• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    NIKKITA: já ho kdysi měla, nedošlo k jakémukoliv obarvení, ani miniodlesky :-)
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Já sice tenhle šampon měla, ale to už jsem měla vlasy henněné, takže za mě těžko říct.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Myslíte, že při mytí šamponem typu Henne color s hennou dostanou vlasy ten hennový zrzavý nádech, aniž by je obarvily? (zeptám se i ve fóru s hennou, ale zkouším to i tady).
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TICHTICZKA22: mám na hlavě - zrzavá v žádném případě, ale přijde mi že mám trochu jakoby zltavé odlesky - ale jen ve sluníčku...
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Neměly by získat žádné odlesky :)
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    zkoušel jste někdo cassiu obovatu na tmavě hnědé vlasy? Neboli neutrální hennu? Získají vlasy zrzavé odlesky, nebo můžu opravdu počítat s nachlup stejným původním odstínem?
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    ISCH: Aha, díky, tak to si asi raději nechám zajít chuť :)
    ISCH
    ISCH --- ---
    SAMANOVA006: Jj, zkoušla jsem. Oproti normálním odbarvovačům tolik nezničil vlasy, ale jinak je to chemie s příměsí přírodnin.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SAMANOVA006: možná ti tohle trochu pomůže v rozhodování:
    Děsně nudnej post o přírodní kosmetice | Černá Moora
    http://cernamoora.blogspot.cz/2013/03/desne-nudnej-post-o-prirodni-kosmetice.html
    henna to rozhodně není a vzhledem k tomu, že nikde žádný certifikát nevidím, tak bych ani tomu "BIO" moc nevěřila
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    TEEAK: to mě právě taky zarazilo, tak jsem si říkala, jestli to třeba někdo nemá doma - nemá zkušenost..
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SAMANOVA006: já bych z toho měla trochu strach. je sice hezké, že píšou co neobsahuje, ale možná by bylo zajímavější přečíst si co obsahuje (což už se nikde nedočteš)
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    nemáte prosím někdo zkušenost s touto barvou?
    Organic Time | HennaPlus Dlouhotrvající barva UTRA BLOND 00 zesvětlující
    http://www.organictime.cz/...r/hennaplus-dlouhotrvajici-barva-ultra-blond-00-zesvetlujici-bazar.html
    píšou zesvětlující, což ale u henny není možné, tak si říkám, jak to tedy funguje?
    Nějakému přírodnímu zesvětlení bych se rozhodně nebránila, kdyby to fungovalo....
    TERKA_ORANGE
    TERKA_ORANGE --- ---
    TEEAK: používala jsem hennecolour, ale je to asi jedno. klasicky oranzova, barvi nejvíce na mistech, kde mas nejslabsi kuzi (ruce,...). když si to napatlas, tak je dobry to ovázat třeba gazou a nechat do druhého dne. po sundani namazat olivovym olejem. obrazky vydrzi tak tyden, musíš je třeba kazdej den mastit. s jinou značnou a barvou nemam prilis mnoho zkusenosti
    VEVER
    VEVER --- ---
    TEEAK: Klidně sem, mě by to taky zajímalo :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    OT - používáte někdo hennu na barvení kůže a jakou? chtěla bych něco pro děcka na tábor (máme to na 3 týdny o prázdninách, tak nevadí, když přijedou zmalovaní) ale vůbec nemám ponětí, kde hledat a co. chtěla bych nějakou tm. hnědou/černou. když už, tak ať z toho něco mají
    klíďo do zpráv, pak se smažu
    díííky
    HOUSEFLY
    HOUSEFLY --- ---
    MORGYSZ: vedet to driv, tak nekoupim. jeste kdyz na obalu pisou jak je to zdrava henna s obsahem indiga. az nekde na spodku krabicky jsem objevila, ze to obsahuje 3% PPD. tak to asi vyhodim..
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    skutečná černá henna je henna smíchaná s indigem a dalšími bylinkami, ta je neškodná. Pak existuje ještě látka které se také někdy špatně říká černá henna a to je právě ta nebezpečná chemka, ničím se nelišící od obyčejné černé barvy. S rostlinnou hennou nemá nic společného
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    HOUSEFLY: S tím zas opatrně. Ne každá černá obsahuje PPD a ne každá henna je zlo největší, že ;) Tetovací hennu si dává na kokos málokdo. A hlavně, pokud si umíš přečíst složení, tak si bazmek nekoupíš, ne?
    HOUSEFLY
    HOUSEFLY --- ---
    a ted celou dobu ctu, ze cerna vlastne ani neni henna a obsahuje PPD. tak si rikam, zda ji vubec pouzit. a jestli je ve vysledku stejna jako chemka, ci horsi.. ?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    zrovna ta dm je nejhorsi a nejmin barvici henna co sem kdy zkousela.. ta cerna se myslim ani moc nevymyje, koupila bych trea nejakou sv. hnedou a zkusila namixovat kdyz uz teda no .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam