• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    HENNYVILLE: zajímavý, můžeš to rozepsat?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    WOJTYLA: Ja sem teda uz neco nabrousil, ale dve stary britvy sem nerozbrousil ani za hovno. Neni to zadna prdel :-)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    WOJTYLA: můžu to zkusit. otázka je, v jakým je stavu.
    UBU
    UBU --- ---
    WOJTYLA: Mrkni na tohoto chlápka. http://forum.britva.cz/viewforum.php?f=53 Pak je taky otázka v jakém je to stavu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    kamarádi koupil jsem si břitvu starou.... kdo mi to zrepasuje a hlavně nabrousí???
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    VXP: ja dal kdysi synovi nejakej jednodussi victorinox, ale s normalni spickou. Ta kulata je fakt na hovno, kdyz si s tim neco chce vyrezat tak vicemene po pul hodine zvykani si na nastroj pochopi ze potrebuje jinej.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    TEDDYBEDDY: Mne se hrozne libi benchmade infidel, nemas s nim nahodou zkusenost oproti microtechum ?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WOJTYLA: Tuším, že všechny ty 7cm se dělaj pro Kalifornii, kde je to zákonnej limit. Jako edc nosím combat troodon, ultratechy jsou takakorát, že s tím nikoho nevystrašíš.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TEDDYBEDDY: Dostse mi libej ty svetelny mece tam. Ja jen nevim co je jaka velikost. Myslim ze ty 70tky jsou uplne malicky.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    POSEIDON: Jak jinak- elmax. http://www.pvk.vegas/Microtech-Marfione-Custom-Ultratech-OTF-p/2mt-mar-ut-tbc.htm

    Že bych si taky udělal malou radost?

    POSEIDON
    POSEIDON --- ---
    TEDDYBEDDY: doufam ze je to z kvalitni oceli
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Nocywe, novej Microtech- taktickej vystřelovací hřeben na bíbr. Pekelnej zabiják! :o)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TEDDYBEDDY: ídky
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: ja nic nevrtal ani cely dny nebrousil, povolil jsem sroub, posprejoval to silikonem, par minut s tim cvakal a postupne to utahoval.. a co se ostri tyka, stacilo parkrat objet o my kouzelny zabrouseny sklo na stole :D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WOJTYLA: http://www.pvk.vegas/
    Když napíšeš Joshovi do objednávky, že potřebuješ aby to došlo rovnou k tobě a nikdo si toho nevšímal, dojde to rovnou k tobě a nikdo si toho nevšimne ;)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    CROSS: tak zas to ber tak, že ten Schrade je kus plechu za 480 kaček, a Méďovi to udělalo radost že se má v čem vrtat a co celý dny brousit ;o)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    RIVAN: Ale jo, má, akorát při tom typu zpracování kterej je tam použitej by to člověk musel obdivovat ve vitrínce, já bych to teda použil na něco stabilizovanýho, nebo aspoň tak nějak zpracoval s citem (nebo teda i kdyby ne to, dal bych to někomu, o kom vim že nože nezkouší použít ale vyndá je z vitrínky a místností se ozývá "..koch..koch..kochkoch..."a pak to tam opatrně strčí nazpátek a před očima mu běží Skaslizké hory, velká kalová jezera a v uších slyší ryk jelenů krávybů, noční volání couvačky kamionu u Kauflandu a vytí zadřenýho válečku na blízký pasovce s odpadem :-).
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    MANFRED: Co se tech let tyce tak to muze byt kvuli kresbe dreva, V tomhle smeru ma taky neco do sebe.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    WOJTYLA: Takvšech ne, já tam mám fuka čepel x rukovítka docela malýho plně vyplněnýho..a teda léta podél, i když fakt je, že dělat to většim taky bych se s tim tak nemazlil, vzal vrtačku, velkej vrták bžžž a hotovo.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MANFRED: todle skrývaj rukovítka všech custom nožu na trn:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam