v Tetě.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    ADELHAIDA: kde kupujes ty igelitove cepice?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Existuje nějaký přírodní přípravek nke ztmavení vlasů? Ty světlé odrosty jsou opravdu hnus :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    NEVENA: Moje původní barva vlasů: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs223.snc1/7019_1221171459079_1522713971_597324_1804995_n.jpg (fotka vypadá děsně a je ujetá, varuji:D)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Zopakovala jsem poslední pokus, s lehkou změnou složení - káva ku henna tentokrát cca 1:2, malá lžíce kakaa, cca lžíče drceného hřebíčku (který i tak nadrtit v keramickém moždíři byla fuška...), zalito černým čajem, přidala jsem citron, nechala do odležet na balkoně cca 24 hodin a pak ještě přimíchala lžičku kokosového oleje.
    Doba působení plánovaně aspoň deset hodin, neplánovaně cca 15:) hennu jsem smyla a necelé dva dny vydržela nemýt si vlasy.
    Výsledek:

    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    VIGE: díky.
    VIGE
    VIGE --- ---
    ECLECTICA: můžeš bez obav
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Po experimentech s umělými barvami bych se ráda opt vrítila k henně, kterou jsem se barvila natmavo. cca před měsícem jsem si jedinkrát nanesla tmavou trvalou barvu (která se ovsem kupodivu trošku vymývá), můžu si dát hennu? Mám čekat nějaký děsivý výsledek, zelené vlasy a podobně?
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    ELIZHANNAH: tizian to hází do zrz
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    KACHITA: já jsem už zkoušela předminule ořechově plavou, potom tizián a teď ořechově plavou a tizián v poměru 2:1 a při čistě ořechově plavé fakt nebyl ani náznak zrz, teď při smíchání s tiziánem je tam trošilinku zrz, ale možná je to ještě spíš ten samotnej tizián, co jsem si tam dávala před cca před měsícem a půl.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    hoj hoj... mam dotaz: mela jsem na sobe 2x hennecolor (medena), na slunicku se docela medim hodne, zato ve stinu to mam takove svetle hnede (puvodni barva spinava blond). Ted bych ada zkusila orechove plavou z DM, nemuze to chytit nejak rezave? Filtrovala jsem tady diskuzi a pisete ze do rez nee, ale precijen podklad je jeste ta med. Dekuji
    AETHER
    AETHER --- ---
    PAJKII: u kurkumy bych se bala, ze bude drazdit pokozku, ale zkus, kdyztak to sundas;)
    PAJKII
    PAJKII --- ---
    Nezkoušeli jste někdo dávat kurkumu..? ta by mě docela lákala :).
    Už se těším, jak vyzkouším, a že nanášení a také výsledný efekt bude příjemnější. Zatím jsem dávala hennu hlavně pro výživu, na pokožku a vlasy.
    A s rozčesáváním nemám problém, právě naopak, vlasy po henně mám poddajné až jemné..a používám z DM hennu..
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Mně osobně se po kakau rozčesávaly lépe, než když jsem ho tam nedala. Káva nevím:-) Leda bys to sladila ;-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Tak ještě mě napadá, jestli na to nemá vliv káva nebo kakao, dřív jsem je do henny nedávala..
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Zkus to s olivovým, i když nevím, proč by to s kokosovým jít nemělo - možná je víc vodnatý.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: taky dávám olivák a no problem
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    MAGI: Používám DM hennu, to jo, ale vlasy jsem takovéhle měla odjakživa
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam