• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    VEVER
    VEVER --- ---
    23KACA23: Já proti DM henně krom vymývání nic nemám, patlala jsem si jí na hlavu asi třikrát a nic negativního to nezpůsobilo. Pozitivního teda taky moc ne :)
    23KACA23
    23KACA23 --- ---
    Ahoj holky, chystám se obarvit si svoje krepatící se vlasy (mám pár měsíců po rozpletení dredů a pořád nemám stejné vlasy, jako před) hennou. Naposled jsem se barvila semiperma. barvou zhruba pře dvěma měsíci, nevadí to? A nevím, jakou hennu použít. Dmkovou nedoporučujete jen kvůli vymývání? Hledám tmavě hnědou nebo černou bez červených odlesků, pokud lze.
    IKA
    IKA --- ---
    HELLEJU: a pockaj este, ked zacne svietit slnko, ako pekne budu vyzerat na jasnom dennom svetle.:)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    Ha, já jsem teď smíchala Caca rouge a DMkovou hennu (jakože pro formu), plácla na suché a čekám, co z toho vyleze :O)))
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    Diky, holky, placla jsem to na vlhky a zadarilo se:-) I vysledna barva se mi moc zamlouva. Dlouho jsem se barvila chemickou barvou, tak jsem mela strach, abych nemela brcalovy praminky, ale dopadlo to dobre, 2 mesice nebarveni stacily. Dnes mi i jedna kolegyne rikala, ze mam hezky vlasy, ze vypadaji zdrave, tak mam radost, protoze hlavne kvuli tomu jsem se zase k henne vratila, pro moje lehce vlnite a suche vlasy je idealni:-)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HELLEJU: umeju hlavu a nez nachystam blaticko tak uz sou jen lehce vlhky :)
    IKA
    IKA --- ---
    HELLEJU: vlhke, nie uplne mokre.
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    Holky, kdyz michate henne color a lush hennu, aplikujete ji pak na suchy nebo vlhky vlasy?
    LARAINEMARGOT
    LARAINEMARGOT --- ---
    takže hlásím, že Caca Rouge, třetí nanesení, ponecháno přes noc, konečně očekávaný výsledek a chytla i na odrosty
    AETHER
    AETHER --- ---
    SAKJA_PANDITA: mas spatne vyvazenou bilou, hadam, ze ty zdi v realu taky nejsou cervene?;)
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    vypadaji takto (bez balzamu, nijak neupravovane)
    i kdyz ted koukam, ze ta barva vypada lehounce nacervenale, ale v realu to tak neni
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    CAMELLA: aha to jo, jeste jak jsem to poradne vmasirovavala.. to bude tim, tak dobry, dik:)
    MASCHA_DUDU: jojo, mne to tak po pul hodine taky preslo.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SAKJA_PANDITA: já bych řekla, že to mohlo byt tou skořicí...skořice může docela dráždit, hodně prohřívá a může to až pálit.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    SAKJA_PANDITA: Já jsem měla po smytí Hennecolor další den a půl docela "kousání" vzadu na temeni. Kůže ale nebyla ani zčervenalá a test na snášenlivost na kůži jsem předtím poctivě dělala. Ale pak to samo přestalo, tak jsem se tím už nezaobírala. Říkala jsem si, jestli se mi to nějak nezapařilo v tom igelitu nebo co...
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---
    Tak ja jsem dala za posl. mesic a pul hennu trikrat - poprve 4 hodiny hennecolor hnedou, pouze s citronem a vodou, na hlave igelitku a stokilovej rucnik. Podruhe uz mi doslo, ze muzu pouzit mikrotenovou folii a kulicha, takze uz to bylo pomerne pohodlnejsi:) Do smesi pridana mleta kava a skorice, na hlave pres noc deset hodin. Tohle probehlo behem 14 dnu, vlasy se neuveritelne napravily, krasne se leskly, byly silnejsi a zda se mi, ze se i zvetsil objem. Avsak blby bylo to, ze to porad hazelo odlesky do cervene, takze jsem vcera dala trihodinovy zabal henny cerne (plus opet) skorice a kava) a cervena zmizela! Mam pekne tmavou hnedou, ne uplne studenou, ale rozhodne ne s zadnymi cervenymi nebo oranzovymi odlesky.
    Vlasy se mi nelamou, jsou pekne hladke, voni po skorici (no dobre, po skorici nalozene v rybnice:), ale na to ze jsem je mela hodne vysusene po lete a konecky zastrihla jen jednou nebo dvakrat, tak je to fakt parada.
    Dotaz: Prvni pul hodinu po naneseni henny me to na temeni hrozne palilo, rikala jsem si, jestli jsem to neprehnala s tou kavou, ona docela dost vysusuje. Nebo jestli jsem to tam moc vehementne nehnetla, ale kuze je ok a zadna alergicka reakce neprobehla.. Nevite, cim to?
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    MAJKA: Dekuju za tip.
    HASSSLI: Hmmm,testnu.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MAJKA: zatímco ty jen opakuješ jako kolovrátek to hodnotné info, co už tu bylo řečeno stokrát.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    DA_NIELA: tak snad ji ta informace navic nijak neublizila :) - byla to spis reakce na "V tom aby se prase vyznalo :-) Jeden neví, čím se mejt :-)" - jako ze pokud by mela zajem se vyznat, nebo nekde optat.
    a jeji puvodni otazku jsem ji odpovedela, zatimco ty jen prudis :]
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MAJKA: až ma to, že MASCHA_DUDU se neptala na certifikovanou přírodu, ale na obsah silikonů.
    FLOE
    FLOE --- ---
    jinak jestli jste nekdo z Plzne, na namesti v Komodo maji vse od Hennecolor za 95,-
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam