• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    PETITLU: Lush ma jenom jednu hnedou, pak ma jeste cernou.
    Moje hneda po lushy je hneda v teplem odstinu.

    Dukaz misto slibu, protoze jsi hezky pozadala ;)))
    Moje puvodni barva vlasu


    Cista henna po nekolikate


    Hnedy Lush



    Mam ji moc rada _ hnedou hennu od lushe, hazi mne to do teplych odstinu, coz k memu barvenu typu jde :) od zimy k podzimu ;)
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    Díky, nejde mi vyložene o výsledný odstín, ale mám světle hnědou a nechci ji ztmavit moc, protože je výsledkem dobré práce ID Kenzo, ke kterému bych dále chodila na barvení nemít problémy s pokožkou... Takže nevím u Lushe po které z dvou hnědých spíš sáhnout
    IKA
    IKA --- ---
    PETITLU: Cudzie fotky ti nepomôžu, pretože každý má iné vlasy, nechal hennu inak dlho a pri inej teplote pôsobiť, pridal do nej iné veci v iných pomeroch..

    Ak sa bojíš výsledku, môžeš si spraviť test len na pramienku vlasov (alebo na vyčesaných vlasoch pozbieraných z hrebeňa alebo kefy).
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    Ahoj, začaly jsem mít nějaké problémy s pokožkou hlavy a dermatoložka mi řekla, at ted nějakou dobu zapomenu na barvení vlasů, tak přemýšlím o Henně, protože 3. mesic nejsem nabarvená a přestává se mi to líbit. Máte někdo fotky po použití Henny Lush hnědá? je jedno jaký odstín.. Děkuju
    IKA
    IKA --- ---
    GRETKA: povedala by som, že úplne prírodné to nebude.
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    GRETKA: akorat jsem nenasla zadneho distributora v CR...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Objevila jsem novou znacku prirodnich barev, tudiz nejen henna, a co i kryje sediny - http://www.tintsofnature.com/
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    UHLIK: aha, díky za info. kouknu na ostatní odstíny, jak to tam mají :)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    případně můžu poslat poštou někam :-)
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    prodám: Logona Color Creme nugátově hnědá
    Logona Color Creme nugátová hnědá | Bio obchod
    Logona Color Creme nugátová hnědá | Bio obchod
    http://www.vsebio.cz/logona-color-creme-nugatova-hneda/

    cena dohodou, místo předání jenom Brno, nepoužitá, už ji nestihnu vypotřebovat, datum spotřeby je do 6/2012, kdyžtak pošta
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    ELISHKA: Ja pouzivam bordo (mam vlasy tmavohnede az do cierna) a ta obsahuje pikramat sodny, ktory prave zaistuje tu cervenu farbu a jej pomalsie vymyvanie...
    ELISHKA
    ELISHKA --- ---
    UHLIK: hennecolor není 100% přírodní? můžeš k tomu napsat víc, prosím? mám dojem, že jsem na krabičce viděla, že by měla být přírodní, proto ji používám... mám teda zkušenost zatím jen s měděným odstínem. díky!
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    Ahojte, mate niektora skusenosti s henou od firiem Himalaya a Khadi? Teraz som na obe narazila a neviem, ci ist do toho. Cenove su porovnatelne s hennecolor (s tou mam najlepsie skusenosti ale prave ma mrzi, ze nie je na 100% prirodna....a tieto by mali) Diky za info.
    IKA
    IKA --- ---
    NIMUI: mám blbú pamäť na čísla, takže už fakt neviem. :(
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    IKA: kolik te to sezeni u nej stalo?
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    IKA: Ja chci chlapa kadeřníka :-) Jedna známá si chválila svého kamaráda, ale bohužel odešel do Prahy... Oni asi kluci budou šikovný!
    IKA
    IKA --- ---
    NIMUI: Tak som ti ho vygooglovala - a ani som nevedela, aká je to hviezda. :D

    Kaderník radí: Pri farbách pozor na prirodzenosť - Diva.sk
    http://diva.aktuality.sk/clanok/25755/kadernik-radi-pri-farbach-pozor-na-prirodzenost/

    Farbí normálne chemickými farbami, ale na rozdiel od iných kaderníkov, s ktorými mám skúsenosti, netvrdí, že mi po henne ozelenejú alebo vypadajú vlasy, atď. :)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    NIMUI: tak ti můžu dát tip na kadeřnice v Pardubicích - mám zkušenost se třemi a ani jedné to nevadilo... spíš s tím neměly zkušenosti, ale rozhodně to nehanily.. :)
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    Z Brna ani moc ne, ale ja to chtela tak orientacne, protoze v Brne se na me vzdycky tvari blbe, kdyz priznam hennu... Asi jsem jeste nenasla tu svou spravnou kadernici :)
    IKA
    IKA --- ---
    NIMUI: Bratislava, takže asi trochu od ruky.:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam