• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    KACHITA: já jsem už zkoušela předminule ořechově plavou, potom tizián a teď ořechově plavou a tizián v poměru 2:1 a při čistě ořechově plavé fakt nebyl ani náznak zrz, teď při smíchání s tiziánem je tam trošilinku zrz, ale možná je to ještě spíš ten samotnej tizián, co jsem si tam dávala před cca před měsícem a půl.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    hoj hoj... mam dotaz: mela jsem na sobe 2x hennecolor (medena), na slunicku se docela medim hodne, zato ve stinu to mam takove svetle hnede (puvodni barva spinava blond). Ted bych ada zkusila orechove plavou z DM, nemuze to chytit nejak rezave? Filtrovala jsem tady diskuzi a pisete ze do rez nee, ale precijen podklad je jeste ta med. Dekuji
    AETHER
    AETHER --- ---
    PAJKII: u kurkumy bych se bala, ze bude drazdit pokozku, ale zkus, kdyztak to sundas;)
    PAJKII
    PAJKII --- ---
    Nezkoušeli jste někdo dávat kurkumu..? ta by mě docela lákala :).
    Už se těším, jak vyzkouším, a že nanášení a také výsledný efekt bude příjemnější. Zatím jsem dávala hennu hlavně pro výživu, na pokožku a vlasy.
    A s rozčesáváním nemám problém, právě naopak, vlasy po henně mám poddajné až jemné..a používám z DM hennu..
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Mně osobně se po kakau rozčesávaly lépe, než když jsem ho tam nedala. Káva nevím:-) Leda bys to sladila ;-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Tak ještě mě napadá, jestli na to nemá vliv káva nebo kakao, dřív jsem je do henny nedávala..
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Zkus to s olivovým, i když nevím, proč by to s kokosovým jít nemělo - možná je víc vodnatý.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: taky dávám olivák a no problem
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    MAGI: Používám DM hennu, to jo, ale vlasy jsem takovéhle měla odjakživa
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    ADELHAIDA: Dala jsem kokosový, předposledne jsem ho dala asi lžíci a žádný větší efekt - takže olivový je lepší?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NEVENA: Mně teda silně pomáhá lžíce olivového oleje. Od doby, co ji tam přidávám, rozčešu vlasy úplně krásně.
    MAGI
    MAGI --- ---
    NEVENA: mně se to stalo jen po tý DM henně a to že opravdu hodně.. s logonou a henne color téměř vůbec :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Byl by nějaký tip proti motání vlasů? I pár dní po henně na ně musím dávat balzám, abych se daly dobře rozčesat
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    PAJKII: Já zase dávám papriku, abych měla odstín červenější.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    PAJKII: Kávu kvůli tmavšímu odstínu a proti vysoušení, kakao kvůli odstínu, hřebíček kvůli odstínu a zlepšení stavu pokožky na hlavě... řekla bych, že to pak chytá míň do rezava. A hezky to voní:)
    VIGE
    VIGE --- ---
    PAJKII: já dávám kakao hlavně proto, že má pak výsledná hmota/bahínko, lepší konzistenci, je to takový pěkně mazlavý a líp se to nanáší... nebo alespoň mně to příjde:)
    PAJKII
    PAJKII --- ---
    MANIFEE: Tak to je paráda, děkuji moc za odkaz, ...moc jsem tomu nemohla uvěřit, že by s třeba s kakaem více barvila, ale jak jde vidět, "síla" henny je velká..:) Příště jak budu nanášet, musím vyzkoušet, a doufám, že výsledky budou konečně o něco úspěšnější .. :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    PAJKII: pak chyta henna vic do hneda. Tady je seznamek co treba pridavat do henny pro dosazeni lepsiho odstinu [ MANIFEE @ H:E:N:N:A ]
    PAJKII
    PAJKII --- ---
    Proč do henny přidáváte kakao, kávu, ..? citron by ještě chápala, také olej je logický,..
    Navíc, napadlo mě také přidat potom do henny .. třeba čistou kurkumu, červenou papriku..? :) Pokud to chápu tak, že kakao v kombinací s hennou barví.. ?
    Asi se to rozebíralo níže po vláknech, tak se omlouvám, pokud se ptám po druhé.. a třeba, že se ptám hloupě .. :)
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    NEVENA: Já si (na noc i mimo ni) dám přes ten pytlík (fólii) kolem hlavy velkou gumičku, kterou si sama vyrábím: z nepoužitelných punčocháčů ustřihnu jednu nohavici, kterou svážu uzlem. Je z toho gum(ičk)a o průměru 20-25 cm, pochopitelně značně pružná. Doporučuju. A na noc rozhodně čepici, ručník se sveze hned.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam