• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KURE
    KURE --- ---
    MANFRED:
    GGG: nadhera, oba.
    skoda ze ten ocas ten nuz prodluzuje skoro na stejnou dylku jako by byl nezaviraci.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    GGG: Hezký. Včera jsem na takovej typ koukal u TOPS.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GGG: myslím, že by se líbil i mému otci na zahradu.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GGG: hezkýýý
    GGG
    GGG --- ---
    michaelmorrisknives - Friction Folders
    http://www.michaelmorrisknives.com/shop/friction-folders/

    GGG
    GGG --- ---
    Mini Innovation: Spyderco Roadie Slipjoint Knife
    https://gearjunkie.com/spyderco-roadie-review

    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Někdo nějaké zkušenosti s noži Kizer? Čtu na ně víceméně samou chválu, tak se chci zeptat ještě tady...
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    LEON_KOWALSKI: podla mna lepsie ako na dreve, pac ten plast nepuchne, ked ho vymacas vo vode :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GGG: to by mě zajímalo, jak ta pojistka drží na těch plastech? Já mám všechny Opinely dřevěný a tam je to v pohodě.
    GGG
    GGG --- ---
    Kutilství, Nože and Zavírací nože on Pinterest
    https://cz.pinterest.com/pin/498281146255771279/

    SWIST
    SWIST --- ---
    HOMOLKA: Jo.. Však píšu 112/300 tedy 112 z 300 :)) I když to mohlo být o jedna horší.. :D Já jsem byl právě taky překvapenej a to docela dost nemile.. Hlavně za ty prachy.. Není to pro mě zrovna málo, ale nakonec jsem si řekl proč ne. Člověk si musí udělat někdy radost..
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    SWIST: ted koukam na noze nuz - jestli koukam na stejnyho motyla, tak tech je jen 300? me prekvapuje ze rikas ze ostri nic moc, on si to tam tak chvali....kazdopadne dej vedet (klidne do posty) jak se to brousilo ;)
    SWIST
    SWIST --- ---
    HOMOLKA: Dneska jsem je dostal, tak jetě nevím.. :D Ale budu to muset v brzké době zkusit..
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    SWIST: a jak se ti ta d2 brousi?
    SWIST
    SWIST --- ---
    SWIST: Ještě doplním.. Ten quartermaster je 112/300.. Zpracování super, i když mě hodně zklamalo ostří.. Né že by bylo tupé, ale ostrou kudlu si představuju jinak. Hřbet je pěkně tlustý, možná tak 5 mm a podle mě by mu slušel víc konkávní výbrus... Rat 1 je jak žiletka..
    SWIST
    SWIST --- ---
    Tak jsem si udělal radost..

    Doufám že se to zobrazí když je to z fb..
    SWIST
    SWIST --- ---
    MANFRED: jsem normální zákazník.. Ale i tak jsem mu zkusil napsat. Uvidíme..
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    SWIST: Tak záleží na tom, jestli jseš normální zákazník, pak to nejde, ale jestli si s nim tykáš, znáte se osobně atd. tak pak to nejde.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    SWIST: IMHO nemá
    SWIST
    SWIST --- ---
    Nezkoušeli jste se někdo náhodou domuvit s Šulcem na platbě na účet? Má cenu se o to vůbec pokoušet?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam