• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    UBU
    UBU --- ---
    BRUKEV: Sem to taky hned doma zkoušel :-) Jde to docela jednoduše, ale ne tak rychle :-) A ani na to nemusíš mít tu díru v prkýnku jako na tom gifu, jen to chce držet nůž rovně.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KOUDY: to je jasná výzva pro Hennyho, at s těma svýma masterkudlama taky něco ukáže (a nemyslím cibuli, to už je nuda:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ISCH: Tak tohle už ne, to už je moc i na mne :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    ISCH: a tohle se muze libit i jinym nez zvracenym zpusobem ??
    ISCH
    ISCH --- ---
    MANFRED: Proč mám dojem, že se Ti to zvráceným způsobem líbí? :D
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: A seš si 100% jistej, že je to nůž? ;-)
    AZIM
    AZIM --- ---
    MANFRED: bleee
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Tohle by byl hřích sem neplesknout.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Svýho času jsem z S1 čepele full tang vyrobil nůž s parohovou rukovítkou, pamatuju že flexa, kterou jsem to upravoval žrala tu ocel tak, že jsem jí radši dal na noc do jiný místnosti :-), byl to muj první pokus, ale nedopadlo to nejhůř, odhaduju že v ruce myslivce straší dodnes.
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: Přesně, nemohl jsem najít vhodnou fotku - tenhle nůž je na modování dost na prd právě díky té ne-úplně-full tang rukojeti.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    AZIM: Tam je jádro pudla :-), jde z toho rukovítka "na trn", ale teda těžko, mimo nože pro dítě do 6 třídy, full tang.
    AZIM
    AZIM --- ---
    ZAPPO: v zime nebo kdyz je ten nuz mokrej je podle mne lepsi to co tam davaj ... jinak sundas si to asi sam a strenky pak nejakej nozir nebo taky sam jestli mas nejakou dilnu, doma v kuchyni klestema to asi nepujde ... kazdopadne ale pocitej s tim ze ten profil v rukojeti je jinej nez to co prodava fallkniven bez strenek, tak at nejsi ve finale zklamanej ... co ti na tom tak vadi jestli se muzu zeptat ??
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    ABSURD: Ještě pro porovnání.

    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Větší brácha prvního:-)
    Za kvalitu se omlouvam. (neumim fotit...)



    VXP
    VXP --- ---
    VOMAJDA: existuje to, ale taky jsem to nikdy nezkoušel a nedělal...

    Tescoma Vitamino Brousek na keramické nože | 4Econ - chytrý nákup pro váš domov
    http://www.4econ.cz/tescoma-vitamino-brousek-na-keramicke-noze-/
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    VOMAJDA: Pocitam ze tam pomuze jenom neco na zpusob wicked edge s diamantovejma brouskama, ale pocitove bych spis ten keramickej nuz zahodil nez si na nem ten WE nicil.
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    O víkendu po mně chtěl otec doporučit brousek na keramický nože. Protože žádnej takovej nůž nemám, tak jsem jejich broušení nikdy ani neřešil. Jde to vůbec? Doporučítě někdo nějakej konkrétní brousek?
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    jaky byste mi doporucili vodni kamen z noze-nuz.com (objednavam tam bratrovi kudlu) na hiromoto santoku?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    oujee, konecne prisel
    Woodlore 0298 - Nože Pokluda - výroba nožů, výroba loveckých nožůvýroba kuchyňských nožů, výroba nožů na zakázku
    http://noze.pokluda.eu/noze-roku-2016/woodlore-0298
    nazivo je jeste vic peckovej nez na fotkach, sem zvedavej na tu RWLku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam