• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    DIABOLUS: tak jsem přimíchala ten zbytek do nové a dopadlo to dobře, díky :)

    PIKKMA: a přišla jsem na to, jak nenanášet hennu na konce, ač jsem to neměla v plánu :) po odstátí na topení se odpařilo trochu vody, směs byla pak hustší. nejdřív jsem nanášela na kořínky a pak koukám, že délky a konečky nejsou napatlané, jen ty kořínky... díky husté konzistenci henna nestékala. samozřejmě při zabalení jsem na to ty konce připlácla, to by se ale dalo vyřešit nějakým kouskem igelitu kolem konečků, pokud je nechceš barvit. já to nechala tak - co se na konce dostane, ať se dostane, ale pečlivě natřené fakt nebyly. vzheldem k tomu, že jsem použila stejný odstín a stejný postup jako při minulém a předminulém barvení, je barva krásně jednotná :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    ELISHKA: jestli nechytl plíseň, tak asi jo...
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    mám v lednici cca měsíc starý namíchaný zbytek henny. myslíte, že to můžu přidat do nové směsi teď?
    TERRA
    TERRA --- ---
    PIKKMA: No proste to nedas na konce a musis chvili bejt jako vodnik:-)))
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    TERRA: ja jsem predtim barvila chemickou, kterou sem taky tahala az do koncu, ted jen 3x hennou takze na tech koncich je toho navrstvenyho hodne ajsou suchy a cuchavy.. tak nevim jestli henna dela jeste dalsi vrstvy nebo se nejak vymyva casem...
    ale kaslu na to stejne nevim jak bych to mela udelat nechat ty konce venku a mit celou noc hennu na hlave :D
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    PIKKMA: Jo, možná jsou ty konečky sušší, ale proto tam dávám trochu oleje a nepřijde mi to takovej rozdíl oproti předhennovému období, zastřihuju ve stejných intervalech.
    TERRA
    TERRA --- ---
    PIKKMA: Ja nvm ale ciste teoreticky to zrejme myslela tak, ze ty konce pak tezknou (protoze to je konec tak se celej obali a tudiz ma vetsi vahu nez zacatek/celek)...ale prijde mi to jako nedulezity, kdyz clovek normalne striha konecky jak ma, tak by tohle nemel byt imho problem...
    VEVER
    VEVER --- ---
    PIKKMA: Já to patlám na všechno a žádné problémy nepozoruju...ani bych teoreticky neměla, mám za to, že henna by měla spíš pomáhat.
    Navíc se mi asi ještě nikdy nepovedlo namíchat hennu dvakrát stejnou a ačkoliv mně je víceméně jedno, jaký konkrétní odstín rezavé budu mít na které části vlasů, někomu by to třeba mohlo vadit.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    byla jsem u kadernice a pry bych ani tu hennu nemela nanaset az uplne do koncu ale jen na odrosty, coz teda v praxi vubec nevim jak udelat :D a hlavne ani nevim jestli je to u ty henny potreba.. u chemicky barvy to chapu..
    pry sou potom konce presyceny a vysuseny.. hennou barvim ted jen chvilku tak nevim, nekdo nejaky postrehy, poznatky ohledne tohodle? :)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    TERRA: díky ;)
    TERRA
    TERRA --- ---
    KACHITA: Krasna ikonka btw...;)
    FLOE
    FLOE --- ---
    TERRA: nejsem blond, ale mam tak svetlou hnedou, ze by to bylo na ni videt ;]
    TERRA
    TERRA --- ---
    Jinak diky holky:-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    FLOE: Fakt ne?Taky jsi blond ?;)
    FLOE
    FLOE --- ---
    jojo, hennecolor neutralni nerbavi. Pouzivam, spokojenost.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    TERRA: existuje vitaminova nebo bezbarva henna - koukni na hennecolor - ta bezbarva nebarvi a vitaminova by taky nemela - ale to osobne nemam odzkousene ;)
    TERRA
    TERRA --- ---
    DIABOLUS: Jasny, tak az budu chtit byt zase slecna tuplovana ohniva...;)tesim se:D
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TERRA: leda henu nehenu http://www.prodejbylin.cz/henna_neutral_list_mlety/index.html , už mi ji tu někdo doporučoval. Neměla by moc barvit, vyzkoušeno ale nemám. Jinak klasika henna prostě barví oranžová, zrz až červená
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    Camella: k indům na Lipanskou. Co staví tramvaj z hlaváku, tak přední dveře a hned uličkoku do kopce.
    Terra: chci fotku s kladenskou září, ale jaksi se nám nedaří mít najednou foťák i světlo. Nicméně je to v plánu.

    TERRA
    TERRA --- ---
    DRAIG_ENAID: Hezky pribeh, nahod fotku;)Chci videt Tvou henno barvu a sla by i se zari nad Kladnem?prosim?:-)

    Btw...ja jsem mela hennu jen jednou, ale holky, co kdyz jsem plavovlaska, jakou hennu mi doporucujete abych neztratila odstin, neexistuje, ze ne, slecny hennovlasky?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    DRAIG_ENAID: k indům kam?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam