• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    REDSNAKE: širší špička..
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    REDSNAKE: V Šluknovského výběžku.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AZIM:

    1) neomrzel, ale nozu neni nikdy dost
    2) nestal deset, ale dvacet!
    3) nedelam u zadny policie
    4) na microtech mrknu, ale myslel sem ze delaj jen vystrelovaky, ne zaviraky.
    AZIM
    AZIM --- ---
    KOUDY: to uz te omrzel ten tvuj obsidianovej zazrak za deset tisic ? to teda brzo si rikam ... mno asi Vas u te policie kralovsky platej, kazdopadne tohle ZT mi ten tvuj nuz dost pripomina, nechces zkusit neco opravdu jineho, treba microtech ?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jeste premejsim nad EDKckem dalsim..a uz nechci zadny spyderco...Mate nekdo nejaky vytky k tomuhle?

    ZT 0095BW Review
    https://www.youtube.com/watch?v=VZKEiLqgb1c
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY: to jde :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEON_KOWALSKI: Před lety jsem si ho málem koupil, na vzhled je to parádní nůž, ale když jsem ho měl v ruce tak mi fakt vadily ty kovové střenky, prostě mi to v rukou klouzalo. A taky je dost těžký. G-10 verzi tenkrát neměli...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    LEON_KOWALSKI: Ach, ta nostalgie... :*
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    asi potrebuju dalsi nuz od pokornyho

    DAFY – Elmax + G-10 Black | PokornyKnives
    http://www.pokornyknives.com/cs_CZ/designove-noze/dafy-elmax-g-10-black/

    JIKE
    JIKE --- ---
    LEON_KOWALSKI: kup si ho nebo mi koukej dalších 13 let na ikonku :-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: Celej Emerson :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Předělávat Rybičku nemá smysl, nůž by tím jenom ztratil, funguje tam ta nostalgie, říká expert

    dnes | V první fázi jsem dělal pevné, primitivní nože, dál chci navrhovat zavíráky pro širší skupinu lidí, říká designér nožů z firmy Mikov Ondřej Němec. Nejde podle něj udělat nůž, který by se líbil všem, že by ale někdo vrátil výrobek kvůli nespokojenosti, nepamatuje. Oblíbenosti nože Rybička podle něj pomohl i fakt, že dlouhou dobu se tady nic jiného nedalo koupit.

    http://video.aktualne.cz/...smysl-nuz-by-tim-jenom-ztratil-fungu/r~6544580c334f11e6abfa0025900fea04/
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Velká. Těžká. Poškrábe se (střenky). Ocel nevim proč, nic extra. Blbě řeže, je to dlátoid. Má vakl.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: copak? Svěř se, rozmluv mi tu koupi. Jinak zase budu doma poslouchat řeči, že si furt kupuju nože :oD
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LEON_KOWALSKI: Kdybys ozkusil jako já, dozvonilo by :-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DARUMA: utilitac ii mam a dobry. Mam ho v aute. Zpracovanim nema chybu jen je trochu tezsi na edc. Tak vypadl z rotace a sel do auta. Kazdopadne po promazani se nejlip otvira, pokud nepocitam kershaw blur
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ach jo, já o tom neměl mluvit, teď mi to zvoní v hlavě
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    NEVILL: neboj, neboj, na to, až mu kudla dojde čekám minimálně stejně netrpělivě, jako on :)))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BRUKEV: Mě tak napadá - otvírá se vlastně ta Endura Wawe dobře? Jako s tím wawe otvíráním mám Spyderco P'Kal, tam se to o ten kolíček otvírá krásně, ale čepel si u toho lítá vcelku volně, je tamtakový ten axis-lock (spyderco tomu říká tuším ball-bearing lock). Mám starou Enduru s backlockem a ta čepel se otvírá docela ztuha, rozhodně to není že by se ta čepel jen o kousek pootevřela palcem a pak už se to jen vyhodilo švihem. Jen si tak říkám jakou silou se to vlastně musí o tu emerson-packu vytáhnout, jako aby si o to člověk třeba neroztrhal gatě... :-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    BRUKEV: chacha, prej kudla do 1500 Kč. Tak ho dostal Emerson system, že objednal Enduru Wave. A to raději už neváhal, bo jak se prokousával druhama čepelí a střenek, přiznal, že by nakonec skončil u bůh ví čeho za 5000 kč+ :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: No píšete o Spydercu, tak jsem si vzpomněl :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam