• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    NGR: zalezi co od otho cekas, 1911 nejsou levna sranda, ale pokud nevyuzijes ty upravy a kapacitu tak bych se spis dival po nejakem jetem BUL/ruger co se obcas objevuji v podobne hladine. Osobne bych asi nesel do doublestack 1911 pokud to neni fakt na zavody protoze to k te zbrani moc nesedi
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NGR: za 14k je to vysmech.. za to jsem mel nerezu se zbytkem zaruky a temer nedotcenou
    DANIELX
    DANIELX --- ---
    NGR: no ty díry nejsou problém, ale osobně bych do toho nešel. U těch zbraní na sport se nebojím jen malorážek a sám mám Browning FN 150 ze šedesátých a střílí úžasně... ale cokoliv ve větší ráži bych sám nebral. ... i když znovu opakuji.. záleží na stavu zbraně a to z fotky těžko poznáš.
    NGR
    NGR --- ---
    DANIELX: odhaduju ze jeta asi bude
    kdyby tak k tomu byl ten drzak na kolimator
    vymenim pruziny atd

    ted jestli stoji za to davat 15 za jetou pistoli s dirama v ramu notabene .45
    a jestli para 14-45 ma nejakou cenu vubec
    jestli to neni srac kterej se nepoved uz pri vyrobe a typek ho upravama nedojebal
    budiz mu zeme lehka
    DANIELX
    DANIELX --- ---
    NGR: podle fotky ti asi někdo těžko poradí, jestli koupit nebo ne... ale myslím, že jestli to někdo upravoval, bude ostřílená až hanba. ... ale zase.. pokud střílel olovem a měl podlaborované střelivo, starazl se o zbraň jak je třeba, může to být i dobrá koupě.
    NGR
    NGR --- ---
    mam moznost koupit za 15
    ...
    NGR
    NGR --- ---
    DANIELX
    DANIELX --- ---
    NGR: boční díry jsou na úchopovou plošku, ale pokud jsou i na druhé straně, mohl to být most na kolimátor... ačkoliv se mi na zophle zdají moc vepředu.Ale zase absence mušky.....ráži takhle nezjistíš, ani podle šířky hlavně, ale podle zásobnéku vyfoceném z boku. A podle mě to není Springfield, ale Para Ordnance, jak tipuješ sám ..
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    NGR: podle te fotky to vypada na doublestack a to teda myslim delala jenom PARA, takze bych rekl ze tipujes spravne, raze tam urcite bude, pokud ne tak poznas podle zasobniku 45acp by mela byt na 14, 9mm byly mam pocit 18 nebo 19. Diry na ramu bych typoval ze tam mel nekdo bocni montaz na kolimator a zavodil s tim nejakej open
    NGR
    NGR --- ---
    NGR
    NGR --- ---
    ahoj
    tohle jsou prej fotky springfield 1911 .45
    ja bych to tipoval spis na paru a razi si nejsem jistej
    strenky - para ;)
    dva dotazy:
    co je to a jakou to ma razi?
    a na co jsou ty 3 diry vedle kolicku?



    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DANIELX
    DANIELX --- ---
    HARIUS: hele a to v tom kufru fakt nebylo všechno z trezoru :-)
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    DANIELX: Dealera zbraní ? Kurník, to bude sranda, až mě zastaví po cestě na nebo z našich "výročních" střeleb. Ještě že jsou jen dvakrát ročně :-)
    DANIELX
    DANIELX --- ---
    CHINCHILA: to mi vzdáleně připomíná loňskou historku ... občas pořádám pro známé střelce i nestřelce tématické setkání. Naplánoval jsem téma "Lovci Monster", takže natisknuté terče vlkodlaků. zombií a tak... a pochopitelně jsme byli v kostýmech. Já se navléknul do tkatiky jako správný Lovec a dobře jsme se bavili ... no a když jsem jel ze střelnice (furt v té taktice), tak mě zastavili policajti... doklady a tak (já sedím v autě a z vesty mi trčí TSko)... prý jestli mám u sebe zbraň, tak jsem udělal významný pohled na tu nepřehlédnutelnou pisotoli a že ano ... tak prý průkaz zbraně .. sakra ten je v kufru ve střelecké brašně... otevřu kufr, ten plný zbraní ... policajtům trochu spadla huba... koukali na mě a pak tak nesměle .. "mohl bych se zeptat co vlastně děláte?" ... no a jak jsem měl dobrou náladu tak jsem odpověděl že jsme byli s přáteli lovit vlkodlaky, zombíky a upíry :-) ... byl to mladý kluk a holka a celkem v pohodě, jen se mi pak doneslo jak na baráku všem říkali, že zastavili nějakého dealera zbraní nebo co ...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Hog Hunting with a Flintlock Muzzleloader
    https://www.youtube.com/watch?v=LDxePp8d3R0
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    decka jak to tu ctu tak se na vas fakt (a klidne i beze zbrane :) budu muset nekdy konecne zajet podivat (ehm a nakoupit strelivo kdyz uz tam teda budu .. jen najit dobre nosnou mulu do vlaku bude asi problem :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    Cernoprach by byl z hlediska zvere dobry krok - kdyz se lovec netrefi, zvire ma cas zdrhat, nez se rozpyli dym z prvniho vystrelu :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELWERINE: v čem je problém? Existují omezovače do zásobníku, co mám informace tak to stačí pro splnění podmínky.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    když to tu pozoruju, nemůžu si nevybavit univerzální řešení... "útočí na nás!"
    It's coming right for us! - South Park
    http://www.youtube.com/watch?v=B3RJUMm-hd0
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KENJIRO: technicka, kdyz uz se v tom vrtaji... AR ani AK nemuzes, ledaze mas zasobnik na 2 naboje... viz
    l) střílet zvěř z poloautomatických nebo automatických zbraní se zásobníkem schopným pojmout více než 2 náboje,
    DANIELX
    DANIELX --- ---
    REDSNAKE: kdysi jsme dělali takový test moderní lovecké kulovnice a pákové henryovky v ráži 45 Long Colt, náboje laborované na 1200J. Takže souhlasím, myslím si že fakt těžká olověná střela má něco do sebe. :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    REDSNAKE: já myslím, že pokud jsou součástí honitby tvoje pozemky, tak ti podílení se na výkonu práva myslivosti musí umožnit. Ale za tuhle odpověď neručím, už je to dlouho, co jsem dělal kurs a šprtal se tyhle věci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam