• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    UHLIK: aha, díky za info. kouknu na ostatní odstíny, jak to tam mají :)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    ELISHKA: Ja pouzivam bordo (mam vlasy tmavohnede az do cierna) a ta obsahuje pikramat sodny, ktory prave zaistuje tu cervenu farbu a jej pomalsie vymyvanie...
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    UHLIK: hennecolor není 100% přírodní? můžeš k tomu napsat víc, prosím? mám dojem, že jsem na krabičce viděla, že by měla být přírodní, proto ji používám... mám teda zkušenost zatím jen s měděným odstínem. díky!
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    Ahojte, mate niektora skusenosti s henou od firiem Himalaya a Khadi? Teraz som na obe narazila a neviem, ci ist do toho. Cenove su porovnatelne s hennecolor (s tou mam najlepsie skusenosti ale prave ma mrzi, ze nie je na 100% prirodna....a tieto by mali) Diky za info.
    IKA
    IKA --- ---
    NIMUI: mám blbú pamäť na čísla, takže už fakt neviem. :(
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    IKA: kolik te to sezeni u nej stalo?
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    IKA: Ja chci chlapa kadeřníka :-) Jedna známá si chválila svého kamaráda, ale bohužel odešel do Prahy... Oni asi kluci budou šikovný!
    IKA
    IKA --- ---
    NIMUI: Tak som ti ho vygooglovala - a ani som nevedela, aká je to hviezda. :D

    Kaderník radí: Pri farbách pozor na prirodzenosť - Diva.sk
    http://diva.aktuality.sk/clanok/25755/kadernik-radi-pri-farbach-pozor-na-prirodzenost/

    Farbí normálne chemickými farbami, ale na rozdiel od iných kaderníkov, s ktorými mám skúsenosti, netvrdí, že mi po henne ozelenejú alebo vypadajú vlasy, atď. :)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    NIMUI: tak ti můžu dát tip na kadeřnice v Pardubicích - mám zkušenost se třemi a ani jedné to nevadilo... spíš s tím neměly zkušenosti, ale rozhodně to nehanily.. :)
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    Z Brna ani moc ne, ale ja to chtela tak orientacne, protoze v Brne se na me vzdycky tvari blbe, kdyz priznam hennu... Asi jsem jeste nenasla tu svou spravnou kadernici :)
    IKA
    IKA --- ---
    NIMUI: Bratislava, takže asi trochu od ruky.:)
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    IKA: waw, a kde? :-)))
    IKA
    IKA --- ---
    Konečne som narazila na kaderníka bez predsudkov, pochválil mi farbu vlasov, a keď som sa priznala, že to je henna, a nie chemická farba, povedal, že to predsa vôbec nevadí a že je to možno dokonca pre tie vlasy aj lepšie. :)
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    STRIX: jaaj, nahod fotku! ja na to jdu o vikendu.)
    STRIX
    STRIX --- ---
    tak vyzkoušen hennecolor - přeliv a včera i ta maska na vlasy,.. a naprostej luxus, uz po prvnim pouzití,.. to cumim :)))
    IKA
    IKA --- ---
    BESSAYA: Nemalo by mať.
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    Nevíte prosím, jestli může mít nějaký vliv na barvení hennou to, že beru antibiotika? Díky! :-)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KORNELIE: No nemám to samozřejmě všude úplně stejné, takže konce mám dost tmavé, ale horní půlka je moc pěkně hnědočervená :) a i přesto, že tam mám různé vrstvy, to vypadá dost přirozeně a hodně lidí mi právě tu barevnou rozmanitost chválí, možná proto, že to nevypadá jako helma.. :)
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    NIGHTFURY: ahháá, no tak to je jiná.) po pás a tenhle odstín jo? to zní doost dobře.))
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    KORNELIE: Ale já nečekala, až mi odrostou vlasy :) Mám je do pasu, takže by to trvalo fakt hodně dlouho.. prostě jsem jen počkala, abych nebarvila hennou hned po chemii a od té doby vrstvím hennu - CacaRouge a Caca Brun střídavě..
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    NIGHTFURY: To máš v pohodě, já kdybych měla počkat až mi odrostou pravý vlasy v mojí našedlý nezáživný barvě, tak se asi zbláznim.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam