• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WAMP_ELF: hm, trochu profesionální bota: tak nějak jsem nikdy nepopouštěl materiál, jen "napouštěl" takže s tím nemám žádný zkušenosti. Jak to popustit? Pec nemám a trouba umí jen 250
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WAMP_ELF: myslím pružné pero
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Dotaz. Jak kalíte pružiny? Dělám takovej ten systém vycvakávací pojistky na jedný práci a kalil jsem do vody i do oleje. Ohřev světlejší červená, pak rovnou zachlazení ale stejně si zdá že se to unavuje. Materiál: zednická lžíce.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    525 lbs je necelých 240 kilo. Nevím jak vy, ale nechtěl bych.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MANFRED: Black bears are highly dexterous, being capable of opening screw-top jars and manipulating door latches. They also have great physical strength. They have been known to turn over flat-shaped rocks weighing 310 to 325 pounds (141 to 147 kg) by flipping them over with a single foreleg.

    nemyslim, ze by to byla zas takova sranda, kdyz pripoctem ze ma navic tak jeden az dva metraky. kdo nekdy blbnul, nedej boze byl nucenej se rvat s velkym psem, mi da urcite za pravdu.

    a koneckoncu I to ze kopi treba na kance nebo medvedy maj dlouhy cepele ma taky dobrej duvod.

    shrnuto, myslim, ze mel ten chlapek s timhle nozikem pekelnou kliku
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    KALIF_WH: Tak byl to černej medvěd, žádnej grizzly, takže tak úroveň dožraný tchýně :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    MANFRED: to fakt nevim, me vic zajimal ten medved. Pan to prezil fakt silenou nahodou spis nez vlastnima schopnostma, cimz samozrejme nechci rict, ze by byl neschopnej :-) spis si to myslim o tom chudaku medvedovi.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    KALIF_WH: Nebyl to lékař nebo enžynýr?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BRUKEV: pche..nepoznas umelecke dilo! :D
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    XMEDA: O medvedovi toho neni moc znamo, krome toho kolik vazil rikejme mu tedy treba medved X :-) https://www.youtube.com/watch?v=gP3dhhJOBvQ
    JIKE
    JIKE --- ---
    HENNYVILLE: updated
    - podkud si nebude výrobce, či majitel přát být uveden, stačí mi to napsat do pošty k obrázku. Opravím

    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    JIKE: Me by prave mozna vic zajimal vyrobce nez majitel.
    CROSS
    CROSS --- ---
    JIKE: výrobce bych klidně uváděl, jestli je nutnej souhlas, to teda nevim; kdybych chtěl nahodit fotku, nechce se mi psát do Spyderca ;-]
    JIKE
    JIKE --- ---
    chci se zpetat, chcete abych k těm obrázkům na záhlaví uváděl i výrobce? nyní je uvedeno ID majitele. (pokud budu tuto informaci mít). / si myslím ale že je dobré mít i souhlas výrobce...
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    CROSS: Von ho ani neměl, pučil si ho od kamaráda. Připomíná mi to různý vrahouny, taky dycky použijou nějakej shit :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: nekdo ubodal medvide?
    CROSS
    CROSS --- ---
    MANFRED: tak medvěda to moc nezajímá, co máš zrovna u sebe
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Tak když konečně natrefim na někoho (proběhlo to snad šema loveckejma časákama v USA), kdo zabil medvěda nožem, není to exclusivní mesr, dokonce ani tanto od Schrade :-) ale tohle. 12 dolarů na blešáku.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    Sanatan Shastar Vidiya - The Chakar /Chakram
    http://www.youtube.com/watch?v=B_cX1SwiC1Y

    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    SAMOUT: Myslíš Gabrielu ? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam