• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Zpátky k těm prováděcím předpisům k nadstavbovému zákonu.

    Co říkáte na slib ve znění:

    "Slibuji věrnost České republice.

    Slibuji, že jako občan a vlastenec budu respektovat a ctít principy demokratického právního státu, jakož i lidská a občanská práva.

    Slibuji, že se jako člen stanovené zálohy státu budu chovat tak, abych nesnižoval její vážnost a neohrožoval její dobré jméno.

    Slibuji, že budu vždy příkladně dbát zásad bezpečného nakládání se zbraní."
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    ZYAN: a máš správně nastavenou dioptrickou korekci? Protože jinak ti samozřejmě paralaxa bude ukazovat naprosté blbosti (tedy ony značky paralaxy na jejím komínku téměř vždy ukazují vzdálenost velmi nesprávně, ale to co popisuješ je extrém).

    Nasměruješ puškohled na vzdálenou bílou stěnu nebo bezmračnou oblohu, mrkneš do ní a pokud je osnova rozmazaná, koriguješ. Ale vždycky jen doslova mrkneš - protože jakmile koukáš déle než zlomek vteřiny, oko si zaostří na osnovu a dioptrickou korekci nikdy nenastavíš, budeš ji honit sem a tam a akorát se vztekneš.

    PUFFY: cože? Za korunu? Kurnik moct tak přejíždět okresy, kvůli tomuhle bych se asi vydal až do OVY nakoupit doživotní zásobu. Pamatuji sice časy, kdy se za korunu prodávaly nové American Eagly, ale kde je té doby zvadlý květ...
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Hojte, netušíte, jak to je teď se zkouškami? Jestli se situace nezlepšila? Nerad bych se na to našprtal a pak to všechno držel půl roku v hlavě, než se na mě dostane řada.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ZYAN: Hele paralaxu moc neřeš, ideálně na známou vzdálenost nastav tu hodnotu, a dokoriguj si vadu oka pomocí dioptrický korekce, mělo by ti to sedět +/-, ale nevím jak to má diamondback.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    PUFFY: REXy mohu nabídnout. Zakoupil jsem u Nevoránka a mám jich nějak moc.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Ahoj, nahrávám znovu ceníky (uvedené ceny jsou bez te slevy) po migraci, tak snad to půjde.

    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ZYAN: Nesmíš to nastavení paralaxy brát tak doslova, sám odhadnes nastavení tak, abys kříž i cíl měl stejně ostrý.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    TRILOBYTE: Jasně, tákže to zjevně používám špatně.. Tak zpátky na stromy a musím si znovu naštelovat optiku :-D
    Pak není divu, že střílím na pytel :-D
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    ZYAN: U nastaveni paralaxy je hlavni, aby se ti nepohnul kriz vuci terci pri zmene pozice oka za puskohledem.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Tak k negativům Vortex Diamondback, ačkoliv je v MRAD, tak z nějakého důvodu je vzdálenost paralaxy v yardech. Asi aby to nebylo jednoduché..

    A co nejvíce nechápu že když si srovnám paralaxu abych viděl ostře terč i kříž, tak mi to na 50 metrové střelnici vychází na 150 Yardů. :-D
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    TRILOBYTE: ah, diky :)
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    PIVECEK: nyx mi pise 404, je to neco u me nebo to souvisi s celou nyxi server zmenou ? Kazdopadne ted to finance nedovoli ale do budoucna bych neco rad :)

    Kor kdyz me ted budou cekat pravidelne navstevy hlavni metropole :/
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    PIVECEK: GIS PSR 9 STANDARD

    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Tlumiče pro Nyxáky!

    Ahoj,
    budu dělat další objednávky tlumičů od výrobců GIS a A-TEC. Vím, že jste mě někteří již oslovili, ale rád bych je nabídl i dalším Nyxákům. V příloze naleznete maloobchodní ceník, pro členy Nyxu rád poskytnu 10% slevu, u dražších modelů a více kusů se dá ještě domluvit individuálně ;) Neváhejte se ozvat do pošty s čímkoliv by vás zajímalo, rád vyjdu vstříc.

    IRONIC
    IRONIC --- ---
    PUFFY: Je tam i .45
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    PUFFY: link na ten hardtask plz?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    XLACHTAN: Mas delsi zamernou, to jiste vyhoda je :-) japonci to prej snad vyzadujou nebo pro jakej trh jsem to cetl jako specifikum, nevim uz
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    REDSNAKE: ať žije ZKM s nějakými 26" - 27" :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PUFFY: "cim delsi hlaven, tim lepsi" - platí imho do nějakých 16"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam