• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Jojo, Mark uz to dopredu psal. Ne teda o 100. Moje bylo za 330 usd. Je tam nejakejch 50 usd rozdil. A je jich tam furt 9 !!!!
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Henny, vydělals na včasné koupi jak nikdy, teď je o 100$ dražší.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Tak koupí Moritaky jsem poměrně dost ušetřil:

    Dear Customer,

    We have some good news for you!

    The item that you requested a notification for is currently available for ordering:

    Konosuke Fujiyama Blue #2 Gyuto 240mm
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: LOL! Okamžitě mě napadlo, že je pěkné, že se ten nůž dá na ten pařátek postavit. Jenže co pak s ním? Jako kanadský žertík na židli je to imho moc...
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Originální :-)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    KLATIC: No při takovém množství by se mu už jistě rentoval pořádný WS kráječ:)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ISCH: Hele, v rámci dobrého chování :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    MANFRED: Když si tak vezmu, co fotím normálně, to bude... :D
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ISCH: Sou v něm baterky, ty nežere? Fskutečnosti čekám, až se stavíš, abych Tě nadirigoval do pozice fotografa aranžéra :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    MANFRED: jestli u toho máš něco k zradlu, pujcim Ti Koru, ta to najde :D
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Btw, Kosuke, majitel Konosuke dal na cktg forum post. Kdyby mel nekdo zajem tak posila toto, pristi tyden by to melo byt na eshopu.

    I'm so sorry I couldn't update for a long time.


    We're sending these today.

    ======================
    x6 270 Wa-Gyuto F. White #2

    x22 240 Wa-Gyuto F. Blue #2

    x6 270 Wa-Kiritsuke-Gyuto F. White #2

    x6 150 Wa-Petty HD (not HD2)

    and few others.
    ======================

    Thank you for waiting so much!
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    WITTGENSTEIN: http://www.japanesenaturalstones.com/jns-6000-matukusuyama/
    Buy JNS Aoto Matukusuyama | Buy Synthetic Stones | Services EU | JNS Slibe Service DK Kokkeknive Reviews | Japanese Natural Stones
    http://www.japanesenaturalstones.com/jns-red-aoto-matukusuyama/

    Aoto je tak 2-3k. Je to dokonalost, ten 6k me ze zacatku matl ale pak sem prisel na to ze je superskvelej :-)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    HENNYVILLE: Odkazy?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SAMOUT: Mel jsem ted na vyzkouseni tri fantasticky kameny. Red aoto z JNS, 4k gesshin a 6k JNS , vsechno syntetiky, relativne levny, velky, rychly a funkcni sutry. Ty JNS jsou vazne vyborny, Maksim je king :-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    VACA: Ne, příruční bowie :-). No, tak zkusim si pučit pátracího psa a najít foťák..teda dva, aště lavinovýho, kdyby se to mne sesunulo ze skříní :-)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    HENNYVILLE: Díky za rady, byť stran broušení jsem začátečník, nicméně chápu cos chtěl říct (o dutém bevelu jsou na kniveforu romány). Jemnější kameny přijdou časem, zatím 1k a 3k, později nějaká 400, potažmo něco jemného a něžného.
    VACA
    VACA --- ---
    MANFRED: Takze si vyrobil svojeho emersona xl? Uka! :)

    Jo jako musim rict ze sem zkousel kamosovo emersona a byl sem fakt prekvapenej jak huste a svizne to funguje..
    Ale je jasny ze vytaseni neni vsechno, no. A taky jak se rika ze kdyz uz clovek vytasi zbran tak by ji mel rovnou hned pouzit..

    Ja sem videl od jednoho cz mistra co leta vyucuje boj, nejen nozem, urcitou techniku jak efektivne s nozem vykrejvat, a zaroven pri tom rovnou i pusobit skodu na utocnikovi.
    Hodne lajcky receno slo o takovej "trojuhelnik", kterej cepel vykreslilovala..
    Ty mista kam se vedly seky/body byly taky "pekny".
    On sam tomu rikal "živá sekaná" a v podstatě to je presne to co to ve skutecnosti je.. A na to ja nejak povahove asi proste nemam no..

    Druha vec je ze ceskej organ, no vime jak to chodi.. A kdyz prijedou k takhle efentivne eliminovanymu utocnikovy, kdo vi jestli by to nakonec jeste nebyl obrance, kdo by sel brucet...
    Na druhou stranu jak se rika "lepší když mě bude soudit dvanáct, než když mě ponese šest" nebo tak nejak...


    By the way: Nedavno sem schodou okolnosti videl dokumentaci mista cinu. Nejakej pripad loupeznyho prepadeni domu. 4utocnici, dva z nich strelnou zbran. V momente kdy jeden z nich kompnul jeho zenu do hlavy, tak tipek sundal ze zdi katanu, ktera byla po ruce, a vsechny je v amoku rozsekal/posekal bez ohledu na kvery, ani si neskrtli.
    Ono asi i ten sok a prekvapeni ze tohle fakt necekali hralo v jeho prospech.
    Dva z nich utekli po svejch. Jejich pristaveny auto uz nebyl schopnej nikdo z nich odridit..
    Ty druhy dva nevim jestli to vubec rozdejchali.
    Uprchnuvsi prej velice rychle nasli a dopadli protoze krvavy stopy nebylo mozny prehlidnout.
    Jako jo, tipek svoji rodinu ubranil pred 4ma utocnikama. Navic se strelnejma zbranema.
    Ale ten dum/byt.. Vsechno totalne pokropeny krvi, vsude, zdi, podlahy... To bylo jak scena z kill-billa. Do toho ti tipci.. Jednomu vysel ksicht plandajic na hlave, nicmene prezil to, sesili ho. Ale jizva prez celou drzku do konce zivota, jo jako dobre mu tak zmrdovi. Ruzne rozetnuty zapesti apod...

    No co jsem tim chtel rict... Ze proste boj jakoukoliv secnou/reznou zbrani sou fakt desny jatka. Se strelnym zranenim se to neda absolutne srovnavat.
    Na to clovek taky musi mit tak trochu zaludek. Ja narovinu rikam, ze bych nuz asi k tomuhle pouzit nedokazal. Ale jasne kdyz jde o zivot... Jenomze to clovek proste musi mit strasne nadrilovany, jinak je sam proti sobe.. V cechach to jsou nastesti vetsinou jen corky ktery se spokojej s koristi. A teh par veci o ktery prijdu, cert to vem..
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    UBU: Jo, ja mel i to gyuto 240 :-) to tady ma zas jiny ID.
    UBU
    UBU --- ---
    HENNYVILLE: Já musím říct že jsem fakt moc rád, že ses jí zbavil :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam