• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    BAAL
    BAAL --- ---
    PAN_MYVAL: Ale jako kvituju, že na rozdíl od toho Striboga mi to nebouchlo do ksichtu, to se zase musí nechat, že je tu určitá šance, že se tě to na rozdíl od jejich SMG nepokusí zabít.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    BAAL: mk12, ano normálně namazaná jako mažu všechno, ale nošená styl Glock - tzn. čištění a mazání jednou za několik měsíců bez ohledu na to, zda byla na střelnici nebo ne. A funguje vždy dobře.

    Ale jasně, má za sebou nějakých řekněme 2000 ran, maximálně 4000, a při každé střelniční seanci maximálně 100 ran v kuse. Takže pro seriózní střelce-soutěžící nevypovídající.
    BAAL
    BAAL --- ---
    PAN_MYVAL: Tak to máš fakt štěstí, já jsem kdysi dávno měl mk12 pistoli od nich a fungovala jen a pouze když byla totalně prolitá olejem. Co jsem vypozoroval u dalších lidi co to měli tak stejný problém. Což na běžné střelniční užití je asi v pohodě, vždycky to vykoupeš v konkoru a dobrý, ale jako voják narco kartelu bych se na to spoléhat nechcel a o IPSC nemůže být reč.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    DESTROYER: spíše ty "traumatické" gumomety T9 apod., co vozili do Ruska a snad i na Ukrajinu.

    Jinak samozřejmě chápu, že na Nyxu je GP za absolutní odpad ještě pod úrovní Taurusů a Пистоле́т Мака́рова, ale já na svou GP P11 nedám dopustit. Nejsem samozřejmě žádný závodník IPSC, ale pár tisíc z ní vylétalo a závada myslím jen ta jedna, kdy jsem při přebíjení nenasypal prach a střela mi uvízla naštěstí hned za komorou.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: tak doufam ze neni takova krize aby narcos museli kupovat budget smg ze slovenska snad nebude a maji prachy na BT, HK nebo sig. Predstava ze nejakej narco baron pozlacuje striboga je fakt desiva, to je tak pro Fica, obchodnici s drogama snad uz maji dneska nejakou uroven :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: A to se zabýváš jen běžnými zákazníky, ale jak nasraný asi musí být narcos, když jim dodáš takové krumply, šéf procurement skončil asi naraženej na kůl.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: me by celkem zajimalo jak jim todle testovani funguje ekonomicky kdyz to nejak vozi i do us, tam bych cekal ze ten betatesting bude trochu drazsi sport
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    LUCKYBSD: jojo akorat ty pusky nemaj, proto se jim rika jednorozec :-D, ale jako jo, co vidim, tak ty behaj v pohode. hlavne, ze si pro to madam loni jela tak nadsene...
    BAAL
    BAAL --- ---
    LUCKYBSD: A za rok: hele hosi loni jsme udelali trochu chybu s tim glockem, ale ted mame nive zasobniky a uz to lita uplne krasne

    :-)))
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BAAL: jinak na IWA jsme ten devitkovej meli s lachtanem v ruce a typek z GP za nama prisel a rikal "ja kdyz jsem nastoupil, tak uz byla tahle gen. 3 zasobniku, ale ted nove mame i na glock zasobniky a ty fakt funguji" :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BAAL:
    michal.vavrecka
    Tak až se dost natrápíš s Battlem … tak si přijď pro JP-5 👍

    :D :D :D ten si neda pokoj
    BAAL
    BAAL --- ---
    Když už jsem tu přinesl téma nejspolehlivější zbrojovky v tomto a přilehlém vesmíru, tak ně pobavila na instáči Tereza:

    Tereza Španihelova - Shooter on Instagram: "Tímto se dává na vědomí že jsem se rozhodla pro dlouho očekávanou změnu zbraně na IPSC PCC Jelikož mi začala opravdová příprava na mistrovství Evropy a n...
    https://www.instagram.com/p/CpOEYcnsc7J/

    "Jelikož mi začala opravdová příprava na mistrovství Evropy a následný svět Stribog už u mě ztratil veškerou důvěru. Nezpočítám ty zničené závody díky závadám zásobníku a dál jsem uz nemohla, doslova mě přestávaly závody bavit, protože jsem už jen očekávala kdy se to zase poděla.."

    Vypadá to, že takový ty řeči, že za těch x generací už je to dobrý a dneska je to kvalitní puška, nejsou úplně pravda:)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    BAAL: Ze by legendarni GP flobertky? :)
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    BAAL: myslíš než nemanželské dítě Challengeru II a Centaura schované ve vnější schránce T-72? ;-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: pravda, minimalne vez tomu nedolitne tak vysoko :D
    MCD
    MCD --- ---
    BAAL: Docela drahej skákací hrad, člověče :-D
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: Tak asi pořád lepší než ty sovětský kusy co máme ted ne?:)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: pockej az nekdo blbe napise vyberko na novy tanky a tohle vyhraje diky nejnizsi cene
    BAAL
    BAAL --- ---
    Nafukovaci HIMARS na zahradu pro decka?

    Czech company sees boom in market for fake tanks, HIMARS | Reuters
    https://www.reuters.com/world/europe/czech-company-sees-boom-market-fake-tanks-himars-2023-03-06/
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: asi uz dosli predelany scorpiony :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam