• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    CHINGACHGOOK: Já myslel že je to pro Kotlebu jako blahopřání k těm vosmi procentum :-)
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    WAMP_ELF: pro svaru k narozkam :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    CHINGACHGOOK: nůž pro motorkáře? Jsem měl podobnou zakázku na mříž s 50cm maltézákem uprostřed..
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    klasika
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    Tak jsme mu dodělal kabát :-)






    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WAMP_ELF: chapu, me to jen okamzite napadlo, kdyz jsem videl jak je tvarovana ta rucka:)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    GANDHI: přemýšlel jsem o jedovatějším tvaru ale spíš tíhnu těmhle primitivním vzorům a lineárnosti..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WAMP_ELF: pekny - ale furt si rikam, ze by tomu slusel tvar cepele ala coldsteel scimitar
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WAMP_ELF: mrzí mě ten epoxid vzhledem k tomu že jinak to je kovaný a ručně pilovaný, jen takový nejtování je zatím vyšší dívčí na mě. A samozřejmě jsem neudržel špičku.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    tak jsem se neudržel, a moje prvotina
    čepel pružina 50 let stará, parciálně kalená, neleptaná
    střenky dub, napuštěno lněným olejem
    lepeno epoxidem


    je to celkem primitivní a při zacvaký pojistce to má drobnou vůli mezi dorazem a pojistkou ... holt jsem byl celkem nedočkavej :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    KALIF_WH: Víš jak... Nevyrábím nože, takže můžu vystavovat tak maximálně sebe :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    :-) jestli se odviji to prvni od toho druheho, tak mas co se tyce obleceni celkem jasno :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    KALIF_WH: Nestraš... Mou jedinou starostí ohledně výstavy je to, kde seženu pomocníky na stoly a co si vzít na sebe :D
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    ISCH: Ale na font by sis vsadila ? :-) 50:50 comic sans / calibri :D
    ISCH
    ISCH --- ---
    KALIF_WH: Neopovazuju se odhadovat :D
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    ISCH: zase se 14 dni pred vystavou pokochame nejakou fotkou, kterou vsichni zname z knifu ? :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    Pražská výstava bude 10.4.
    Plakát bude časem. Bohužel.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    RASHEEN: Rasheen vs Praashek. Vy jste nějaká nickrodina? Jakože nějací bratranci?
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    PRAASHEK: tak samozřejmě že dá,ale síla materialu a konkretní geometrie čepele + tupější uhel broušení konvexu na ostří je vhodnější na sekání než na jemný řezání v kuchyni....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam