• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    KATRINN
    KATRINN --- ---
    AETHER: mě jen zajímalo, jestli s tím někdo má zkušenosti eventuálně jaký...oproti normální henně i henne color je ten průběh lehce překvapující...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    AETHER: Ja prave podla popisu nyslim ze to cista henna nebude. Preto o tom pise.
    AETHER
    AETHER --- ---
    KATRINN: já nějak nechápu, v čem je problém? Když si dám čistou hennu a ne henné color, tak mi z vlasů neteče červená voda, ale taková lehce nazelenalá. Stejně tak se po zalití horkou vodou hned nezbarví a výraznost odstínu s chemkou bych taky nesrovnávala... co se pokynů týče, tak to asi bude nějaký mizerný, ale na druhou stranu to imho nic nevypovídá o kvalitě henny. Důležité je, jestli je to čistá henna, pokud ano, tak si najdi návod na netu (nebo tady v klubu) na čistou hennu a řiď se tím.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KATRINN: Urcite by som to druhykrat neskusala.
    KATRINN
    KATRINN --- ---
    MYJKA: pro doplnění - doba působené pouze hodina...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KATRINN: Tak to vypada divne. Hodne divne.
    KATRINN
    KATRINN --- ---
    MYJKA: no zpravidla když to zaleješ, nezbarví se to okamžitě do barvy višně, po dvou dnech a dvou umytích z toho neteče krvavá voda, neudělá to stejně výrazný odstín jako chemka a už vůbec v návodu nebývá voda bez určení teploty a jako jediná další přísada kondicionér, a pokyn nechte na hlavě dokud nezaschne...složení jsem nenašla, pravděpodobně se nachází v části textu, kterou bych označila jako rozsypaný čaj...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KATRINN: Jak zmiseny?
    KATRINN
    KATRINN --- ---
    Zkoušely jste někdo royal hennu ze Spálený od arabů? Já z toho mám teda dost smíšený pocity....
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    GRETKA: jako svoji mam takovou svetle hnedou, ale dlouho sem barvila tm. hnedou chemkou takze ted to vypada tak ze dole to mam tm. hnedy temer cerny a nahore tu sv. hnedou ruzne odstiny do toho s cervenyma odleskama bomba :D ale je fakt ze cim castejc ji davam vypada to lip ale u hlavy furt stejne svetly.. uz mam na vlasech tak 5 ruznejch odstinu minimalne :))
    jj poprvy sem dala jen lush ale to mi docela mastilo vlasy tak sem zacla mixovat s hnedou henne color, mozna zkusim misto toho tu cernou...
    vcera jsem koupila na zkousku logonu nejaka umbrijska hneda tam dam vedet.. :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    PIKKMA: ony to nejsou az tak prirodni barvy jak se tvarej...

    jinak mne to taky hazelo vzdycky medeny odlesky ve slunicku, takhle na fotce to je jen trosku videt kdyz se podivas kriticky ;) A to jsi zkousela i tu hnedou od Lushe?
    Urcite bys mohla zkusit michat hnedou s cernou. Navic ma zkusenost mi rika, ze cim vickrat hennu nanasim tim sytejsi barva.
    Dalsi vec je co mas za zakladni barvu..

    DRAIG_ENAID: 1 cely pytlik = dve policka nebo pulka, tedy tri policka... cca. taky zalezi zda davas na mokre ci suche vlasy, jakou konzistenci hledas a jestli pridavas dalsi veci!!! kdyz davas 1 pytlik ale pridavas ja nevim 1/4 hrnicku oleje, ci vino, ci kafe je to take o necem jinem..
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    když jste tu mluvili o tom lushi - dostala jsem kostku. Jakej mám počítat rozdíl, když jsem zvyklá vážit prášek?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    bo zkousel nekdo mixovat cernou a hnedou hennu? :)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    a pritom gretka ma hezkej vyslednej odstin!
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    myslite ze bude vadit kdyz jednou za cas dam misto henny ty prirodni barvy od sanotint? at delam co delam nechyta mi zadna pekna hneda jen takova svetla vyblitina s medenym nadechem.. :D
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    GRETKA: základní barvu mám asi stejnou, mám nebarvené hnědé vlasy, tmavší, možná ji vyzkouším, uvidíme :)
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    BOSSORKA: nugát jsem neměla, od logony jsem měla hnědou - umbra a teda byl to tutovej zrz.... má být tmavší než nugát, takže předpokládám, že i ten nugát ti půjde do zrzu..... ale teďka tady na to koukám...a vypadá to teda taky dobře..... ale už tu o tom diskuze byla, henna má v sobě nějaké složky, které prostě barví do červena, takže se tomu zrzu v podstatě vyhnout nejde.... bohužel :) Taky bych chtěla bez zrzu.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TICHTICZKA22: přesně tak caca brun (hnědý hovínka ;))) )
    Chytne to jinak hlavně jestli máš jinou základní barvu. A vždycky si to můžeš zkusit na jednom malém pramínku.
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    GRETKA: takže tím myslíš las cacas barvy a odstín brun? Vypadá to moc dobře, ale jak podotkla ID Ika každýmu to chytne jinak... ale brun jsem právě ještě neměla
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    PETITLU: Lush ma jenom jednu hnedou, pak ma jeste cernou.
    Moje hneda po lushy je hneda v teplem odstinu.

    Dukaz misto slibu, protoze jsi hezky pozadala ;)))
    Moje puvodni barva vlasu


    Cista henna po nekolikate


    Hnedy Lush



    Mam ji moc rada _ hnedou hennu od lushe, hazi mne to do teplych odstinu, coz k memu barvenu typu jde :) od zimy k podzimu ;)
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    Díky, nejde mi vyložene o výsledný odstín, ale mám světle hnědou a nechci ji ztmavit moc, protože je výsledkem dobré práce ID Kenzo, ke kterému bych dále chodila na barvení nemít problémy s pokožkou... Takže nevím u Lushe po které z dvou hnědých spíš sáhnout
    IKA
    IKA --- ---
    PETITLU: Cudzie fotky ti nepomôžu, pretože každý má iné vlasy, nechal hennu inak dlho a pri inej teplote pôsobiť, pridal do nej iné veci v iných pomeroch..

    Ak sa bojíš výsledku, môžeš si spraviť test len na pramienku vlasov (alebo na vyčesaných vlasoch pozbieraných z hrebeňa alebo kefy).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam