• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    BRUKEV: Já jsem dneska držel v ruce Enduru a Delicu a ta Endura mi přišla obrovská. :-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    DARUMA: jojo, dneska mi to ukazoval. Moje první Spyderco jsem si ošahal, kvalita good, žádné vůle, atd. Nebyl čas, takže systém samootvírání vyzkouším až příště.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    BRUKEV: Pořídili jste nakonec tu Enduru?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    IHNAT: Ten system alespon v kantonu Bern kde ziju funguje plosne, zbytek Svycarska to tak ma pokud vim taky ale skolstvi je rizeny kantonalne takze tam muzou bejt rozdily. Ta "separace" neprobiha az tak cernobile, ty deti muzou behem asi dvou let difundovat obema smery, podle prospechu.
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    BLOWUP: OT: A ten systém "separace" gympl x učební obory je stejný na všech základkách? U nás je to docela téma v poslední době...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    VACA: Tak ono tema skolstvi neni ani tady necim co by teda muselo jen budit zavist - kluk mimo jiny kvuli dost mizerny urovni casti vyucujicich prechazi za pomoci vrcholovyho sportu na gympl o rok driv, aby se ty skoly zbavil. Ale jako vsude, najdou se i pozitivni vyjimky. Ten chlapek na pracovni vyucovani je prej fakt cool, a krome toho kluk hraje lead guitar ve skolni rockband kterou zorganizoval jeden ucitel kterej driv hral v jedny rockovy skupine ktera byla ve swiss charts, taky fajn typek.
    Ale byl jsem na navstevnim dni na tom gymplu kam ted bude chodit, a tam jsem zase cumel ja, jak maj treba vybaveny laboratore na fyziku a chemii.

    SIRIUS: je to normalni vseobecna skola, tzv. "Oberstufe". Deli se to na "Sekundarklasse" ze ktery deti chodej na gympl a na vejsku, a paralelne s tim je ve stejny budove pro deti ktery pozdeji spis jdou do nejakyho ucebniho oboru tzv. "Realklasse".
    VACA
    VACA --- ---
    BLOWUP: Ticha zavist:) kdyz si vzpomenu na svuj druhy stupen zakladky, tak neco takoveho bylo nemyslitelne.
    Tam neco primominajiciho nuz akorat vyvolalo histerii ucitelek a poznamku jak remen, natozpak ze by nas ucili nuz vyrabet.
    Ucitelek ze kterejch si minimalne polovine vadilo ze uz se jim nerika soudruzko:D

    Palec nahoru synovi i jeho vyucujicim..

    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BLOWUP: jakoze bezna zaklad, zadnej strojni smer? koukam ze svycarsko je proste jinej svet ve vsech smerech proti cr :( to je velika parada
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JIKE: Tak jeho nejvic zajima fyzika, ale pochvalu mu vyridim :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SIRIUS: Druhej stupen zakladky, od srpna jde na gympl. Oni maji docela dobre vybavenou dilnu a nejspis mu ten ucitel umel poradit co se jak dela, ale presto me prekvapilo ze to dopadlo fakt celkem profesionalne.
    JIKE
    JIKE --- ---
    BLOWUP: talent! Klobouk dolu! Podporuj ho v tom v čem je dobrej . Mazec
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BLOWUP: co studuje za skolu?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Hraju si tak dneska s Avispou a tak nějak mi připadala smutná, tak jsem si řekl, že jí pořídím kamaráda v jiné barevné mutaci :o)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BLOWUP: BLOWUP: máš šikovnýho syna ... palec nahoru
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Kdysi jsem tu psal ze muj kluk dela v pracovnim vyucovani zavirak, vcera mi ho prinesl ukazat hotovej. Na ctrnactiletyho kluka myslim slusny, nabrousili jsme ho na wicked edge a uvidime jak bude drzet ostri.

    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Pak je tedy skleněné oko dobrej nůž :-)
    VLKOUNEK
    VLKOUNEK --- ---
    FINSON: pekne, verim, ze z nich mas radost ... ale uved jeste, kolik meris ty, v ruce vypadaji docela normalne .... "čepel 154CM" )
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: Beru to tak, počítal jsem s tím, že mě osolí.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FINSON: To jsi měl kliku, mně už párkrát vyhmátli i takovéhle zásilky když jsem si objednával ze Států nějaké dýmky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam