• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    IKA
    IKA --- ---
    GALTHEA: mne si problemy urcite nenarobila, ale radsej sa spytaj Manifee:)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    IKA: drahá, ty si jednoducho skvelá. dúfam že všetko ok a nenarobila som problémy:/
    (ale naozaj som nerátala s tým, že mi prefarbia hlavu...!!)
    IKA
    IKA --- ---
    GALTHEA: uspesne zrusene.:)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    IKA: ahoj, tak ako je to s tou objednávkou - už som zase online:) vyriešilo sa to? ja síce teraz tak rok nebudem môcť na hlavu dať nič, čo mi neschváli kaderník, ale keby čokoľvek, tak ti tie peniažky doručím, ak sa to nedá zrušiť - to je jasné.
    (som nerátala s tým, že sa raz dám na takéto dačo... teda farbu, nie hennu.)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    AMAZONKAAA: dá se sehnat i u nás, ne konkrétně tahle značka, ale kvalita je srovnatelná
    AMAZONKAAA
    AMAZONKAAA --- ---
    SKLIBA: mno to pomalu, abych zmenila objednavku na jedno kilo :D no, ale tak nejdruv vyzkousime, uvidime, doufam ze to neni naposled, co se dostanu k takhle kvalitni henne:)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    AMAZONKAAA: no já mám vlasů o kus míň a dávám 70-80 g (nanáším na suché vlasy, na mokré stačí o chlup míň)... každopádně dkyž chceš výraznou barvu, klidně bych dala 100g a naplácala na vlhkou hlavu
    AMAZONKAAA
    AMAZONKAAA --- ---
    SKLIBA: jo, to jak to zari, to je sice hrozne super, ale do cervena, kdyby to chtelo zarit a ne do medena... nicmene, kolik si myslis, ze by melo byt henny na mou dylku vlasu?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    AMAZONKAAA: záříš všemi barvami :-) henna od MANIFEE je výborná, dobrá volba, ještě doma mám jeden pytel a jsem s ní spokojená
    a jinak uvidíš, ono je to vždycky trošku sázka do loterie, ale když se ví co a jak, tak se to dá aspoň rámcově korigovat
    AMAZONKAAA
    AMAZONKAAA --- ---
    SKLIBA: no ty si poklad, ja uz hledala rady vsude mozne. ted mam objednanou hennu od MANIFEE, tak snad to nezkurvim. hlavu uz nacerno nemam, uz rok se pokousim o jasne cervenou, a cernou jsem stahla do tmave ruda, ale vrsek je furt oranzovej. je mi jasny ze to nesjednotim, pokud hlavu neodbarvim, ale vzhledem k tomu, ze si hennou chci dopomoct i ke zdrave hrive, tak je nejaky peroxid nemyslitelny:) jinak, ted moje hlava fakt plane jasnym plamene vhodnym k upaleni akorat tak Jany z Arku..


    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    AMAZONKAAA: místo citronu lepší přidat červené víno (už jsem slyšela ohlasy, že citron zesvětluje výsledek), když to bude levný krabicák, pomůžeš si i trochou potravinářského barviva v něm hehe... a červená paprika také vylepšuje. a jinak když budeš hlavu zahenovanou a zaigelitovanou ještě přihřívat fénem, dá to taky lepší výsledek.... a jinak samozřejmě hennu nachystat den předem a uložit na teplém místě, aby se hezky rozležela, pak barví mnohem víc, na hlavě nechat aspoň čtyři hodiny. jo a nevím, jestli máš pořád ještě vlasy na tmavo, takže bacha, henna nijak nezesvětluje
    GNURET
    GNURET --- ---
    AETHER: pěkně
    AETHER
    AETHER --- ---
    Tak jsem si prave na hlavu napatlala hennu tady slibovany minireport:
    http://picasaweb.google.com/lh/photo/jf9kC9dzJ5F59QSftbar6WGbBC8YhUIgjR-8V34iqck?feat=directlink
    RADUS
    RADUS --- ---
    AMAZONKAAA: jj s tim mam stejnej problem teda hena z demka mě neobarvila vubec ale kupuju hene color a ta mě teda taky nenabarví uplně na červeno je to furt do zrzava taknako... i když jsem namíchala pul černé a pul mahagon pořad to nebyla sytá červena... ale zkoušim namíchavat s kavou a tak... přestala jsem používat citron s tim mi to přišlo vždy víc zrzaví
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    CAMELLA: no, jsou ruzne odrudy henny a nektere maji odstiny vic do cervena (a do tmava)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AMAZONKAAA: ja jsem ted nejakou privezla z Kataru, vzala jsem nejakou navic, jestli chces.

    Holky vy co jste si ji u me objednali, tak uz jsem v Praze. Ozvu se vam jeste do posty
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    AMAZONKAAA: henna je od přírody zrzavá, červené se někteří vyrobci a uživatelky snaží dosáhnout pomocí přídavku různých bylinek atd. Ale většinou je více či méně do zrz :)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    AMAZONKAAA: Henna je vždycky henna, návody co vím všude mluví o horké vodě. Doporučuji nástěnku a tento příspěvek: [ MANIFEE @ H:E:N:N:A ]
    Co se týče červené, tak to neporadím, snažím se o sytě hnědou. DMková barví do oranžova vždycky...
    AMAZONKAAA
    AMAZONKAAA --- ---
    po dlouholetym chemickym barveni jsem se rozhodla pro indickou hennu. muzete mi nekdo poradit, kde se da koupit ta v prasku, co se micha s citronovou stavou? pokud mozno opravdu co nejcervenejsi?
    koupila jsem si v dmku jakousi hennu, co se micha s horkou vodou, a vylezla jsem uplne zrzava...
    RADUS
    RADUS --- ---
    necham
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam