• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Nemáte někdo tip kde objednat kávu s rozumným poštovným nebo ideálně kurýtem po Praze? Zaujalo mě tohle SAMIEL případně něco z Original Coffee, http://originalcoffee.cz/cs/ bohužel všude pošta kolem kila, což je u kávy za 2-3 stokoruny takový nevýhodný..
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    TWARR
    TWARR --- ---
    BLACK_ONYX: Pláču :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    TWARR: Zatím se u nás neprodává. Je to jediný kus, který jsem dostal k narozeninam.
    TWARR
    TWARR --- ---
    BLACK_ONYX: kdes ho porizoval ? ty s karafou mi prisly vzdycky strasne zbytecne velky na muj domaci vkus :))
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    JNK: součást balení 2ks. Jsou podobné Bodum.
    JNK
    JNK --- ---
    BLACK_ONYX: blba otazka. Kde se daji za normalni cenu sehnat tydle hrnky. Videl jsem je na aliexpressu, ale pri koupi od nejakych 15 kusu.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    BLACK_ONYX: vrchol lenosti :D .. (ne, je krásnej .. a věřím, že u vás se nezastaví)
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    SAMIEL: chvalim!
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    BOODIA: Já jsem od nich zatím nic neměl. Obvykle piju filtr a spíš mám cestu kolem eMa nebo šálku. Ale rozhodně teď budu testovat i kávu od nich :)
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    SAMIEL: uprimne?nevim proc bys mel bejt prekvapenej,kavovy klub nejsou zadny novacci a delaj to sakra dobre+pro me osobne v kafe karlin momentalne nejlepsi espre v praze
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    Tak kluci z brewbaru vyhráli v letošním AeroPress šampionátu.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SPYYDY: Ne, je to nový cup-one.
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    BLACK_ONYX: To je klasickej Technivorm? Mi přijde nějakej menší, popř. teď koukám i na rozměry a měly by být s tou Baratzou stejně vysoký.. Nebo jen opt. klam?.)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    Zrovna jsem si koupil na Náplavce tohle zrno a jsem z toho velmi příjemně překvapen http://www.kafekram.cz/produkt/24-ethiopie-dumerso-natural-kavovy-klub/
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    BLACK_ONYX: 404 Coffee Not Found
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    BLACK_ONYX: rucne :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    A jak si delate kafe vy?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    KOLU: zkousim jednu, anebo druhou vec (ale zatim mi to porad nechutna spravne).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam