• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    HOBORG: vetsinou se takhle dela hrana pro firesteel
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    RASHEEN: to je fakt pekny, jen jsem nepochopil ten "zub" na hrbetu. ma to nejakej ucel?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    RASHEEN: Moje oblíbená povídka a ve formátu v jakém jí ještě nemám ^.^ tu beru ;)
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    ...nechcete nekdo....







    XMEDA
    XMEDA --- ---
    not bad

    Buřtkudla od Kondora - Elmax a mikarta
    https://www.youtube.com/watch?v=KOjSe5Y4M4Q
    UBU
    UBU --- ---
    VACA: V kotve delaji na pockani, ale jestli titan to nevim
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    VACA: za flasku by to snad otec zvladl udelat v laborce. zeptam se ti. jses z prahy?
    VACA
    VACA --- ---
    Snad prominete OT, ale nevim kde jinde se zeptat.

    Poradíte prosím kde v praze nechat gravírovat/vypískovat/vypálit laserem/whatever do titanu?
    Jde my o to že bych asi chtěl do vánoc sehnat Leatherman charge tti s iniciálema.. Já vim, všechno nechávám na poslední chvíli...
    Na leatherman.cz jsem zachytil že do titanovýho charge "psát" na přání uměj, ale od nich ho kupovat nechci, maj ho snad nejdražší v čechách.

    dík
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    DOKKTOR: potvrzuju, rychlej. v noci jsem objednal, dopoledne to bylo predane poste. akorat to posila Postou. takze o co je sviznejsi on, o to vic to zdrzi posta:D
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    jo, je to cajk, za hodinu a půl posílá odpověd, že to nese na poštu. čekal sem to horší :)
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    DOKKTOR: funguje dobře. manželka mi objednala nůž a za 2 dny u nás byla papír, že je to na poště
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    Mě to poslal hned.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    nevíte někdo, jak je na tom šulc? když mu tam ted pošlu e-mail, jestli je schopný to třeba do vánoc aspon přečíst? nebo třeba i odeslat?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    MABLUNG: To jsi spatne pochopil, jednoduche to je i bez vybaveni, jenom to chce trpelivost a nadres se.
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    No právě proto, že jsem si myslel, že to pro laika bez vybavení není až tak jednoduché, jsem sháněl tip na někoho, kdo by to zvládl.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    MABLUNG: Kazdopadne jemnejsi smirgly vetsinou nesezenes v hobby marketech tam jsi tak mas 2000 narazil jsem na tohle, nemam vyzkousene ale mas tam i vysoke grity http://www.nordlandmodels.com/product/lestici-brusne-papiry-flex-i-file:14501/ a obecne se nechaji jemnejsi grity sehnat v autolacich pripadne nekterych modelarskych potrebach http://www.autolaky-autex.cz/brouseni/app-brusny-papir-pod-vodu-230-x-280-mm-p5000
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    nevim jak hluboke jsou ty skrabance, ale progresivne od nizsich k vyssim gritum a pak treba pastou a ruco na kuzi nalepene na nejakem rovnem kusu dreva. Me se zrcadlo povedlo od 4000 gritu smirglu a pak hlazeni na paste, ale asi to bude dost zaviset na materialu, ja tim lestil nejakou n690 na 60HRC
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    KALIF_WH: Původně to bylo zracadlo. Jakou frakcí smirglu by se to dalo ručně rozleštit zas na zrcadlo?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    MABLUNG: K tomu filcovemu kotouci, to chce hodne opatrnosti a pozornosti, je to dost zabijak z hlediska nezkuseneho cloveka je jeste lepsi upnout nuz do sveraku a kotouc hodit na vrtacku ale i tak to zvladne pri zakousnuti slusne nafackovat. Nevim jestli byl original noze zrcadlo a nebo nejaky jiny finish ale jak uz psal Xmeda tak smirgly a pot a slzy pri rucni praci to zvladnou taky vyhoda je, ze clovek snaz udrzi rovinu nez s jakymkoli unasecem, na vrtacce flexe atd. ty maji tendenci zaborit se a jit trochu pres hranu coz dela lehkou cocku.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MABLUNG: v kazde nastrojarske dilne, u brusice, nebo si upni vrtacku do sveraku, kup filcovej kotouc s brusnou pastou, nahrubo rucne vylesti 3000grit smirglem s vodou a pak jed kotouc dokud nebude zrcadlo :)
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    Potřeboval bych rozleštit poškrábání na čepeli nože z A-2. Poradíte mi, kde by mi to mohli udělat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam