• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Zas ma dobry tricko, teda pokud to mysli tak, jak jsem to pochopil :))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GEKONZPRAHY: taky že už nejsou párek... bojfrend to jaksi nerozdejchal.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    NECROMAN: Vzpomnel jsem si jak ten parek americkejch kretenu zkousel zastavit .50 AE zlatejma strankama :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PATRIKSIMA: nedávno tu bylo video, kde někdo testoval různé kusy nábytku, co dokáží zastavit. Kupodivu knihovna zastavila skoro všechno, pokud někdo trefil knihu.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GEKONZPRAHY: já to dal asi minutu a půl. Ostatně kdo někdy střílel alespoň z malorážky, musí mu být jasné co se s takovým výběrem terčů asi tak stane.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    PATRIKSIMA: Bude trošku jednodušší.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MRTS
    MRTS --- ---
    BROUCINKA: Záleží na tom, co s ní chce dělat.
    Jestli pinkat do plechovek, střílet do terče, lovit škodnou, závody...

    Kromě Slavie mám tuhle:
    Vzduchová pistole Crosman 1377 American Classic 4,5mm | Zbrane-vzduchovky.cz
    https://www.zbrane-vzduchovky.cz/...istole/vzduchove-pistole-crosman/crosman--1377-american-classic/
    Jen jsem předělal mířidla, byly moc hrubé. Střílí přesně a je docela i silná. A hlavně je malá, převážet se dá v batohu.

    Klasika "zlatý střed" je Slavia 63x, třeba 634 - jestli ji ještě někde mají. Teď se snad vyrábí na Slovensku, pod jménem Perun 734. Jsou snadno dostupné náhradní díly.

    Diabolky kupuji od JSB. Kovohutě Příbram nechci ani vidět.;)

    ---
    Na pinkání do plechovek stačí i nějaká pistole na CO2 a ocelové kuličky.
    VACA
    VACA --- ---
    BROUCINKA: Ja jsem si kdysi daaavno pred lety a lety koupil tohle: https://www.zbrane-vzduchovky.cz/...duchovky-norconia/vzduchovka-norconia-co2-qb-78-deluxe_cal.45mm/

    Za smesne malo penez vela moc muziky. Streva uvnitr jsou licence crossman, puvodne zavodni flinta ktera se pred lety pouzivala na vrcholovy sportovni urovni. Pak to crossman rodal do ciny a tak je to v tehle puskach.

    Ma to stelovani tuhosti i zdvihu spouste, ja si to vysteloval na “brnknuti” takze si to clovek nestrhne a je to az nechutne presny.
    Kluci se svejma vzducharnama nejak strefovali terce zaveseny na provazku. Me uz to pak nebavilo a tak sem jim zacal sundavat ty terce, strefoval jsem s tim proste ty provazky na kterejch to viselo, jako prd. Vsichni nasranyc rudy zavisti a ja usmev od ucha k uchu. :D
    (Samozrejme mel jsem na tom optiku abych ty provazky vubec videl:D )


    A taky je to velmi tichoucka flinta.
    Jen to potrebuje co2 bombicky co se pouzivaj na paintball. Ale diky popularite tyhle platformy jsou na netu k nalezeni nekonecny diskuze o nekonecnejch moznostech tuningu tyhle pusky. A ruzny upgrade dily, i prepustaky na kivety apod..
    dokonce i ten revolverovej zasobnik se k tomu da sehnat.
    Uz sem dlouhy leta nevzduchovkaril, ale zlamovacku uz bych nikdy nechtel ;)

    RSZ
    RSZ --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BROUCINKA: Ve vzduchovkach sedaji prekvapive utopit docela velke penize, zkus spis specifikovat jestli to ma byt jen for fun doma na dvorku pripadne jestli to ma byt konkurence schopne na nejakych zavodech. A idealne cenovy strop
    BROUCINKA
    BROUCINKA --- ---
    Mám dotaz na zkušené,prosím doporučíte mi vzduchovku?...je to dárek pro muže, tápu. Nějaký zlatý střed? Díky!
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NECROMAN: Hmm. Prý je špatné vydělávat na neprůstřelné tašce. Někteří lidé jsou podivní.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NJAL: trénujou je pro francouzsku, přední nejsou třeba :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    NECROMAN: A budou taky bulletproof frontpacks? :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NECROMAN: a nasledne bude nekdo prodavat ammo with improved penetration ;)
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    zeptam se kdyby nahodou nekdo neco, chystam se objednavat odsud
    https://accuracysolutions.com/accuracy-store/
    kdyby se nahodou chtel nekdo pridat (a idealne z Prahy a vyridit to :D )
    kdyby mel nekdo zajem, PM, casu to ma dost .. davam dohromady novy build
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    'Murica
    Demand for $200 bulletproof backpacks soars as students prepare to return to school | Daily Mail Online
    https://www.dailymail.co.uk/...d-200-bulletproof-backpacks-soars-students-prepare-return-school.html
    EZOP
    EZOP --- ---
    XMEDA: The
    MISERY
    MISERY --- ---
    A co ženský se ZP? Tam je šance, že je někdo bude chtít zdrogovat a ještě k tomu ojet vyšší, ne? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam