• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    FLOE
    FLOE --- ---
    REK11: s sedi to musi provest cernotu, jinak se zvencnu :]
    REK11
    REK11 --- ---
    FLOE: jee tak to jsme na tom podobne.mysi sed.....nic to neprovedlo,ani s chemkou,ani s sedi :-))
    FLOE
    FLOE --- ---
    ULILIA: obarvena jsem na cernocernoucernotu :] odrosty sve prirodni barvy mam mysi blond/mysi hneda. Ja se prave desim toho, ze mi to nechytne a z chemky mi padaj brutalne vlasy, to uz dal nemuzu.
    ULILIA
    ULILIA --- ---
    FLOE: Ono taky zalezi, aku mas farbu ted. Pokial blond alebo sede (co nepredpokladam), mohlo by ti to chytit napr. zeleno-modro, od svetlohnedej vys by to malo byt ok, ale cakaj max. tmavohnedu, rozhodne to nebude ziadna chemicka ciernota, nehovoriac o tom, ze niekomu ta cierna, konkretne hennecolor, nechyta vobec. Obecne chyta a barvi lip az po 2-3 aplikaciach.
    REK11
    REK11 --- ---
    JESTERKA_AIENE: já nevím,na mě nekoukej.... mě henne color vyhovuje a zustanu u ni
    FLOE
    FLOE --- ---
    REK11: ok, ja to risknu. Nemuzu si dovolit mit dloho odrosty kvuli praci. Pridavalas do te cerne nejakej prisady?
    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    REK11: všechno to má být 100% čistá henna a barví to na čtyři různé odstíny? To se mi nějak nezdá.
    REK11
    REK11 --- ---
    FLOE: já si 10 let barvila vlasy chemkou-1 mesic po poslednim barveni jsem si dala cernou hennu , pohoda :-))
    FLOE
    FLOE --- ---
    bude hodne velkej hrich hodit na hlavu cernou hennu po 1 max 2 mesich od nabarveni chem. prelivu?
    REK11
    REK11 --- ---
    IDENTITY: Nz :-))
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    REK11: Díky, díky :-)
    REK11
    REK11 --- ---
    IDENTITY: prosím tě,to já nevím,já jí tolik nezkoumala-vím,že tam měla tři druhy /značky......říkala paní,že to je nová značka a že ji má cca 5 měsíců.....pokusím se to najít,ten obal si celkem pamatuji...
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    REK11: Děkuju a ta holandská henna je značky jaké, pls?
    REK11
    REK11 --- ---
    IDENTITY:
    O nás - Přírodní a bio kosmetika - VIVA NATURA KOSMETIKA
    http://www.viva-natura-kosmetika.cz/
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    REK11: Neměla bys link..?
    REK11
    REK11 --- ---
    tak jsem byla na te narodni, maji tam i nejakou novou holandskou hennu .-)) ja si koupila cernou henne color- je hezke, ze se prakticky nevymyva-zatím to není tolik vidět. tak za 14 dní mě to čeká znovu. Přijde mi,že mi vlasy podstatně líp shcnou-mám je husté a těžké a trvalo mi třeba 5 hodin než to uschne,ted to mam cca do hodiny,hodiny a pul,je to fakt rozdil....
    MINEA
    MINEA --- ---
    muj dnesni tip proti protykani henny je potravinova folie - ze zoufalstvi jsem si ji dala na hlavu a uspech me prekvapil :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    REK11: ja tam parkrat nakupovala a jednou meli pred zbozim a brala jsem posledni kousek, jinak mivaji vyber velky
    REK11
    REK11 --- ---
    WITCHIE: ano,to by melo byt ono :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam