• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ISCH
    ISCH --- ---
    LA_PIOVRA: Musí být certifikovaný dle EN 14450 (S1-S2) nebo ČSN 916012 (Z1-Z3) a nebo EN 1143-1.
    Pokud koukám dobře, to poslední Tebou postovanej splňuje.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Dostal jsem darem vic nez pultunovej trezor
    Skříňový trezor NHD 180 III - Trezory Čelákovice
    https://www.trezory-celakovice.cz/skrinovy-trezor-nhd-180-iii/

    Jak je definovany to, ze do nej muzou jit dlouhy/kratky zbrane (tedy krom, ze se tam vejdou:)?
    Dik
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BAAL: Já tam měl dlouhou dobu schovaný svoje železa. Pak je bez dovolení někomu půjčili a našel jsem je rozstrileny. Rok jsem z něho tahal náhradu a pak jsem si je radši odvezl no:) Možná proto už tam nic nechce půjčovat :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    Nicméně když už jsme tam byli a Redsnake měl hradla, tak jsem neodolal přes to prohnat pár svejch výtvorů a konzistence like a pro:)

    BAAL
    BAAL --- ---
    ELWERINE: Hele může být, já jsem viděl konteiner plnej popperů a pánovo vysvetlení bylo nějaké divné, plus nás pak pěkne natáhnul, protože já jsem platil pulku reservace pán říkal že si píše že je pulka uhrazena a pulku pak zaplatí redsnake a jemu to pak napálil znovu celé. Tak ten pocit byl takovej ambivaletní, nicméně co už no:)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    REDSNAKE: muzes, jen dulezite je, aby byly u valu, tj. aby odrazem nelitaly do.prdele.

    U brokny to ale vlastne nevadi ani na bliz, ty broky moc daleko nedoleti
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: Teda, chapu ze nejlepsi by bylo se zeptat tam, ale skoro to zni ze uz jsi to resila..
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELWERINE: Takze vlastni si na maly ujezd muzu vzit?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    BAAL: pac strelnice nema kovy na zapujceni... ty co tam pripadne jsou, nejsou strelnice
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    REDSNAKE: přesně tak, založit něco na hithitu by mělo šanci na to vybrat nějakou tu korunu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Přesně, může prodávat permamentky na vstup a podobně
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HARIUS: Pokud je to pravda, škoda že to neuveřejní na webu. Jistě by se nemálo lidí přidalo s nějakým crowdfundingovým příspěvkem.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    REDSNAKE: Z naprosto neověřeného zdroje jsem slyšel, že se shání peníze na rekonstrukci a na projekt.
    BAAL
    BAAL --- ---
    ISCH: Byli jsme ted s Redsnakem na malem ujezde s broknou problem neni, jen panove nechteli z nejakeho me nepochopitelneho duvodu pro ni zapujcit kovy a palit s tim do valu je trochu nuda
    DOG
    DOG --- ---
    ISCH: V CampZero se na té jejich 25m dá vyrazit i s brokovnicí dle stránek- brokové náboje s hromadnou střelou s průměrem broků max. 4,5 mm.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ISCH: i na magnumu se dalo s brokovnicí, dokonce se střílelo na sklopky, což je větší sranda než papír. Bohužel, zatím to nevypadá že by se chystali znovu otevřít..
    ISCH
    ISCH --- ---
    Udělala jsem si radost a pořídila SDM M870.
    Kam to v Praze a sockou dojezdným okolí můžu vzít vyvenčit?

    Vím o Prague Armory, LERO (až se dohádá s PČR), Střeleckým servisu (pánové jsou tam na mě sice ohromně milí, ale už mi z tý jejich ceny trochu cuká voko)...
    BAAL
    BAAL --- ---
    How Many Hershey's Chocolate bars does it take to stop a bullet?
    https://www.youtube.com/watch?v=QxakNt-5Yd8
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Mám tu nějaký dědictví, než to vystřelím do světa, můžu to nabídnout tady, jestli byste teda něco chtěli:
    S&B 8x57 JRS SPCE 70ks
    S&B 7,65 Browning 50+8 ks
    Wolf 7,62x39 SP 280+4 ks
    bxn 7,62x25 26 ks + 4 rámečky
    SB brokový 12 - zatím nemám vytříděno
    SB brokový 16 - zatím nemám vytříděno

    Lokalita: Praha
    Pokud něco chcete napište, fotky a ceny dořešíme.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    Nevíte někdo, kde by šlo v okolí Plzně zajít zastřílet na holuby? Zkoušel jsem Duklu v Plzni a tam mají brokovou střelnici zavřenou a jinak se mi zatím nepodařilo nic najít.

    Nechci v tom závodit, ale potřeboval bych to potrénovat než přijde sezóna honů.
    JONYY
    JONYY --- ---
    BAAL: ne, čekám až se otevře ranger prague a teď chodim sám bouchat na Třebotov.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam