• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    OBLINA
    OBLINA --- ---
    no právě, proto se ptám, taky mě to vyděsilo, že peroxid na oči..... :) jednou za čas chodím ke kosmetičce na barvení řas, tak se jí schválně zeptám, co obsahují ty její barvy.
    A navíc henna a peroxid nejdou dohromady.....
    Koukala jsem přes gůgl na víc těch "henna" barev na obočí a ve všech peroxid byl, tak to asi výrobce jen pojmenoval "henna" a nemá to s hennou nic společného.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    to je "černá henna", která s hennou nemá nic společného a navíc velmi často způsobuje alergické reakce :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    TEEAK: no já bych hlavně při své šikovnosti přišla o oči:)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    AETHER: OBLINA: nic proti, ale to je fujky. dala jsem si jednou na obočí svoji černou Lush hennu a mám ji tam i po půl roce (prej´30 dní :-D) na řasy bych to fakt nedávala. za to by mi peroxid v očích nestál :-/ ale proti gustu..
    AETHER
    AETHER --- ---
    IKA: člověče asi to tak bude, dala jsem to do googlu a hele: http://www.normazlin.cz/henna-barva-na-oboci-a-rasy-cerna Zní to teda dost děsivě a opravdu bych měla docela strach si to dát na řasy a obočí...
    IKA
    IKA --- ---
    OBLINA: Si si istá, že je to henna? Do henny sa peroxid nedáva.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    to je to kombo kdy pak vznika ta zelena ne? :D na rasy a oboci luxus..
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    OBLINA: co to je za hennu, do který se přidává peroxid? mám za to, že peroxid a henna se nesnáší..
    OBLINA
    OBLINA --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenost s Hennou na řasy a obočí?
    Náhodou jsem na to ted narazila, ale dost mě zaskočilo, že na složení psali že je tam peroxid, který se smíchá s hennou..... :(
    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    Omluva LUSHi: o víkedu jsem ho vyzkoušela podruhé, se zakrytou hlavou, a tentokrát mi vyšla krásná barva. :-)
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenosti s mícháním černé henne color s jiným odstínem? celý život si míchám bordo a mahagon, ale teď bych to ráda ztmavila a zkusila smíchat černou s jedním z těchto odstínů, ale bojim se, aby z toho nevznikla nějaká šílenost. Díky
    AETHER
    AETHER --- ---
    GOLDBERRY: on Lush do té henny dává bambucké máslo, aby se vlasy tak nevysoušely, ale někomu to nemusí vyhovovat... já i do normální henny dávám kokosový nebo olivový olej, takže rozdíl nepozoruji:)
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    GOLDBERRY: Jo, a lush ja pouzivam jen v priznive financni situaci (do prahy jedu malokdy a postovne neco stoji), ale henne color mi sedi tade, ale rychleji se mi vymyva
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    GOLDBERRY: why change the winning formula? jak píše NIMUI: každému prostě sedí něco jiného :-) jinak přijde mi, že odležené lushí henny barví mnohem víc (teda, moje červená to dělá) ale když ti nesedí, není důvod ji dál zkoušet
    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    NIMUI: Já to taky vyzkoušela poprvý a už to nikdy neudělám. Ještě dám Lushi jednu šanci při dopatlání zbytku a normálně to zakryju, ale skoro mi přijde, že se mi po barvení i po umytí víc mastí vlasy, což opravdu nepotřebuju, takže se asi vrátím ke své ozkoušené henně od Arabů :-).
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    GOLDBERRY: No, já tedy kdybych nechala hennu odkrytou, tak by mi nechytla vubec, a vlastne me dost prekvapilo, ze to nekdo dela. 3 hodiny by mely stacit, ale na me je to taky malo. Jinak s Lushem mam nejlepsi zkusenost. Mastne vlasy mam vzdycky a vzdycky po barveni je musim umit. Davam docela dost oleje do smesi. V Lush henne uz je, tak tam ho nedavam. Ale umyvam vzdy. Asi fakt zkouset a zkouset. Kazde sedne jina henna - kazda ma jinou strukturu vlasu...
    Jinak jeste kdyz je henna na vlasech tekuta, tak je jakoby promasiruju, aby se ta pasta dostala uplne ke kuzi, kdyz to neudelam, obcas mi nechytnou prave ty odrosty.
    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    Tak vám mě ten Lush nějak zklamal..rozdělala jsem půlku balení, ani se mi to na vlasy celé nevešlo. Nechala jsem to 3 hodiny odkryté působit. Hlavu jsem pak měla tak mastnou, že jsem si ji musela okamžitě umýt šamponem (byť to po henně normálně nedělám) a barva mi přijde, oproti tomu, na co jsem zvyklá z obyč henny od Arabů, taková málo výrazná, a připadá mi, že mi to vlastně ani pořádně nepřekrylo odrosty..buď jsem něco udělala špatně, anebo nevím :-).
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    GOLDBERRY: téct by neměla žádná, ani když se ti pod ručníkem zahřeje (neděláš směs moc tekutou?) mě se to občas stane, když mi ujede ruka s olejem
    VEVER
    VEVER --- ---
    GOLDBERRY: Podle mě to zpod igelitu vytéká především protože je to zapařené...čekala bych že bez něj to bude lepší.
    AETHER
    AETHER --- ---
    GOLDBERRY: no když to necháš na vzduchu, tak to trochu jako oschne, to je pravda, ale aby to neteklo, musíš udělat hustší směs. Já když jela na hnědou, tak jsem to nabarvila po pramenech, ty pak stočila do drdolu a cvakla skřipcem - do tří hodin naprosto v pohodě, pak už byl problém, že se z toho po uschnutí odlamují a odpadávají kousky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam