• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    ELDERIK: Dekuju, to je fajn tip, urcite ho nekdy vyuziju, uz sem pomalu zacinal mit dojem ze se vetsina pevnych kramku, kde se necha koupit nuz, odebrala do vecnych lovist. Kazdopadne avispu uz mam na ceste, byli na me velice hodni v nize zminenem eshopu.
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    KALIF_WH: Dojdi si do HQH (pokud ten shop najdeš - navigace se hodí:-)).

    HQH shop Avispa

    Jo a otevíračku maji taky docela na těsno. co mi naposled posílali emailem tak je:

    Pondělí - Středa 11:00 - 17:00 h.
    Čtvrtek 11:00 - 18:00 h.
    Pátek 11:00 - 16:00 h.

    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    kdyby nekdo potreboval typ na fajn sluzby tak doporucuju http://www.vintagewear.cz Byli opravdu super ochotny, po telefonu se mi pani okamzite podivala jestli tu AVISPU maji skladem a i kdyz sem ji volal okolo 3. do pulhodiny zadala tu zasilku na postu a od posty mi prisla potvrzovaci SMS ze to maji a zitra odpo doruci. Sulc, ktery ma na strankach, ze povazuje telefon za neefektivni komunikaci a na mail reaguje obratem, doted na dotaz neodepsal.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Potreboval bych poradit, netusi nekdo z vas jestli se necha v praze v kamenne prodejne nekde sehnat Avispa, potreboval bych ji jako darek do patku a spolehat v tomhle na dodani z eshopu mi prijde riskantni. Diky
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TEDDYBEDDY: velice hnusny
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    nejlépe do Orlické přehrady :-D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LEON_KOWALSKI: Kdyby to zašlo ažtak daleko, tak rozhodně nečistit a zahodit :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEDDYBEDDY: tak mě napadlo při pohledu na ten nůž - představ si, teoreticky, že ten nůž někdo použije v lítém boji. Někoho tím bodne na tvrdo do pajšlu. A teď kolik bude v těch dírách a drážkách humusu - kusy tkáně, obsah střev a tak .... a teď to takhle zasviněný zasune dovnitř do střenky ..... fujtaxl to pak čistit, to taději vyhodit a koupit novej :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEDDYBEDDY: není to Schrade ;-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Jedno supertanto pro Méďu. Must have!
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    zajimavej material...

    Hip replacements may last forever after new metal is discovered to replace titanium | Daily Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/...metal-s-FOUR-times-tougher-titanium-mean-hip-replacements-forever.html
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Na zakázku, pro myslivce...
    N690, nerez, jelen.





    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    JOSEF_K: "Ekologický odpuzovač molů babičky Kryšpíny", plátěný pytlík 249 Kč:-)
    Škoda že nebydlíš blíž, ty bych bral...
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    MANFRED: Jako což o to, jeden survival podpal bych tam měl. Hobliny od ručního hoblíku z cedru. Má to tolik smůly, že se to bojím házet do kamen:).
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: Pečlivě vybrané, ručně tříděné - dekorace: Skleněná 200 ml dóza za 698,- Kč
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    JOSEF_K: No, už nejsou :-)
    Dvacka za pytlík s bajkou o ekoobalovym materiálu jenž neničí planetu (Planety?), v kvalitě ekobio (neobsahuje glutanáty) padesát, totéž s nálepkou "To nejlepší stelivo pro Vaše mazlíčky, eliminuje vliv škodlivého FX záření na křečkomozek" vosum pětek, hrst v malý plechovčičce s nálepkou "Survival ekopodpal" za kilo.
    Časem jde sortiment rozšiřovat.
    :-)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    MANFRED: hobliny používám jako obalovejmateriál. jsou grátis, mám jich hodně:))
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ZAPPO: S věrnostní kartou, platí při nákupu 2 ks držáku plus 2tun hoblin.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    tyhle blbce mate radi :)

    Morakniv Garberg DESTRUCTION . . . By Mayor Fuglycool
    https://www.youtube.com/watch?v=iVwrk88VFio
    FINSON
    FINSON --- ---
    SIRIUS: 145 USD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam