• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JIKE: Spis uz smutny video.

    Lidi co se lovem zivi, pouzivaji na stahovani techto typ nozu, ne nejake zaviraci predimenzovane nesmysly od Cold Steel. Predpokladam ze pan na videu to vi (sam lovi), ale marketing.

    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Too long; didn't watch. Je tam něco o využitelné délce ostří a držení si útočníka dál od těla?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JIKE: Už jsem ho dlouho neviděl, koukám že si opatřil nějaký docela pěkný vlasový systém. Ale jo, ohledně velkých nožů má Lynn naprostou pravdu, akorát pro mě je to prostě dost nepraktické. Na běžné nošení nechci nůž co je buď tak velkej že se mi nevejde do kapsy nebo tak těžkej že mi tu kapsu časem utrhne...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    JIKE: tak, Lynn Thompson je magor :-D ten by nejraději chodil po ulicích New Yorku oblečenej v MECHu, jak ve filmu Robot Jox :-))

    KURE
    KURE --- ---
    JIKE: :D tohle "vysvetleni" by mohlo privodit mdloby nejednomu pacifistovi.
    JIKE
    JIKE --- ---
    XL Knives - What's the Point?
    http://www.youtube.com/watch?v=O1v7xkL6hKI
    SPEKULANT
    SPEKULANT --- ---
    KURE: Děkuji, za vaši debatu a konečně pochopil, jak to tam drží. Mám alox bez očka, tak jsem stránku uzavřel a nedodumal.
    GGG
    GGG --- ---
    meli by to zacit delat victorinox spis :)
    KURE
    KURE --- ---
    LEON_KOWALSKI: no on je taky vetsi, nez ten nuz, tak to je fair :D

    mimochodem ten klip je pridelanej JEDNIM sroubkem, pres očko na kroužek na klice. to bude urcite krasne drzet, a dlouho. skvelej napad.
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    jezus... ten nůž je původně za Švýcarska, tzn. kdyby k němu byl účelný klip, dávno by tam byl. A uvnitř klipu by bylo schovaný rezervní párátko, hodinky a kousek čokolády...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GGG: já ti nevím, ale koupit si klip co je dražší než ten nůž na který se připne, do toho bych asi nešel :-)
    KURE
    KURE --- ---
    GGG: to je uplna chujovina. tedy pokud to neni rovnou podvod, jak to tak u startupu byva.
    GGG
    GGG --- ---
    SwissQlip: Make the greatest multitool even better | Indiegogo
    https://www.indiegogo.com/projects/swissqlip-make-the-greatest-multitool-even-better#/
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    HENNYVILLE: super, vdaka. Nasiel som.
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    MEDDOG: na app wish :)
    MEDDOG
    MEDDOG --- ---
    CHINGACHGOOK: Prosím tě a kde jsi ten mini pořídil?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    GGG: Popravde moc nevim kdo jinej tady v nejake blizkosti prodava ty Takayuki kameny. A hlavne se zbavis veskerych dani a cel atd kdyz bys to posilal z JP.
    GGG
    GGG --- ---
    HENNYVILLE: ok, diky, takze nemam ani hledat jinde, ceny budou podobny že
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    GGG: Ano, presne tak. Pripadne to TS 4k chce nechat ve vode tak 5 min pred brusem, ale permasoak to neni. Shaptonu naopak staci malinko vody.
    GGG
    GGG --- ---
    HENNYVILLE: koukam tedy na
    Japonský nůž, keramika a jiné doplňky :: Nipponshop.cz, , TAKAYUKI SAKAI 4000
    http://www.nipponshop.cz/139/takayuki-sakai-4000.html
    a http://www.nipponshop.cz/149/shapton-kuromaku-1000.html

    jsou ty ceny ok?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    SN0WCRASH: Dia DMT, Atoma nebo libovolny diamantovy placky. Grit 140 od atomy je roky osvedcenej, nejrychlejsi a nechava skvelej povrch. Kamen ma po tom skvelej bite.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    GGG: Jo, presne o tech jsem mluvil. To jsou jeste rebrandovany Taidea. Mel jsem je v rukach a je to fakt sileny, nevedel jsem co a tim mam delat. Kdyz se prokouses tou FB skupinou kam jsem te pridaval tak se o nich neco doctes.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SN0WCRASH: pripadne si na to muzes koupit rovnaci sutr (prumyslovej diamantovej slinutej prach a podobny)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SN0WCRASH: jinym kamenem po nem budes jezdit tak dlouho az bude zase placatej
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    otazka do plena, ako vyrovnat brusny kamen znova naplacato? Je to 1000-ka a je v nom vanicka :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam