• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KURE
    KURE --- ---
    LAUNCHER: a máš tip na nějaký otf který je mechanicky dobrý, ale nemá čepel jako z akčního filmu (jako všechny mikroteky)? :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FUNIAK: LAUNCHER: Uff, obavam se, ze jsem se chytil do vlastni pasti.

    Asi si budu muset jeden koupit.

    Pokud nepocitam moje OTF, nemam doma zadny bezny automatic. Myslim ze alespon jeden bych si zaslouzil.

    Jeste teda prolezu, jestli me nejaky jiny automat neupouta vic, prece jen ten Böker Kalashnikov je "jen" budgetovka...
    KURE
    KURE --- ---
    XMEDA:
    FINSON:
    physics - Will a bullet be split in half if it hits a butter knife that is fixed in place? - Skeptics Stack Exchange
    https://skeptics.stackexchange.com/...split-in-half-if-it-hits-a-butter-knife-that-is-fixed-in-place
    FINSON
    FINSON --- ---
    XMEDA: Áhahah! Chtěl jsem najít něco se SOGem, který měl model Government půlící střelu v letu na fotkách v katalogu někdy začátkem devadesátých let, a našel jsem tohle :-)

    Can a knife spit a bullet?... SOG Pentagon Mini
    http://www.youtube.com/watch?v=_jR6ZZjQHPw
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FUNIAK: Böker Kalashnikov. Ve velikosti dle vkusu.

    Akorat je to automatic knife se vsim vsudy. Nejedna se tedy o nuz s krizi identity otvirani ;-)

    The Best Budget Automatic Knife | Knife Banter Ep. 82
    http://www.youtube.com/watch?v=0D1fei1Ve0s
    FUNIAK
    FUNIAK --- ---
    Cus borci, poradte Edc asitovanej otvirak do 2000,-, aby byl lehkej a dobre se nosil. Dik
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LAUNCHER: tohle je moc pekny!
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: vyloženě a popřít se to nedá. Pevně věřím, že to změní staré zaběhlé struktury fungování a pro mladé generace se to bude více digitalizovat - i jako výuka apod.
    I já si letos po 22 letech našel pivo co mi fakt chutná. Ne nejsem typický pivař, Desperadost s Limetou bych lil furt. Jen škoda, že tam není pravá Tequila, to by teprve bylo to nakombinvoat s HREBICKovou dávkou kapsaicinu :-) : [ HREBICK @ Feferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko ]
    šíleně to letí Ti povim. S dobrou vůlí jsem v půlce, a rád bych vyrazil i na čundr někam, ono asi moc kam není, ale vypadnul bych někam do klidu mimo digital :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Měsíc sem, měsíc tam... on celej tenhle rok je takovej zlomovej :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: měl jsem to v červenci na Dobytí Bastily :-) jen to trochu trvalo to sem dostat v digitální formě :-) ale děkuji Ti Finsone. Fotos budou.

    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Moar pics pls - klidně stačí až pár dní po oslavě. 40, toto letí! Gratuluju, hodně zdraví přeju, taky se drž! :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HAWKWIND: díky za doplnění :-) mám ještě 3 fotky, to sem pastnu následně. i porovnání s VICTOREM pro představu.
    HAWKWIND: slaný máslový karamel :-) ale leju do sebe druhý DESPERADOS s limetou.

    polepší se! chci tam příště mít Tvůj PUNC :-)
    HAWKWIND
    HAWKWIND --- ---
    Jike, ty vapuješ něco ilegálního :)
    HAWKWIND
    HAWKWIND --- ---
    Trn je skoro skrz, končí asi 5 mm před koncem a patka má dva vlastní čepy do ručky do protivky.
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: nazdar Finsone, daří se? díky :-) HAWK je precizní umělěc, ač si to nechce přiznat - to že je umělěc :-)
    trn je cca do 75% ručky zalitý leteckým "epoxem". jelikož má čepelka 7mm, a ten nůž má celý 36cm, bude jednoho dne vůbec složité tu čepel z toho dostat, ale to bude za pár generací :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Zdar pane, pěkné to máš. Dobře Hawkwind!
    Trn je skrz celou mystickou rukojeť?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam