• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    VEVER
    VEVER --- ---
    MASOO: Snad ne, je to koneckonců jenom seno, v zásadě...přinejhorším to prostě nebude tak barvit, řekla bych.
    MASOO
    MASOO --- ---
    vadi, kdyz je henna prosla?
    KRKA
    KRKA --- ---
    PIKKMA: ok, diky :)
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    KRKA: pokud chces sytej tmavej odstin doporucuju hennu od lushe (jakoze uz sem vyzkousela skoro vsechny :D) http://www.lushcz.cz/e-shop/katalog/55-hena.html

    k zakoupeni trea v palladiu tam ti poradej.. ja davala dve kostky mam stejne dlouhy
    KRKA
    KRKA --- ---
    PIKKMA: jo super :-) diky ...

    a jeste prosim te jedna otazka, kde to kupujes? a kolik baleni cca vystaci na stredne dlouhy vlasy (tak po lopatky)?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    KRKA: trochu se vymejva, ale zustane to tam.. cim vic barvis tim vic se vrstvi mi prijde :) ale nevymyjes to do puvodni barvy urcite..
    KRKA
    KRKA --- ---
    PIKKMA: a jak dlouho ta barva vydrzi prosim te? vymyje se uplne nebo odrusta?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Vcera som si kupila nejaku hennu podobnu hennecolor v carefoure vo FR. Za 1,85EUR. Som zvedava na vysledok. :D
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    KRKA: mam to podobny, barvila sem chemkou tm. odstinem, ted barvim uz par mesicu hennou, na odrostech chyta tmavsi, ale uz je to lepsi po nekolikaty aplikaci henny :) pridavam do ni hodne kafe to podle me taky ztmavuje, na ztmaveni pry dobry i orechovy listi ale to sem nezkousela.. este chci zkusit mix hnedy a cerny henny by mohlo jit.. ale i kdyz mam ruzny odstiny na hlave, prechod to dela tak nejak plynulej tak to ani neni tak napadny..
    aplikaci davam sama (i kdyz mam tea hennu vsude po koupelne :D)
    KRKA
    KRKA --- ---
    muzete mi prosim poradit?

    celej zivot si barvim vlasy normalne barvou u kadernice, ted nemam cas chodit ke kadernici a priznam se ani moc finance.. chtela sem zkusit si obarvit vlasy hennou. Muzu to normalne zkusit na chemicky obarvene vlasy? Samozrejme s nejakym odstupem cca 2 mesice od posledniho barveni.. Mam tmave vlasy a trochu se i bojim aby mi na odrostle korinky ta barva nechytla svetleji - kdyz si vyberu tmavy odstin, bude urcite tmavy?? :-) asi blba otazka, ale bojim se, abych pak nemela dvoubarevnou hlavu :) A jak dlouho ta barva na vlasech vydrzi, vymyva se hodne?

    a posledni dotaz, zvladnu tu aplikaci sama?

    moc dekuji!
    AETHER
    AETHER --- ---
    KATRINN: ja jsem ten Tvuj pocit totiz asi pochopila uplne spatne, zmatla jsi me tim zaporem:)
    KATRINN
    KATRINN --- ---
    AETHER: mě jen zajímalo, jestli s tím někdo má zkušenosti eventuálně jaký...oproti normální henně i henne color je ten průběh lehce překvapující...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    AETHER: Ja prave podla popisu nyslim ze to cista henna nebude. Preto o tom pise.
    AETHER
    AETHER --- ---
    KATRINN: já nějak nechápu, v čem je problém? Když si dám čistou hennu a ne henné color, tak mi z vlasů neteče červená voda, ale taková lehce nazelenalá. Stejně tak se po zalití horkou vodou hned nezbarví a výraznost odstínu s chemkou bych taky nesrovnávala... co se pokynů týče, tak to asi bude nějaký mizerný, ale na druhou stranu to imho nic nevypovídá o kvalitě henny. Důležité je, jestli je to čistá henna, pokud ano, tak si najdi návod na netu (nebo tady v klubu) na čistou hennu a řiď se tím.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KATRINN: Urcite by som to druhykrat neskusala.
    KATRINN
    KATRINN --- ---
    MYJKA: pro doplnění - doba působené pouze hodina...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KATRINN: Tak to vypada divne. Hodne divne.
    KATRINN
    KATRINN --- ---
    MYJKA: no zpravidla když to zaleješ, nezbarví se to okamžitě do barvy višně, po dvou dnech a dvou umytích z toho neteče krvavá voda, neudělá to stejně výrazný odstín jako chemka a už vůbec v návodu nebývá voda bez určení teploty a jako jediná další přísada kondicionér, a pokyn nechte na hlavě dokud nezaschne...složení jsem nenašla, pravděpodobně se nachází v části textu, kterou bych označila jako rozsypaný čaj...
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    KATRINN: Jak zmiseny?
    KATRINN
    KATRINN --- ---
    Zkoušely jste někdo royal hennu ze Spálený od arabů? Já z toho mám teda dost smíšený pocity....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam