• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    XMEDA
    XMEDA --- ---



    We Actually Bought $8500 worth of knives | 3 ROCKSTEAD KNIVES!!
    https://www.youtube.com/watch?v=TDSctgFR30E
    JOPS
    JOPS --- ---
    ja prosim mel Rambo nuz a pri prvnim hodu do stromu vyhral strom a mel jsem zlomenou rukojet...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VACA: Jo, ty "Rambo" nože byly koncem 80. a začátkem 90. let fakt populární, skoro každej kluk to tenkrát musel mít. Já teda taky měl lovecký nůž od Mikovu, takový starší kus po strejdovi, ani to nebylo z nerezu takže se musel pravidelně čistit. Ale byl celkem fajn a vydržel toho víc než ty rambo nože, to bylo fakt bláto z čeho to dělali...
    VACA
    VACA --- ---
    SN0WCRASH: Zase ja mam trochu pochopeni pro preference mladeho pana.
    Pro me byl jeho veku asi uplne nejvic top “rambo” nuz z pochromovanyho plechu, dutou plastovou rukojeti s kompasem ve ktery byla sirka, vlasec a hacek na ryby.
    Kterej ja jsem ale nemel a tak jsem jen tise zavidel sousedovi kterymu ho privezli rodice pravdepodobne od vitnamcu nekde v pohranici.
    Co na tom ze jsem mel vlastne mnohem lepsi nuz, mikov s rukojeti z rohovyny ve ktery bylo vypaleny “lovu zdar” :D ten jeho byl mnohem vic cool;)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    Hmm, zrovna ten balisong mi pride dobry akurat tak na zrucnost, obzvlast ak je z tych lacnejsich
    VACA
    VACA --- ---
    RSZ: Jedna z mala veci co je v tyhle zemi jeste normalni. V nemecku uz by vas za motylka u syna asi zavreli:D
    RSZ
    RSZ --- ---
    11yo syn má různý kudly na poličce, ale nakonec nosí motýlka co si koupil za 2kila u vietnamce :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MATT: ten je peknej, ale uz stoji 2k
    MATT
    MATT --- ---
    HONCKA: ještě mě napadl Spyderco Dragonfly, na nějaký vyřezávání imho nejlepší ze zmíněnejch.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    HONCKA: mel jsem hromadu (3-4?) no-name svycaraku, vzdy se nejak porezal a vzdy je ztratil.
    kdyz mi bylo deset, tak sem dostal wrenger (ted to je victorinox), hezkej s pojistkou a lehkou clip-point cepeli. drzi uz 25let, takze za me ok. zni jako schopny clovek, spis davat pozor, aby mu to nesebral nejaky dozorci organ.

    a vzduchovku teda az od 12ti.. ;)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    Kamarat kuchar vravi, ze nesikovne maso musi prec :P
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    JOPS: A taky si nemůžu odpustit tohle :)

    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    JOPS: Já se teda obvykle zraním tupým nožem spíš než ostrým :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    JOPS: jsem právě přemejšlel nad tím, jestli jsem jen já takové ohráblo nebo se mi nedostalo dostatečné průpravy že mám ze svého dětství nejednu jizvu a stehy :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    AUDIAC: ja ti nevim, 11 let a Ontario Rat 1? :) Koupil jsem ho brachovi a tatovi a oba se behem dvou dnu porezali.

    A rikal, chtel jsem rozriznout obal a ono to kurva bylo ostry, jsem tim projel jako prd a v ceste stala druha ruka :)
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Na turisťák určitě nějaký victorinox. Forrester bych třeba vysloveně doporučil, rangergrip taky dobrý.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HONCKA: Tak to jo, no radši se ptám, některý ty děcka jsou dneska takový ne moc šikovný a svěřit jim nůž by v některých případech bylo docela o strach. V tom případě klidně ten Rangergrip, solidní velikost, je tam všechno co by mohl v turisťáku potřebovat.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HONCKA: tým kabar dozier :) Perfektní nožík
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NEVILL: S nožem umí, měl od 5 let tenhle
    Nůž Haller 42933 dětský zavírací | Trapper
    https://www.trapper.cz/nuz-haller-42933-detsky-zaviraci/
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    AUDIAC: měl od 5 let dětskýho hallera a nestratil ho, takže mu věřím, na oblečení peče, ale na nůž si dává bacha :)
    Zavírák mi přijde lepší, že je líp po ruce bez toho aniž by byl vidět, synátor už občas jezdí sám a nechci, aby někde zbytečně provokoval s kudlou přidělanou z vnějšku batohu
    BRABI: ten huntsman má o 4cm menší čepel než ten rangergrip

    Podívám se na to Ontario a toho Kabara
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam