• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    vypadaji takto (bez balzamu, nijak neupravovane)
    i kdyz ted koukam, ze ta barva vypada lehounce nacervenale, ale v realu to tak neni
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    CAMELLA: aha to jo, jeste jak jsem to poradne vmasirovavala.. to bude tim, tak dobry, dik:)
    MASCHA_DUDU: jojo, mne to tak po pul hodine taky preslo.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SAKJA_PANDITA: já bych řekla, že to mohlo byt tou skořicí...skořice může docela dráždit, hodně prohřívá a může to až pálit.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    SAKJA_PANDITA: Já jsem měla po smytí Hennecolor další den a půl docela "kousání" vzadu na temeni. Kůže ale nebyla ani zčervenalá a test na snášenlivost na kůži jsem předtím poctivě dělala. Ale pak to samo přestalo, tak jsem se tím už nezaobírala. Říkala jsem si, jestli se mi to nějak nezapařilo v tom igelitu nebo co...
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    Tak ja jsem dala za posl. mesic a pul hennu trikrat - poprve 4 hodiny hennecolor hnedou, pouze s citronem a vodou, na hlave igelitku a stokilovej rucnik. Podruhe uz mi doslo, ze muzu pouzit mikrotenovou folii a kulicha, takze uz to bylo pomerne pohodlnejsi:) Do smesi pridana mleta kava a skorice, na hlave pres noc deset hodin. Tohle probehlo behem 14 dnu, vlasy se neuveritelne napravily, krasne se leskly, byly silnejsi a zda se mi, ze se i zvetsil objem. Avsak blby bylo to, ze to porad hazelo odlesky do cervene, takze jsem vcera dala trihodinovy zabal henny cerne (plus opet) skorice a kava) a cervena zmizela! Mam pekne tmavou hnedou, ne uplne studenou, ale rozhodne ne s zadnymi cervenymi nebo oranzovymi odlesky.
    Vlasy se mi nelamou, jsou pekne hladke, voni po skorici (no dobre, po skorici nalozene v rybnice:), ale na to ze jsem je mela hodne vysusene po lete a konecky zastrihla jen jednou nebo dvakrat, tak je to fakt parada.
    Dotaz: Prvni pul hodinu po naneseni henny me to na temeni hrozne palilo, rikala jsem si, jestli jsem to neprehnala s tou kavou, ona docela dost vysusuje. Nebo jestli jsem to tam moc vehementne nehnetla, ale kuze je ok a zadna alergicka reakce neprobehla.. Nevite, cim to?
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    MAJKA: Dekuju za tip.
    HASSSLI: Hmmm,testnu.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MAJKA: zatímco ty jen opakuješ jako kolovrátek to hodnotné info, co už tu bylo řečeno stokrát.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    DA_NIELA: tak snad ji ta informace navic nijak neublizila :) - byla to spis reakce na "V tom aby se prase vyznalo :-) Jeden neví, čím se mejt :-)" - jako ze pokud by mela zajem se vyznat, nebo nekde optat.
    a jeji puvodni otazku jsem ji odpovedela, zatimco ty jen prudis :]
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MAJKA: až ma to, že MASCHA_DUDU se neptala na certifikovanou přírodu, ale na obsah silikonů.
    FLOE
    FLOE --- ---
    jinak jestli jste nekdo z Plzne, na namesti v Komodo maji vse od Hennecolor za 95,-
    FLOE
    FLOE --- ---
    MISHA73: jo, dik :]
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    MASCHA_DUDU: jestli te zajima, co je certifikovana a opravdu prirodni kosmetika a co ne, sleduj tenhle klub - [ přírodní kosmetika aneb patlimatli, které neubližuje ] tam se tomu venujou a damy maji docela prehled.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    MAJKA: Ajajaj... V tom aby se prase vyznalo :-) Jeden neví, čím se mejt :-)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    MASCHA_DUDU: no Lush -pokud se bavime o samponech- nemiva silicony, ale zato pouziva jako konzervanty parabeny, coz je ve vysledku prast jako uhod.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    MAJKA: Děkuju! Tak ten Lush bude v pohodě :-)
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    FLOE:
    obě dělají skoro to samé - akorád zlatá blond je jemější, ta hnědá je výraznější...
    záleží jak dloho se nechaj na hlavě a jakou máš barvu......
    MISHA73
    MISHA73 --- ---
    KACHITA: no do sahary bych fakt nešla...myslím že bude víc do oranžova...na to nemám odvahu :-D
    Zlatou blond nic nezkazíš ikdyž si ji necháš dlouho...
    tu hnědou bys zas měla trošku výraznější, ale rozhodně není tmavá ani rezavá...
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    MASCHA_DUDU: vetsinou konci na -cone. Mimochodem, kdyz das do guglu "silikony v samponech" tak ti mimo treba tenhle clanek - http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-kosmetika/top-tema-silikony.html - vypadne spousta dalsich
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    ADELHAIDA: A jak se jmenuje ta silikonová složka v šamponech, nevíš? Používám šampuk NEW z Lush...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam