• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    No jo, no. Když Thor hodí kladivem, je hrdina bojující za spravedlnost...

    ... když to udělám já v Bauhausu, tak jsem za debila.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    OMNISLASH: Podle prelozeneho clanku z bulvarni zumpy Daily mail bych se o spolehlivosti zbrani nerozhodoval:)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OMNISLASH: a pak z kanalu vyskocil a rozmontoval tri tanky holyma rukama
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    to tedy neni zrovna nej reklama pro jednu nejmenovanou rakouskou zbrojovku:

    Britský voják speciálních sil ubil kladivem několik Talibanců, poté co mu selhala zbraň | Svět | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...o-mu-selhala-zbran-glf-/zpravy-svet.aspx?c=A180703_164519_ln_zahranici_mha
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    PIVECEK: Ono to nespěchá, nejdřív musím zjistit, jestli to té zbrani bude chutnat. A protože se trochu opozdili se zkušebnou, já to to dřív, než přespříští týden nepotřebuju.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: je to tam docela novy
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: zajiamvy to nevim ze tam je vubec
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: zahlidl jsem na Ripske u toho safari auta https://www.wildgame.cz/cz-kategorie_531856-1-pistolove.html
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: kam chodis do slatiny?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    CHROSTISTKO: Umim :) Ale az pristi tyden.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Kam chodite v Brne na Lugery? Vidim nejlevnejsi ve Slatine za 5kc/ks.. Alfa mivala limity za 4kc, ale tam se v otvoracce moc nedostanu
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CHROSTISTKO: něco tu je, sleva lex taky, ale 10tis skladem není.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Dají se někde ještě koupit 22lr Standard za 1,50? Řeším množství větší, než malé. Řekněme 10 000.
    Co třeba Beareka když na ně vytáhnu průkaz Lexu?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SHADDIE: jaja.. ABE, rozborka brokna, dlouha .22, cz83, strelba cz75 a dlouha .22.
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Jojo, s tim jsem v klidu, snad si jeste vzpomenu a kdyztak nauci v pripravce :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ok ok, jádro myšlenky bylo, že se nevyhne pistoli :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    OTAKAR: na to nesazet, jsou tu tací co dělali jak manipulaci tak střelby ze všech druhů zbraní, a to i v Praze - štěstí přeje připraveným!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    OTAKAR: Malorážku ti proaktivní komisař smí narvat na rozborku když třeba děláš Béčko.
    DATEL
    DATEL --- ---
    OTAKAR: střelby ano, ale manipulaci a rozborku může dělat všechny tři, tj. kratkou, dlouhou a brokovnici. Já to tak měl pro A+B+E
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam