• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    PETJU
    PETJU --- ---
    GGG: jj
    GGG
    GGG --- ---
    PETJU
    PETJU --- ---
    GGG: nz, je skvelej. Urcite si od nich casem poridim neco dalsiho.
    GGG
    GGG --- ---
    PETJU: diky
    PETJU
    PETJU --- ---
    GGG: Extrema Ratio Fulcrum compact.
    Extrema Ratio Fulcrum C FH Fixed Blade | kapesni-noze.cz
    https://www.kapesni-noze.cz/noze-s-pevnou-cepeli/extrema-ratio-fulcrum-c-fh-fixed-blade/
    GGG
    GGG --- ---
    PETJU: co to je zac to "tanto"? diky
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Tak je doma, rekl bych, ze je to presne co jsem cekal, kvalita odpovida cene, ale popravde se mi to trochu hrubsi provedeni libi, pouzdro licuje a nuz z nej nevypadava, velikost tak akorat na vareni do ruky (17 cm cepel) pretahnul jsem ho jeste lehce ocilkou a reze pekne, global to neni, ale porad reze vyrazne lip nez vetsina beznych kuchynaku, zkousel jsem klasicky zatezovy test na jednom obedu a zda se, ze ostri podrzi dost na to aby mi na kratsi akce stacilo pretahnou pred a po a na delsi akce stejne beru malej brousek i kvuli sekyram.

    AZIM
    AZIM --- ---
    KURE: ono jak co, napriklad ten benchmade leuku uz nejde koupit ani u nich, otazka jestli se da sehnat jinde ... sam benchmade.com ma vyprodano

    jinak mas pravdu, bacha co tam jeden kupuje 350,- vs 830,- je docela silne kafe :D

    Esbit vařič na pevný líh - Hanibal
    https://www.hanibal.cz/...IsAMWFScOHgAz0gGU01cq7ZITn0rhqNL6kNmfeJXt7_sw_RhQ1ClmGPw1rlCsaAkw9EALw_wcB

    Esbit Foldable Titanium Stove | Lamnia
    https://www.lamnia.com/en/p/24537/camping-and-outdoors/esbit-foldable-titanium-stove
    AZIM
    AZIM --- ---
    KRYSHA: a abych jeste doplnil ... nehledal jsem nahradu, spis neco trosku jineho/lepsi ocel ... chvilku jsem premyslel o verzi pro at uz znovu f1 nebo vetsi s1/a1 (f1 je jinak do lesa maximalne idealni, trosku na prd je ten food prep ale da se to) kazdopadne to je uz dost penez, radove jednou tolik co to leuku od benchmade, treba za par let ...
    AZIM
    AZIM --- ---
    KRYSHA: ja jsem ten nůž viděl testovat kluky v DBK, přiznám se že bych radši nějaký bark river nebo malaniku v cpm 3v ... jenže čekací doba/peníze ... pár měsíců mi to leželo v hlavě a teď jsem se rozhoupal.

    Celej den mám ten nůž u pasu, v kuchyni i kolem jsem nařezal i to co nebylo třeba, první dojmy vs F1 jsou že na vaření a všechno kolem jídla je to daleko lepší, brambory to vážně krájí a neštípe, stejně tak měkčí rajčata to bralo na tenké plátky no problém. Ručka je znát tenčí ale myslím, že si zvyknu. Chleba klasická Šumava se dá normálně nakrájent a nemusím jí "ojet" kolem dokola. Nakrájel jsem ještě tři krabice na kousky a pak dvě plechovky od Plzně, na čepeli nic, ani škrábanec a papír řeže pořád stejně ...

    Mladá už prudí, že jestli s tím vlezu do postele tak ...
    KRYSHA
    KRYSHA --- ---
    AZIM: hned jak jsi o něm psal poprvé a díval jsem se, co to je zač, jsem si říkal "nemít už F1 tak si ho pořídím" :D
    co tě vlastně vedlo k hledání náhrady?
    KURE
    KURE --- ---
    VACA: no me přišel docela drahej, u nožů po ktrrejch koukám. Třeba benchmade osborne v karbonu je tam o 700,- dražší než jinde.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    AZIM: CPM 3V je docela bestiální ocel, takovej vylepšenej Sleipner o 2% vanadu. dej pak report jak to drží ostří.
    AZIM
    AZIM --- ---
    VACA presne tak, lamnia ... v sobotu objednano AZIM dalsi tyden v pondeli byl u mne ... bombon necham mlady je lehce vyhubla :D
    VACA
    VACA --- ---
    AZIM: Soude podle bombonu, Lamnia. (Mozna jsi to psal, nevim jen jsem ted nahlednul)

    Anem v soucasnosti nejlepsi eshop nozema v ceske republice, at uz cenove nebo poskytovanym servisem: Lamnia, Finsko ;D

    Timto dekuji ceskym krajanum slouzicim v Lamnii ve Finsku.
    Takhle nejak si totiz predstavuju eshob a sluzby zakaznikum, vcetne ochoty komunikovat etc.

    FINSON
    FINSON --- ---
    AZIM: Díky, vypadá sympaticky! Staying tuned :-)
    AZIM
    AZIM --- ---
    FINSON: tak je doma, zatím ani ne půl hodiny, foto srovnání s f1 kterou má primárně nahradit na vandrech, nuz pusobi lehci nez f1 a pritom oba vyrobci uvadi 150g, kuze od fallknivenu je silnejsi a pusobi lepe na omak ... jinak z vyroby ostre na normalni papir do kopirky, papirek na cigarety uz to rezat nechce a neholi ... jakmile se podari ho vzit do lesa pridam pripadne nejake fotky a komentar













    PETJU
    PETJU --- ---
    Udelal jsem si mensi radost..









    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MATT:
    vim, to prvni jsou stipacky, zajima me ten druhej tool
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam