• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    DAVE_PAGE: a co kavárna Daniel? V Ostravance jsem asi nebyl, ale Daniel mě pokaždé okouzlí svou atmosférou :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Teflonová konvička...jééé
    další konvička...jééé
    a další...jééé
    váha...jééé
    glassshot...jééé
    Generálka na Vánoce :-)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    DAVE_PAGE: Já mám celkem dobrou zkušenost z kafe Kodo a z kavárny Guglielmo která vaří kávu http://www.caffeguglielmo.it/ a to asi jako jediná v republice, vlastní jí jeden starý ital, tam jsem byl asi nejspokojenější.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    TEREZZZKA: ja byl v Olmiku na vylete nekdy v rijnu a kavarny me dost zklamaly. Na prvni pohled vse OK, super obsluha, cisto, ale pak mi donesli pokazde bazen brecky. A nechutnalo to ani pritelkyni, ktera zatim neni zmlsana.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    DAVE_PAGE: logo úžasný.. plná je síly, urve ti žíly..
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    WAMP_ELF: mám kolegu v práci, co je z Olomouce, onehdá se vyjádřil jako že než se v tom začal tak vrtat, měl v Olomouci rád spoustu míst, teď je má rád taky, ale už by si nikde nedal kafe :) Tak se zeptám na tipy :)
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    WAMP_ELF: v Ostrave muzu doporucit jen Ostravanku http://ostravanka.cz/ Jinak je dost bida. Nepracuji tam, takze me tam maximalne nahodne potkas u stolku s novinama a kavou :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Díky, doufám že se ozve i moravskoslezká liga, třeba na Olmütz mám nezapomenutelné vzpomínky...
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    tak to je výzva :) mě a id TEEAK najdeš v Cafe Lounge na Újezdě. Je to 5 minut od Bella Vidy ;)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Mě najdeš v Bella Vida Café u Kampy. Ptej se po Ondřejovi. A sem tam ve Zlatém Korálku v Jílovém - třeba jako dnes, klidně se někdo stavte :-D
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Jinak bych vás rád poprosil o možnost navštívit vaše provozy(snad stihnu i jednotlivé z vás nicméně pochybuji že se poznáme, že, ale já vám můžu celkem přesně říct jak budu například oblečen pokud chcete vědět jestli už tam ten čmuchal byl nebo teprv přijde, v podstatě co by jsme si taky povídali, skoro se neznáme a jde hlavně o kafe, ne?) Pokud mi to tedy dovolíte a napíšete kde vás najdu, v prosinci totiž pracovně navštívím z větších měst třeba Mar. Lázně, Opavu, Ostravu, Brno a v neposlední řadě třeba Prahu, tak bych rád okusil něco z vašeho šálku.

    Možná by to za to stálo, na nástěnku (už si připadám jako nějaké třídní blbeček s tou nástěnkou, napíšu zdejší vyšší instanci aby se taky činila..) připíchnout kdo kde z vás dělá. Já osobně když zavítám do nějakého města tak ,po splnění pracovních povinností, první věc co dělám je že hledám kavárnu kde se můžu usmát na baristu a dát mu s klidným svědomím odpovídající částku a dýško za jeho osobní výrobek na který on naopak může být hrdý.

    Abych se tedy přiznal, chci se i poučit co to znamená dobrý espresso, když to tu tak často slýchám a tak často mám zpochybněno jestli opravdu vim o co jde. A jelikož toho dost takhle projezdim tak bych pak na základě získaných informací udělal i takovej soukromej kdy sem kde byl a za co to stálo..
    Ano, v podstě se dá říct že opravdu čmuchám.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    WAMP_ELF: Odkud?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    TEREZZZKA: baleríny řikáš...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    TEREZZZKA: jo já si to taky na baristovi/ce nedokážu představit. Ale hezké že?
    Já říkal že se do toho nemám zaplétat. Když já moc neumim dělat kompromisy..
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    WAMP_ELF: jakkoli to může být kvalitní, funkční a pohodlná bota, tak bych se musela smát sama sobě, vzít si je do práce :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    TEEAK: jo tak zrovna polobotky jsou víceméně pánská záležitost, ten další text dole byl k botám u kterých se mi nezobrazil obrázek takže dám jiný:

    to je celkem dámská úprava, jen to je trochu těžší bota než třeba ty merrellky. A osobytější...A fakt vydrží.
    (jen taková perlička z mého světa, nosím vysokou armádní obuv vždy a všude a nemůžu si stěžovat)


    MARINNE: však ano já jsem taky zvyklej na podpatek, jen ty polobotky to maj občas takový krkolomný.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    WAMP_ELF: Neviem ako ty, ale mne mierny podpatok naopak vyhovuje (rozumie sa 2-3cm vyvysena pata), z rovnej podrazky ma priserne bolia nohy.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Já měla super boty na klínku, ale ty klapou, takže do práce neprošly. Momentálně mám kožený baleríny se silnější podrážkou, ale už teda dosluhují, takže to taky řeším. A navíc musí být ženský a hezký, v práci nosím pouzdrovku a k tomu si těžko představím sportovní boty :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MAR_TINA: No to já taky, hlavně k těm dřevákům. Ale jelikož jsem ještě nenašel botu, která by mi stopro vyhovovala, tak pošilhávám i po nich :-)
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    tema je naprosto v poradku, jen prekvapilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam