• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tak je doma nespresso latissima+.. mam radost.. nedoufala jsem.. ale rodice se placli pres kapsu...

    nevim, nakolik jste tady proti kapslovym pristrojum zamereni, ale ja mam radost :) kafe piju teprve rok a nejaky fajnsmekr nejsem, tze myslim, ze jsem cilova skupina :)
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    BLACK_ONYX: tak já měl doteď plastový Hario, který jsem od Doubleshotu dostal se svým prvním aeropressem. Na cesty mám tedy ten.


    TEREZZZKA: mele se mi v něm hodně dobře a oproti původnímu Hario mini je rychlost značná. Srovnání s adekvátním produktem ale nemám.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    PRDELMRDEL: skerton se nedá pohodlně držet a na cestách bych se o něj bál. ať žije plast:)
    PRDELMRDEL
    PRDELMRDEL --- ---
    TEREZZZKA: http://prima-coffee.com/blog/hario-skerton-vs-mini-mill

    Podle fotek to vypada, ze kameny sou vtom stejny. Kazdop. kdo to nechce cist, tak vystup je, ze pokud casto melete pro vic jak dva, tak Skerton, jinak Mini Mill:)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    mimochodem. dostal jsem pod stromecek prava na nastenku a zahlavi. prihlaste se do posty, kdo by se chtel podilet. ja na to nemam ten spravny cas, ale rikal jsem si, ze by to chtelo nahoru narvat spoustu informaci.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    JOSKA_CZ: a jak jsi s mlýnkem spokojení? Mně když se někdo v kavárně ptá, v čem je jeho výhoda proti mini milu, tak nevím :) krom velikosti samozřejmě. Jak rychle se Ti v tom mele?
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    TEREZZZKA: Kniha o kávě a Hario Skerton :)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Tak co Vánoce? Kdo našel pod stromečkem kávu etc.? A jak se setkaly s úspěchem vámi darované věci?
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    já jsem váhala uplne stejne. na cestvakava.cz maji taky french pressy za polovic, a mlynky za slusnou cenu, ale nakonec vyhralo to, jak ti to pekne prijde vsechno v setu v pixle a je to hezky, cili trosku lenost pobihat a vybirat, a trosku i to, ze je to fakt pohromade docela pekny
    ANA
    ANA --- ---
    TEREZZZKA: ok dik
    ANA
    ANA --- ---
    VECTOR: hmhm jeste to zvazim,o hrnek mi zas tolik nejde:)spis sem si chtela doprat neco hezkyho k jezisku
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ANA: Ja to resil nedavno, nakonec jsem skocil do kuchynskych potreb ve vedlejsim bloku, kde maji na vyber asi 10 french pressu a mlynek koupil elektricky. Vyslo to na polovinu ceny (kdyz ozelim hrnek teda).
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    ANA: no to máš skoro nejblíž rovnou do pražírny :) Zajdi si do Šálku, nebo přímo french press myslím dělají v Marmeládě a v Bio zahradě, v Al Cafeteru.
    ANA
    ANA --- ---
    TEREZZZKA: a jo uz vidim seznam na webu:)nejaky tip kde nejlepe?musim si stejne najit nejake utociste...
    ANA
    ANA --- ---
    TEREZZZKA: praha,celakovice (tam urcite ne, kavarenska kultura zde nic moc:)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    NEONODE: Rancilio Silvia a k tomu mlynek rocky a máš to kolem 15k.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    ANA: odkud jsi? poradím, kde ochutnat ;)
    ANA
    ANA --- ---
    co rikate na toto?
    Kávový set Francouz doubleshot - česká pražírna výběrové kávy
    http://www.doubleshot.cz/kavovy-set-francouz.html
    chceme si poridit kavoveho jeziska a na kavovar ktery bych pripadne chtela opravdu nemam, vim ze se zde nedavno resil frenchpress z ikey, ze je levnejsi ale me se proste libi tenhle:) jinak predpokladam ze kavu maji dobrou?nevim,jeste jsem od nich nebrala...
    NEONODE
    NEONODE --- ---
    Ahoj, potrebuju rict rodicum "dekuju" a rad bych jim poridil neco, co vyrobi lepsi kafe nez ten hnuj co doma pijou. Rad bych se zeptat, jestli existuje i zarizeni ktere je schopne vyrobit i kapučino nebo horkou cokoladu pro segry, aby je to hned nezmrzacilo nebo tak :) Kdyby nekdo mel hned napad, s cenou kolem 10-15K(pokud je to realne), budu mu zauzlen. Dekuju :)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    VECTOR: VĚTŠINOU, čím víc káva zvětrává, tím je potřeba víc utahovat mlýnek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam