• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    ISCH
    ISCH --- ---
    REDSNAKE: Asi tolik, jako vsichni na diskuzich o uprchlicich, teroristech atd. a presto - kupodivu - nekde ve svobodnem prostoru, ktery internet nabizi, se stava, ze si nekdo postezuje, zanadava si a tak :)

    Ja to zmenit alespon realne zkusila ;)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    REDSNAKE: budes vystavovat?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ISCH: Ok, tak za rok u dalšího plakátu nashledanou. Tady toho hodně změníš:)
    RSZ
    RSZ --- ---
    MANFRED: kde je starej dobrej pohrabáč??
    ISCH
    ISCH --- ---
    REDSNAKE: Brecim, protoze s tim mam neco spolecnyho a ackoliv poradateli porad dokola nabizim normalni grafiky, ktery by pro nej byly zadarmo, sverepe to odmita.
    Tak me to celkem sejri a misto toho, abych nadavala na neco, o cem vim kulovy, ale je "in" k tomu zaujmout nejakej postoj, tak prskam kvuli plakatu.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ISCH: aniž bych se tě chtěl nějak dotknout protože tě vůbec neznám, ale mám trochu pocit, že už jsi lehce zaujatá, co tady ty plakátos sleduju breky pár let dokola.

    Není to žádnej majstrštyk, ale přijde mi to docela v pohodě.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ISCH: Vystavovatele bys měla nastylizovat dle plakátu, i když to bys jim musela zabavit mobily....já už bych vcelku vousem splňoval :-)
    ISCH
    ISCH --- ---
    ISCH: trada...

    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    RIVAN: v praxi tamni ostri hosi nosi sroubovaky, odlamovaci noze, klice na matky etc.
    ISCH
    ISCH --- ---
    ISCH: Tak letosni plakat je zase vyzivnej, az to zmensim, tak postnu...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KALIF_WH: Jo, dělá dobrý videa :-)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    ELDERIK: Já to chápu. Jednak musej něco dělat, aby nebylo vidět, že nevědí u kriminality kudy kam, za druhý věří tomu, že člověka zabije zbraň a ne člověk, konečně ta iluze je dost běžná, když kouknu do novin "Nákladní auto zabíjelo" (tzn: magor přejel lidi"), "bomba zabíjela"(tzn: magor lidi bombou") až po laškovné "cigarety zabíjí"- v životě jsem neslyšel, ža by startka vyskočila z krabky a někoho zabila.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    obcas koukam na videa tohohle typka venuje se hodne evropskejm historickejm zbranim a nema vubec spatny nazory a ke vsemu je umi i pomerne jednoduse zformulovat a vypointovat.

    "But it's made to hurt people!" - Design / purpose of knives vs. intent
    https://www.youtube.com/watch?v=Dl90pc0Rask


    Tohle je jeho osobni zamysleni nad tim, zda musi byt zbran neco, co je dopredu vytvorene jako zbran, nebo to z toho predmetu udela clovek az vlastnim chovanim a zpusobem uziti. Hezky shrnuto i odargumentovano.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KALIF_WH: neboj, nekdo by te odnesl na policajty jako nebezpecnou zbran :D
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Nechtel bych bejt sensei iaido nebo kobudo v Britanii, bal bych se ze prijdu o praci :-)
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    MANFRED: Tyhle iniciativy moc nechápu. Oběti se zbavěji všech zbraní a zločinci na tohle moc nereagujou. Co jsem koukal na ty obrázky, tak tam odevzdali hromadu sběratelských kousků.

    Představa, že mám po dědečkovi zbraně za stovky nebo dokonce tisíce € a nějakej příbuznej (neznající jejich cenu) mi jí zruší, protože chtěl vyhovět úřadům, .....
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Vynesení pěti stolů.
    ISCH
    ISCH --- ---
    LEXXA: Minimalne sedm let stale stejne - 100,-
    Kdo pomaha se stolama, samozrejme neplati (a muze byt v pripade zajmu berejne opevovan).
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ISCH: vstupne?
    ISCH
    ISCH --- ---
    Abyste zase nekdo netvrdil, ze o tom nevite...

    9.4. je jarni vystava, Novomestska radnice, pomocnici se stolama 8.4. (cca 13:00) vitani.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    RIVAN: presne.. zajit na skladku a dovezt tam pokazde plny auto.. idealne kdyby se na tom domluvilo treba 200 lidi :D
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    NEVILL: Tak zase clovek muze byt kreativni a zacit jim tam nosit vetve, zidle, hasaky, klice, kameny ... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam