• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    KALIF_WH: a jaka komplikace krom ztizenyho uberu pasem?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    TWORBO: hele vybrus je tady komplikovanej z jinejch duvodu, ne kvuli vecku ale proto ze se ho musi dobra polovina udelat az po kaleni.
    GGG
    GGG --- ---
    KALIF_WH: diky
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    KALIF_WH: to chce rezat podle vektoru na lejzru z plechu, pak bude jeden jak druhej na desetiny mm. pak musi bejt zrucnej brusic, ale to vecko od hrbetu snad zvladne skoro kazdej kdo si parkrat pustil pasovku
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    TWORBO: laser se necha v praze sehnat snad i na celkem maly zakazky, ale cloveka s kalici peci bohuzel taky osobne neznam :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    GGG: Tou seriovkou jsem nemyslel nic spatnyho, jen je i vyrobne trochu o level jinde co se sebediscipliny tyce pustit se do sady identickejch veci
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    tohle ti jeden clovek z nyxu tezko udela/treba se mejlim/ tam budes muset platit outsourcing.... ale jestli je tu nekdo kdo disponuje lejzrovou rezackou a kalirnou a neboji se malejch kseftu pro nyxaky, tak se o nem taky rad dozvim:)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    GGG: hele slusnej kuchynak uz chce celkem skills o vybaveni nemluve. Zkus se poptat na knifu, tam par lidi obcas nejakej kuchynak udela. Treba nekoho takovahle seriovka chytne.
    AZIM
    AZIM --- ---
    GGG: 5000 za kus a naucim se to vyrabet
    GGG
    GGG --- ---
    TWORBO: ptal jsem se kdo by mi to vyrobil...... jak se to vyrabi vim :)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    GGG: si nakresli vektor, posli si to na lejzrovy rezani z nejakyho kalitelnyho nerez plechu /napr csn 17029), nasledne to dej nehjaymu brusici a pak do kalirny....
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    LEXXA: v roce 2014 jsem vezl ruska pokaženou součástku v kufru, na rentgenu to vypadalo jako asi jako bomba tak jsem taky vybaloval, a při tom na mě mířil rusák samopalem, nic hezkýho
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SN0WCRASH: ja si uzil tu poctu ze me nahodne vybrali pro zevrubnejsi prohlidku na LGW a od te doby se snazim nedelat vylomeniny kdyz cestuji
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    LEXXA: ja som raz spravile experiment v AMS, s tym cinskym plastovym nozikom, co sa da zlozit do formy kreditky. Bol v penazenke medzi kreditkami. Museli na to preliezt celu tasku ale nakoniec ho nasli.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SN0WCRASH: hleda velkou masu "podezreleho tvaru". kdyz si vezmes plst a vyrezes z toho neco v tvaru noze tak to chytne. extrem je ze to chytne i hranu krabicky od cigaret ale takovou citlist na letistich nastavenou nemaji
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    GILDARIUS: to asi tazko, pretoze scanner hlada ostrie. Aspon moje skusenosti zo Schipholu to ukazuju.
    GGG
    GGG --- ---
    kdo by mi v cechach udelal 10 takovychto kuchynaku, bez strenek? pripadne pak dodelal dalsi....

    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    XMEDA: Cookovi snad usekli (urazili?) taky hlavu dřevěnym mečem :)

    jinak to dřevo z čeho to ten asiat vyrábí je guajak, pokud si pamatuju dobře ze školy je to dřevo s největší hustotou na světě...

    udělat si z toho nějakej bodák tak by to mohli i místní válečníci pronýst do letadla :-D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    FINSON: treba jen nema rad rozmoceny ruce plny pilin
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Whetstone #30000 :-O
    Přijde mi vtipný, jak to celou dobu opracovává v latexových rukavicích, když s tím potom jde krájet jídlo.
    Jinak ale dobrá machrovina!
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JIKE: dreveny mec v minecraftu razem nabral uplne jiny rozmer :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam