• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    NGR
    NGR --- ---
    BLOWUP: ta je sexy
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NGR: četl jsem, že aliexpress má nějakou divnou politiku ohledně zobrazování těchle věcí, jakože by ctili nějaké výrobní tajemství nebo nevím?
    NGR
    NGR --- ---
    jeste mam takovou tezi, ze to z nejakyho duvodu odmazavaj - jeden obr mi tak prijde /legalita?/
    FINSON
    FINSON --- ---
    BLOWUP: Myslí chybějící framelock. Mám tušení, že mu přijde normální nůž s framelockem, ale nechci se rozepisovat o něčem, o čem toho moc nevím.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NGR: to myslis tu diru na opacnym konci?
    NGR
    NGR --- ---
    tvl ted jsem se orosil
    zkusil jsem si objednat na ali tohle, zaplatil to a pak jsem si vsim jednoho detailu
    when you see it ......
    LDT Burcher Folding Knives D2 Blade Titanium Handle Tactical Outdoor Knife Ball Bearing Military Camping Survival Tools EDC-in Knives from Home Improvement on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...e2c-8e58-a37ad65f53c6-0&algo_pvid=7bbc72b3-3b2e-4e2c-8e58-a37ad65f53c6
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: obrat se na Maris jsou seriozní...
    NGR
    NGR --- ---
    jo a stal me 70 $
    NGR
    NGR --- ---
    jedna story k dobru:
    pred mesicem jsem po 12 letech reklamoval v cizine /uk resp. usa/ koupenej wave black - taky mi praskly kleste
    (vyndaval jsem z kamen pruzinu co zavira dvirka - ne zas tak velky paceni)
    v morisu se prej cukaj vymenovat v cizine koupeny tak jsem to nenechal nahode a pres drobnou protekci to slo hladce bohuzel jsem musel na cernej cekat 2 tejdny navic - dovoz z nemecka
    vydrzel fakt hodne
    bitem jsem povoloval sroub tak ze 90st rozevrenej jsem ho torzne zkroutil temer o jinejch 90 stupnu a vratil se zpet
    na vanoce se mi ale zase naopak povedlo v ruce ohnout ten tlustej sroubovak pri povoleni vrutu v gauci ...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DACELO
    DACELO --- ---
    VACA: Zrovna s Morisem jsem 3 měsíce zpátky řešil svůj 6 let starý TTi, koupený na US Amazonu, na kterém jsem zlomil kleště (páčil jsem s něma zaseklý šekl na lodi - nic jiného nebylo po ruce). Poslal jsem a za týden mi přistál nový, asi bych se toho nebál...

    Reklamace reší Daniel Tater +420 731 410 327, daniel.tater@moris.cz

    VACA
    VACA --- ---
    INSOMNIA: dík za snahu pomoci. Když já vzhledem ke svejm zkušenostem s praxí u českejch obchodníků obecně (bohužel často i s těma jinak dobrejma), se nechci nejistě ptát jak to je.
    Spíš bych radši přišel najisto, "dobrý den tady to máte, děkuji naschledanou" Jinak maj často tendence vyjebávat s lidma kteří nevědí..

    Tohle se nijak nemusí týkat Morise, abych jim nedělal špatnou reklamu. Tohle je obecně rozšířená česká post-komunistická mentalita obchodování... :/

    To už jsem slyšel i story, a četl také na nyxu, jak dodavatel LM nechtěl přijmout reklamaci nástroje, tak zákazník kontaktoval přímo výrobce, a ten to F poho přijmul, nbo dokonce usměrnil dodavatele kterej to pak musel přijmout...

    To se spíš už teda raději zeptám rovnou Leathermana, jak mám postupovat tady u nás :)

    Ale dík..
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    INSOMNIA: mozna jeste lepsi tohle
    Veronika Kocmanová
    Customer Service
    +420 731 410 241
    objednavky@moris.cz
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    VACA: Zeptej se viz. prodejce nize. Jsou uvedeni jako CZ kontakt na leatherman.com

    MORIS DESIGN S.R.O.
    Orders and Distribution
    Ševce Matouše 2018/9, Praha 4, 140 00.
    CZECH REPUBLIC
    +420 728 161 622
    +420 222 51 22 33
    distribuce@moris.cz
    VACA
    VACA --- ---
    si prece nebudu za 700 kupovat celou novou sadu, kdyz mam stiplej jen jeden konec toho mini bitu..
    VACA
    VACA --- ---
    LAUNCHER: no tohle byl puvodni bit co je primo v toolu, ne ze sady. ALe tak kdyz mam 25let zaruku na ten multitool, tak by se mela vztahovat i na ten bit, ne? Vzdyt ty bity byly soucast toolu..

    A jsou i nejake jine, nez ty jejich obycejne bity?

    Jak tohle mam reklamovat? To by me zajimalo...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    VACA: Ty jejich obycejne bity v sade jsou nekvalitni, uz jedu na druhe sade.

    INSOMNIA: Hele nejakou extra kvalitu bych od toho necekal. Je to normalni lepsi spotrebka. Coz neni spatne, ale take to neni zazracne. A kdyz se na ty tooly podivas bez ruzovych bryli, uvidis i dost nedomyslenosti (mluvim za MUT a Style PS, ktere vlastnim).
    VACA
    VACA --- ---
    No, a mě se povedlo uštípnout ten miniaturní bit. Ani jsem za něj extra nerval.. :/

    Teď nějak nevim, jestli teh 25let záruky můžu nárokovat i jen na ten samostatnej bit. Dávat celej LM do reklamace se mi nechce, stačilo by jim dát jenom ten mini bit?
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    "nejsem dost bohatej, abych kupoval levne veci" ... popravde jsem ani nechtel tolik investovat, ale tak nejak mi to zacina davat smysl a pokud chci tool "na celej zivot", tak Charge mi prijde jako lepsi cesta nez vystridat nekolik jinejch ruzne funkcnich toolu
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Blbý je když pak takový MT za 4 litry ztratíš. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam