• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    BLOWUP: Nevim co znamena zavirak s kolickem.

    Pokud mnohokrat po sobe otevru flipper Zero Tolerance 0452 a flipper Lion Steel, mam z toho puchyr na ukazovacku.

    Teda nejen ze otevru, ale i situace, kdy vsi silou tlacim ukazovackem na flipper a ten se ani nehne.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LAUNCHER: Jestli se ti neco libi neni myslim otazka "se v tom vyznat". Ja treba z toho typickyho spyderco tvaru aniz bych to zkousel nejak analyzovat dostavam osypky, ale proste proti gustu...

    (Mam nekolik zaviraku s kolickem, vsechny oteviram v pohode jednorucne, o zadnej z nich jsem si nikdy neublizil ;)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ja jsem kdysi davno takhle ztratil doziera z kapsy. Dostal jsem ho na Vanoce po strom, tak jestli to mel byt dozier nebo vztah jsem teda rad, ze sel dozier ale stejne...
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    JIKE: jj, je mi to jasne, mam izulu z 1095
    CAR2N: jo neco takoveho si od toho slibuju
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ZAPPO: Tak jsem kvuli Tobe pogooglil :-)

    Spyderco Military:
    * Moje verze je limitovana 1000ks edice s lehcimi carbon fibre strenkami a oceli 52100, ktera neni nerez.

    Spyderco Military CF - Spyderco, Inc.
    https://www.spyderco.com/catalog/details.php?product=988

    * To o cem mluvis Ty, je nova "bezna produkce" - Tvuj linkovany kus ma "obycejne" strenky z G10 a nerez ocel s110v.

    Spyderco Military Dark Blue CPM S110V - Spyderco, Inc.
    https://www.spyderco.com/catalog/details/C36GDBL/992

    Netroufam si zodpovedne porovnat noze z 52100 oceli vs s110v oceli. Obecne bych rekl, ze s110v Ti nezrezne a 52100 je zajimavejsi pro fanousky a sberatele :-)
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    LUCKYBSD: mam tu starsi aus-8 verzi a je to muj oblibenej univerzalni nuz. v dzungli jsem s nim teda neprezival, ale do kuchyne/na chalupu/na vylety ideal. neni ani velkej ani malej
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKYBSD: SK5 je fajn, jen dost chytá lišku. Pokud nemá povrchovku.
    AZIM: ano tak to je myšleno, nůž v kapse, a klip venku, ale klip má často vyvýšený konec, za který se může ledacos zachytit
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    AZIM: Jaké jasně, jaké není divu? Boha jeho, to je hrozné souvětí, ať už stavbou, nebo významem. Mimochodem, nůž pochopitelně nosím v kapse, klipem ven. Nejsem debil.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ZAPPO: V produkci Spyderco se nevyznam natolik, abych na tuto otazku umel s jistotou odpovedet. Moje verze je viz link, vice nevim.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ZAPPO:

    Můj Nůž.cz | Nože | Zavírací nože | Spyderco Military CF 52100 Sprint Run
    http://www.mujnuz.cz/noze/zaviraci-noze/spyderco-military-cf-52100-sprint-run/
    MERCUTI0
    MERCUTI0 --- ---
    AZIM: hej nosim noz klipom vo vrecku, aby v kancli kazdy videl, ze som nebezpeny! :)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    AZIM: Mně se už párkrát nůž v kapse, klip na kapse, nějak povytáh, třeba když jsem někde prolézal, klip zachytil za větev... Nepřijde mi to jako pravděpodobný riziko v bežném provozu, ale uvěřím že měl někdo nepravděpodobnou smůlu.
    AZIM
    AZIM --- ---
    JIKE: hele mě se to nikdy nestalo, pravda že klip mám na kapse a nůž v ní, ale tak je ono nošení i myšlené, jestli to někdo používá klipem k tělu a nůž ven tak jasně a není dle mého názoru divu
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    JIKE: me laka v cpm-3v ale na moje obcasny pouziti ta sk5 bude vic nez ok, bushcraft s tim neplanuju, od toho mam woodlore, rad bych jen mel velkej vojenskej survival
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LODBROG: Spyderco Police je super nůž! Ten plánuju až mě přestane bavit ESEE Avispa :-)
    Jo a taky hrál ve spoustě filmů (Spyderco Police), teď zrovna nedávno jsme ho v něčem viděl. V zubaté verzi.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    JIKE: děsně nerad mluví s lidma po telefonu a chce mít klid. ..... ano, to bude přesně ten správný důvod
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKYBSD: me lákal léta v SAN mai iii ale na případný bushcraft utrpí hodne ten kraton na rucce. Chce volit neco jako tops Fieldcraft typu.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MERCUTI0: ano. Na rameni to nech stejným ale přechod si to na druhou stranu pres hlavu.
    MERCUTI0: ten pocit znám.:-(
    STEPNI_VLK: vidíš me taky vlastne u endury na dzinach a taky ohnulo. Taky poplacavam vxpada to divné ale jediná moznost jak kontrolovat. Nebo peněženku v zadní kapse u džin - vypada pak done :-D

    LAUNCHER: ja bych volil pak neco z g10 a backlockem. Spis uz koukni klidně na coldsteel ty mají takovy akční kudly
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    Kdyz uz jsme u toho cold steelu, tohle me momentalne dost laka, velkej survival, dobra ocel, neuveritelna cena
    Cold Steel 49LCKZ SRK Survival Rescue Knife 6" Black SK-5 Blade, Kray-Ex Handle, Secure-Ex Sheath - KnifeCenter
    https://www.knifecenter.com/...urvival-rescue-knife-black-sk-5-blade-kray-ex-handle-secure-ex-sheath
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ZAPPO: ja od nich ted mam finn wolf (aus8, scandi zavirak) a nedam na nej dopustit. Jasne. Neni to premiova znacka, ale to neni ani cil cold steelu a ten nuz dela presne to, kvuli cemu jsem ho koupil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam