• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Něco pro fandy Starwars.
    Star Wars Ultratech Knives: May The OTF Be With You
    https://www.youtube.com/watch?v=uFV7OXS-Z5k
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: to neni moje :D
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: WOW, to jako žes tím nasekal ty kameny? ;-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    CHINGACHGOOK: Osvědčený Ischostraš :-)
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    NIKOPOL: jatapol swirp pearl z jataganu :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    STALK: já si to zkoušel v prodejně když jsem si byl vyzvednout paracordy pro naši malou. A Avispy mají ty klipy fest. Hodně fest. Tam to hrozit nebude. Možná ještě silnější, než RAT1. Ta mi taky ještě nikdy z kalhot nevypadle.
    Já si to právě porovnával s RATkou, protože tu používám jako EDC. Avispa je o něco málo lehčí a o dost užší. Líp s vejde do kapsy.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    WOJTYLA: Rekvizita do pokračování trháku "Americký ninja 14" ?
    STALK
    STALK --- ---
    LEON_KOWALSKI: mam zancudo a je to moc pěknej nožík. jediný co mě na něm vadí že na clipu na kapse u kalhot klouže a oproti jinejm (dozier, rat) pořádně nedrží. Už se mi stalo že jsem ho našel na sedačce, je to hned.
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    WOJTYLA: Ka-barkizashi ? :-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    tak jsem neodolal a koupi si AVISPU :o)
    http://www.mujnuz.cz/noze/zaviraci-noze/esee-avispa-satin/

    tuhle



    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    CHINGACHGOOK: hoj, pěkný ... co je prosimtě za matroš ta střenka ?
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Navíc nožem lze vyrobit z klacku bezhlučný luk :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED: ja bych predevsim zakazal vyrobu oceli.. dneska ma kovadlinu kde kdo, takze se teroristi muzou naprosto bez kontroly ozbrojovat nozi a sekerami sami.. a to musi prestat!
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Doufám, že už někdo kompetentní přemejšlí, co s tak zákeřnou zbraní, jako je útočný nůž na máslo udělat, aby jeho prodej nepodporoval terourismus:-)
    A teď si představte, co by ten nůž na máslo dokázal, kdyby měl ostří :-)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    EDAK: Hele spíš myslím, že sama kulka se raději rozpůlí, než aby se střetla s Chuckem Norrisem
    EDAK
    EDAK --- ---
    LODBROG: nejdriv jsem chtel napsat ze ho urcite otrebuje Chuck Norris, ale pak mi doslo ze ten je budto seka rukou nebo prekusuje za letu :) nikdo jinej uz me nenapada.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Problém v našem vesmíru je, že nemůžeš říct že je něco nejlepší a neříct v čem.
    Teda krom reklamy :)
    S něčím se líp vyřezává a s něčím líp kuchaj ryby.

    Nevím jak by se prodával nůž se sloganem "nejlepší nůž na přesekávání vystřelených olověných střel za letu" :)
    Ale třeba existujou lidi, kteří to potřebují denně ;)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LUCKYBSD: To by spíš odpovídale "tvujnuz" nebo "Zbraně a náboje", Šulc přece jen není tak pompézní, ono je taky blbý, když člověk nabízí tisíce nožů, tvrdit o jednom, že jest nejlepší:-).
    Ne, to jsou hlášky, který už jsem, teda mimo kalení v ledu a oleji, výrobě brnění z "damašky" která se kalí rok...až po "originál samurajské oceli" (na noži za 500) přečetl na netu, v časácích a jako dneska si o nich podiskutoval častějc, než stihnu kolegynim v práci šeptat prasárny do ucha :-)

    Ono s těma "testama" střílením, to už je ale celkem out, už to nefrčí, dneska se preferuje třískání, páčení a natloukání nože do něčeho...ale pamatuju že v době, kdy se stim vylezlo, taky frčelo jak ninja chytí šíp do ruky, zachycení katany dlaněma, SOG se chytil (teda tý střelby) logicky, tehdy ještě nepřesunul výrobu z japonska částečně do kvalitou vyhlášený číny a část do dneska jako lepší varianty branýho Taiwanu, na "japan" vlně stejně jako pavouci etc.jel....no a taky nejsou blbý a určitě věděli už tehdy, jak je to vypovídající :-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam