• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DARUMA: mě by v Anglii zavřeli na 100 let - aktuálně mám u sebe v kapse džín Esee Avispa, v malé kapsičce malinkýho Victora MiniChamp, v batohu pracovní Leatherman Surge a v dokladové tašce Victorinox Handyman :-))
    KURE
    KURE --- ---
    DARUMA: ja vim ze tyhle zakazy existuji, ale vetsinou jsou k nicemu. A nekdy zcela mimo logicke chapani.
    V ty anglii si ted cakaji kyselinu do xichtu, a nekteri se stale bodaji nozema i kdyz se to nesmí!!
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KURE: Byl jsi někdy v UK? Tam nesmí mít ani párátka v restauracích. O nožích nemluvě.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    YGGDRASSIL: nijak, proto jsem taky dceri skicu na ten nuz radsi nakreslil sam ;)
    KURE
    KURE --- ---
    YGGDRASSIL: zakazy a omezeni zbrani a nozu, me vzdy nuti pochybovat o lidske rase....
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    YGGDRASSIL: proč hledáš logiku někde kde není?
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    BLOWUP: jak se rozlisuje zakazany vrhaci nuz od, rekneme, velmi dobre vyvazeneho povoleneho bootknife?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEVILL: oni jsou perfektne vybaveny, maj i kovarnu, ruzny brusky a podobny veci, a hlavne ucitele kterej je nozir ;)

    Syn tam kdysi vyrobil celkem slusnej zavirak.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BLOWUP: To jsou dobrý pracovky teda! Nás nic takovýho vyrobit nenechali ani omylem, akorát jsme si tam teda potají z plechu dělali hvězdice... :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    A jinak... darek od dcery. U nas jsou vrhaci noze zakazany, tak kdyz se me prisla zeptat jakou mi ma na pracovnim vyucovani vyrobit kudlu, rekl jsem ze bootknife ;)



    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    the secret world of the japanese swordsmith
    http://www.youtube.com/watch?v=gxwWf-MfZVk


    Asi nejlepsi video o japonskym kovani mecu co znam
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    LUCKYBSD: Já jsem měl původně zálusk na DF2 v G10, ale ta dvojnásobná cena mně odradila.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DARUMA: mam presne ten samej
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Dragonfly 2 v zeleno-zombíkovské barvě. :-)

    381007
    381007 --- ---
    LUCKYBSD: jj, mám to v plánu, jen nebyla zatím chuť :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    381007: jde sundat behem par minut kdyz to rozlozis btw
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GGG: Dtto
    GGG
    GGG --- ---
    SWIST: mam to v AUS8, normal stribrny povrch a spoko
    381007
    381007 --- ---
    SWIST: mám Avispu asi pět let v AUS-8, nosím jako EDC. V pohodě kudla, jen bych příště kupoval bez černění, to se mi oloupalo...

    SWIST
    SWIST --- ---
    DARUMA: Uvidím, jestli mi ho někdo někde nenabídne, to bych bral podle toho co bude.. Za mě je asi jak D2 tak i AUS-8 v pohodě..
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    SWIST: A bereš ho v D2?
    SWIST
    SWIST --- ---
    DARUMA: To je právě to, co se mi na ní líbí.. Plus bych si chtěl zkusit udělat tu střenku z jiných materiálů v jiných barvách.. Což bych sice u ratky taky mohl, ale tady se budu pachtit vždycky jenom s jednou.. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam