• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    KROKODILE: Nic se nebrousi jednodusejc nez uhlikovky. To ze si nekdo koupi JP kudlu s JP ruckou, jednim z poznavacich prvku JP kudel a nesedi mu, to uz je jeho problem. Patina/rez, jo, to uhlikovky proste delaj, to uz je na kazdym jestli to zkousne nebo ne. A ze by nekomu vypadla rucka ? To sem teda nikdy nevidel a ani na jedne z mych cca 15 JP kudel se mi to nikdy ani naznakem nestalo a to ty kudly dostavaj myslim zahul maximalni. Ale trh je plnej ruznych kudel, rez, nerez, tisice rucek, materialu, vybirat z ceho je)
    KROKODILE
    KROKODILE --- ---
    HENNYVILLE: :D Obtížné broušení, držadlo nemusí vyhovovat každýmu, plus může vypadávat (oproti full-tang), rezne/obtížně patina a je to OSTRÝ. Kdybych měl, ukázal bych poslední fotku, kdy se nůž chytil v horní třetině nehtu a odkrojil jak máslo...
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    EDAK: Premyslim....obcas bejva slabina fit&finish, coz je jeden z duvodu proc preferuju noze ze Sakai :-) kdyz ti projdou pod rukama desitky jakychkoliv veci/vyrobku/..., tak az teprv potom vidis rozdily. Proto nevidim duvod doporucovat nic jinyho nez to co doporucuju ) prece nebudu doporucovat sracky )
    EDAK
    EDAK --- ---
    KURE: akorat mi prijde skoda ze po takovy hromade poctivy rucni tradicni prace to tam naklepe tim modernim kladivkem.
    EDAK
    EDAK --- ---
    HENNYVILLE: U kazdyho takovydleho tvyho doporuceni musim odevzdat platebni kartu zene, jinak bych nemel ani na najem. nemuzes u tech nozu obcas aspon uvadet nejaky negativa?
    GGG
    GGG --- ---
    Prave mi dorazil melounový SS105 Schrade. Myslim, ze na pikniky bude supr :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    RASHEEN: Je super, myslel jsem to jako vtipnou hlášku :-)
    HAWKWIND
    HAWKWIND --- ---
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    FINSON: za me bomba..sedi mi to dohromady...
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Vcelku nový matroš,čepel karbid wolframu od taliána, příložky z meteoritu Gibeon, nožů je celkem pět (jsou k tomu do sady k mání i dvě pistole).
    Cabot Gun | The Big Bang Knife
    http://cabotgun.com/sandrin-knives/the-big-bang-knife/
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    Tohle mne pronásleduje už tak rok. Na jedný straně mne to táhne, na druhý vidim tu hromadu práce a možnost, že finální produkt dopadne jak Skrbkova varice na norskej pistolonůž.....
    Jinak je RIA teda moje oblíbený pokoukání :-)
    Elgin Cutlass Pistol at RIA
    https://www.youtube.com/watch?v=Odiz1huQUAQ
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    kamarad si nasel novy konicek


    MANFRED
    MANFRED --- ---
    SASOS: V tom je ta vada. Každej ví, že do toho, aby si to někdo objednal, vrazil do toho zkoumat co to vlastně je, nikdo nepude, ono tušám, že ty indický sračky tehdy se taky přeměnily přes podivný vlastnosti v drahé kudly z "proslulého damašku od známého kováře" a zmizely ve vitrínách (kde to nevadí:-)
    SASOS
    SASOS --- ---
    MANFRED: No právě, že jeden zdroj je přímo Indie, ale ta cena není nic moc a pak je tam borec, co to posílá z UK a tvrdí že to je ručně zpracovávaný... ale ruku do ohně za to nedám, neb jsem u toho nebyl ...
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    SASOS: To je na bázi titanu nanesenýho na povrch, jde tim vykrásnit spousta věcí :-) Ono jako všechno, někomu se to třeba líbí.

    SASOS: Tragédie to nebude, pokud je to opravdu ona kombinace (je vcelku profláklá) a je to lidsky zpracovaný.
    Jeden čas to někdo nabízel vcelku ve velkym, bylo to levný (teda když to kupoval, ne když to přeprodával dál:-) bylo to z indie, a byla to tragédie :-)
    SASOS
    SASOS --- ---
    Mám ještě jeden lama dotaz. Je úplná kravina koupit hotovej damašel na Ebay nebo je to taková tragédie, že se ihned obloukem vyhnout. Vesměs tvrdí, že materiál je 15N20 & 1095.
    SASOS
    SASOS --- ---
    MANFRED: to skoro vypadá jako galvanický žlutý zinkování :)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    NEVILL: United Cutlery Rainbow Honshu Karambit cca 1200 :-)
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    MANFRED: no nektery kousky inspirovany CS:GO jsou taky dost priserny ...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MANFRED: příšerný...to designovej kousek z číny tak za stopade u stánku, ne? :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam