• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

    ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

    (recepty na nastenke.:)
    rozbalit záhlaví
    SUZUKI
    SUZUKI --- ---
    MAGRATKA: OBLINA: Díky, díky, vzala jsem si poučení z obojího a mám pocit, že už vidím první pozitivní výsledky.

    LOBOTOMKA: Přelivy od Henné Color používám a mně teda vyhovují, je to rychlé, vydrží na víc použití, dobře se nanáší a dělají hezké vlasy. Jen se rychle ji vymývají. A jinak osobně mám ještě o kousek raději tu jejich řadu Végétal.
    Nevím, odkud jsi, ale kde ji prodávají, můžeš zjistit třeba tady: http://hennecolor.patriotcaffe.cz/page.php?35
    OBLINA
    OBLINA --- ---
    SUZUKI: Spíš zkus užívat zinek + vitamín A. Jím ho asi měsíc a beru ho hlavně kvůli pleti, ale projevilo se to spíš hodně viditelně na kvalitě vlasů. A samozřejmě taky hennu - já používám Khadi a jsem s ní spokojená
    MAGRATKA
    MAGRATKA --- ---
    SUZUKI: Možná zkusit olejový zábal až po henně, třeba druhý den a pak kdykoliv mezi barvením. Používám olej Amla, ale našla jsem na stránkách obchodu tenhle, to by mohlo být to pravé http://www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/330869/c11410-vlasove-oleje/khadi-vlasovy-olej-balzam-proti-lupum.html
    SUZUKI
    SUZUKI --- ---
    Potřebovala bych poradit - chystám se dát si hennu, ale většinou mi mírně vlasy a pokožku tak jako vysuší (i s použitím kokosového oleje). Akorát s nástupem letošní zimy se mi pleť na obličeji a pokožka na hlavě zbláznily, vlasy se rychleji mastí, kůže svědí a dělají se mi na některých místech i lupy. Potřebovala bych, aby mi tentokrát henna vlasy nevysušila, spíš naopak. Poradíte prosím, co přidat nebo, naopak nedávat?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Musím pochválit Khádí hennu. Opravdu mi vlasy krásně obarvila po pouhých dvou hodinách (jinak musím mít aspoň čtyři) a po dvou týdnech je pořád stejně sytá (jen ztratula červeň a je kaštanovvě hnědá). Jediné, co mi trochu vadí, že se mi vlasy víc cuchají. Normálně to odezní po prvních dvou mytích a nanesení kondicionéru, tentokrát to nějak pořád trvá.

    OBLINA
    OBLINA --- ---
    no právě, proto se ptám, taky mě to vyděsilo, že peroxid na oči..... :) jednou za čas chodím ke kosmetičce na barvení řas, tak se jí schválně zeptám, co obsahují ty její barvy.
    A navíc henna a peroxid nejdou dohromady.....
    Koukala jsem přes gůgl na víc těch "henna" barev na obočí a ve všech peroxid byl, tak to asi výrobce jen pojmenoval "henna" a nemá to s hennou nic společného.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    to je "černá henna", která s hennou nemá nic společného a navíc velmi často způsobuje alergické reakce :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    TEEAK: no já bych hlavně při své šikovnosti přišla o oči:)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    AETHER: OBLINA: nic proti, ale to je fujky. dala jsem si jednou na obočí svoji černou Lush hennu a mám ji tam i po půl roce (prej´30 dní :-D) na řasy bych to fakt nedávala. za to by mi peroxid v očích nestál :-/ ale proti gustu..
    AETHER
    AETHER --- ---
    IKA: člověče asi to tak bude, dala jsem to do googlu a hele: http://www.normazlin.cz/henna-barva-na-oboci-a-rasy-cerna Zní to teda dost děsivě a opravdu bych měla docela strach si to dát na řasy a obočí...
    IKA
    IKA --- ---
    OBLINA: Si si istá, že je to henna? Do henny sa peroxid nedáva.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    to je to kombo kdy pak vznika ta zelena ne? :D na rasy a oboci luxus..
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    OBLINA: co to je za hennu, do který se přidává peroxid? mám za to, že peroxid a henna se nesnáší..
    OBLINA
    OBLINA --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenost s Hennou na řasy a obočí?
    Náhodou jsem na to ted narazila, ale dost mě zaskočilo, že na složení psali že je tam peroxid, který se smíchá s hennou..... :(
    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    Omluva LUSHi: o víkedu jsem ho vyzkoušela podruhé, se zakrytou hlavou, a tentokrát mi vyšla krásná barva. :-)
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenosti s mícháním černé henne color s jiným odstínem? celý život si míchám bordo a mahagon, ale teď bych to ráda ztmavila a zkusila smíchat černou s jedním z těchto odstínů, ale bojim se, aby z toho nevznikla nějaká šílenost. Díky
    AETHER
    AETHER --- ---
    GOLDBERRY: on Lush do té henny dává bambucké máslo, aby se vlasy tak nevysoušely, ale někomu to nemusí vyhovovat... já i do normální henny dávám kokosový nebo olivový olej, takže rozdíl nepozoruji:)
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    GOLDBERRY: Jo, a lush ja pouzivam jen v priznive financni situaci (do prahy jedu malokdy a postovne neco stoji), ale henne color mi sedi tade, ale rychleji se mi vymyva
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    GOLDBERRY: why change the winning formula? jak píše NIMUI: každému prostě sedí něco jiného :-) jinak přijde mi, že odležené lushí henny barví mnohem víc (teda, moje červená to dělá) ale když ti nesedí, není důvod ji dál zkoušet
    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    NIMUI: Já to taky vyzkoušela poprvý a už to nikdy neudělám. Ještě dám Lushi jednu šanci při dopatlání zbytku a normálně to zakryju, ale skoro mi přijde, že se mi po barvení i po umytí víc mastí vlasy, což opravdu nepotřebuju, takže se asi vrátím ke své ozkoušené henně od Arabů :-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam