• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    MAJA
    MAJA --- ---
    DEMONOFANARCHY: LongBerry.cz
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NTR23: třeba do tý mašiny sypete to, co jde obvykle do čovky ;)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    DEMONOFANARCHY: Nespresso na to, že to je kapsle není špatné. My jsme si koupili do kanclu Nespresso Pixie z vlastních peněz za 3500,- a je to o několik řádů lepší než ta mašina za 40 000 co je v zasedačce. To kafe co z ní leze je jak z ČOVky
    NTR23
    NTR23 --- ---
    DEMONOFANARCHY: A co Nespresso Business?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Do Bella Vida Cafe hledaji baristy. cv na cafe@bellavida.cz
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    KURE: smazal jsem to, nasel jsem nejake info jinde - tam teda nejvice kritizovali prilis velkou rychlost otaceni mlecich kamenu a jejich nekvalitu.
    KURE
    KURE --- ---
    MIMA_A: mel sem ho.
    mele slusne.
    ale v podstate se neda vycistit (mozna nejak rozebrat, tak daleko sem nešel)
    ale co me na nem stvalo nejvic bylo to ze kafe padalo tou mezerou mezi zasobnikem a vlastnim mlynkem.
    kdyz jsem vyndal zasobnik tak se vzdy nejaky vysypalo.

    takze sem ho hodil do krabice do sklepa. a poridil si rucni Hario. kafe umele skoro stejne rychle, uplne luxusne se meje a namlety kafe nikam nepada...
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SIVER: V60 - můj oblíbenec :-)
    nebo cokoli z tohoto
    Alternativní metody | Příslušenství doubleshot - česká pražírna výběrové kávy
    http://www.doubleshot.cz/prislusenstvi/alternativni-metody-pripravy-kavy-doma
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    SIVER:
    espresso
    vac pot
    aeropress
    french press
    perkolátor (bialettiho konvička)
    turecká káva z džezvy (slije se a není tam pak logr)
    překapávaná káva
    SIVER
    SIVER --- ---
    LUKAS87: nevyznám se v tom,napíšeš mi ty způsoby jestli můžeš,díky :)


    MAR_TINA: jj taky přemýšlím nad překapávačem, nějak typ na značku?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SIVER: instatní káva taky vychází draho oproti překapávané a dalším druhům.
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    SIVER: jestli je to jenom kvůli logru (kterej je běžnou součástí tzv. "českýho turka", jestli teda myslíš tohle), tak existuje nejmíň pět jinejch způsobů přípravy kávy, který zajišťujou, že v kafi ty zrníčka/logr mít nebudeš a chuťově to bude úplně jiná liga, než jakejkoli instant.
    KURE
    KURE --- ---
    SIVER: v normalne pripraveny kave zadny zrnicka nejsou :)

    nejjednodussi a na zařízení nejlevnejsi je prekapavac.
    i nejblbejsi prekapavac ti z prumernyho kafe prekape neco co bude nesrovnatelne lepci nez instantni kafe.

    hned potom je french press, ale potrebujes hrube mletou kavu, tedy mlejnek.
    SIVER
    SIVER --- ---
    Proto sem se ptal,která instantní káva vychází nejlíp..
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    SIVER: Jaké metody jsi doposud vyzkoušel? Já mám doma AeroPress v práci CleverDripper a zrníčka v kávě nepozoruji. Naopak pozoruji neskutečně velký kvalitativní posun u samotné kávy a její chuti.
    SIVER
    SIVER --- ---
    CABANNOS: viděl sem,ale já prostě mám rád instantní kávy,serou mě zrníčka v kávě..
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    SIVER:
    Peklo na talíři: Káva - Pořad: Peklo na talíři, Video na Stream.cz (ID: 684722)
    http://www.stream.cz/peklonataliri/684722-peklo-na-taliri-kava
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LUKAS87: vterina. vterina vterina vterina!

    SIVER: Z tech co znam je nejmin hnusny Jacobs Velvet. Obecne vybirej mezi kavama co maj konzistenci krupice a ne mysich bobku.
    SIVER
    SIVER --- ---
    lidi zeptal bych se,které instantní kafe je nejlepší,ono to bude asi pěknej šmejd o proti normální kávě,ale já mám rád instantní kávy,doporučili byste nějaký druh? Nebo to sou všechno odpady? díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam