• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    SNELA
    SNELA --- ---
    Tak hlásím, že červená byla spíš zrz a jelikož jsem světlé pleti a mám pihy, tak jsem vypadala jak přírodní taková ta zrzavo-měděná. Za 14 dní se vcelku vymyla, ale nic pro mě, takže až nebudu lína, hodím zase tmavě hnědou.. :)
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    No já mám zimního kulicha. Černého :D Vypadám pak podobně jak JAy z Dogmatu :D

    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    ja si ji dycky nechavam tak 12hod tak uz sem celkem navykla chodit s tim do parku vencit, chodit si nakoupit.. lidi na ten turban vetsinou divne ziraj ale tak co uz.. :D
    IKA
    IKA --- ---
    ISCH: No keby som tam u vás mohla pár hodín posedieť (a potom si to aj umyť), tak by som do toho šla, ale cez pol mesta s hennou na hlave rozhodne nepôjdem.:))
    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    ADRIENE: Moc pěkná barva, rozhodně to vyzkouším :-)
    VRAJITOARE
    VRAJITOARE --- ---
    PIKKMA: Jo, je vážně, dobrá, krásná hořkočokoládově hnědá, žádná zrzavá/červená. A oproti Khádí, nevím, jak to popsat...sytější, intenzivnější. Měla jsem ji ve vlasech asi hodinu a výsledek je nad očekávání.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    heh to zni dobre to mozna i vyzkousim :D
    ISCH
    ISCH --- ---
    MORGYSZ: No bude :D Mě hennu patlat baví, už jsem dost u LUSH vychytala konzistenci a vzala jsem to na svá bedra... Takže kdyby tu měl někdo zájem, tak ke mně do pošty.

    Nejspíš bude možnost se domluvit i na tom, že koupíte hnědou a řeknete mi, že byste to chtěly zkusit s trochou kaštanové, nebo třeba černé, já zamhouřím oko, zakouzlím a kousek Vám jí tam přidám ;).
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    ISCH: Lol, to bude dobrá šílenost :D Vzpomněla jsem si na nějaký rozhovor se Sandrou Pogodovou, jak se ještě hennila na rezavo a měla jakousi dj zakázku v Olomouci. Jak nestihla smýt ráno hennu, narvala kulicha, sedla v Praze do vlaku a tradá... :D
    ISCH
    ISCH --- ---
    ADRIENE: Ta barva je fakt dobrá...

    V LUSH budeme v dohledné době dělat akci, že když si zakoupíte hennu, tak jí tam budeme zdarma aplikovat (pokud tedy bude mít někdo zájem) - je to takové přiměřeně LUSH šílené a navíc - je teplo, takže hennu, folii, šátek a hurá domů :)
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    plus teda používám od Lushe šampon BIG! z mořské soli
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    GOLDBERRY: tohle je čerstvě naheněné 2x kostka caca marron a 1x caca brun: [ ADRIENE @ FOTKY SLECEN Z NYXU ]
    "hením" cca po dvou měsících, teď už 3 měsíce nic, není času a musím vždy někoho zlanařit at mi to napatlá :)
    GOLDBERRY
    GOLDBERRY --- ---
    ADRIENE: Vůbec ne :-). Děkuji za odpověď, asi příště pořídím i hnědou a uvidím, co z toho bude :-).
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    GOLDBERRY: asi píšu pozdě, ale já používala Caca Marron asi 3 roky, teď čtvrtým rokem to míchám Caca Marron 2 kostky a jedna kostka Caca Brun a není to akorát tak zrzavé,:) můžu ztak poslat foto.. kámoška používala Caca Brun, má tmavě hnědé vlasy a ted´to taky míchá s Caca Marron...takže můj tip je to první zkusit tak, pokud chceš tmavější odstín..
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Tak jsem se vrátila po týdnu u moře a můžu konstatovat, že se henna ani nehla.
    SNELA
    SNELA --- ---
    ISCH: no já se barvila od 16ti a měla jsem na hlavě taky všechno možný, ta červená mě bavila vždycky a dlouho, jenže ty vlasy jsem měla fakt hodně zničený..

    Takže si mám barvy koupit rovnou dvě ? :D S tím vínem to zkusím :)
    ALONSIA
    ALONSIA --- ---
    ISCH: Kdysi jsem se několik let barvila ohnivě červenou hennou(nějaká francouzská značka) a přidávala jsem šťávu z citrónu a barva pak byla hodně záživě hnědo-červená s rudo-zrzavými odlesky. Moje přírodní barva je taková střední hnědá. Dneska už jem na své přírodní barvě, nechala jsem to odrůst, už je to takovejch 9let. Ted "barvím" jen cassiou s trochou henny, ale tak aby mi to nezměnilo barvu a staralo se o vlasy. Kyselý na zvyraznění červené je určitě dobrá volba.
    ISCH
    ISCH --- ---
    SNELA: Já to měla po stažení zelenomodré... A vlasy hrozně zničený (jako když jsem kdysi byla vyloženě na bílo).

    Víno před tím svařit - nechat z něj odpařit alkohol, aby bylo horký a zalejt tím vyloženě hennu.

    Tak ona první vrstva henny se vymejvá docela snadno snad s každou, čím víc vrstev, tím víc to drží a míň se to vymejvá.
    SNELA
    SNELA --- ---
    ISCH: a já bych zas brala bíle vlasy :D ale to by prišla v niveč všechna ta práce s přírodníma barvama :D

    a to víno se přidává do té henny teda, jo ? a díky za snahu :)

    Jinak co jsem se barvila s khadi na hnědou, tak sice výsledek byl nejlepší (nejintenzivnejší) ze všech barev co jsem zkoušela, ale jak hrozně se to vymývá, to je děsny :(
    ISCH
    ISCH --- ---
    SNELA: Takže na červenou (ano, nějak jsem se tu začetla) doporučují holky červené víno (čím víc červené, tím červenější i výsledek, cabernet z toho vyšel docela "rudě"), citron, papriku. Studuju dál :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam