• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    Kde se dají sehnat v Brně nějaký čestvý výběrový zrna na filtr (ideálně i něco zahraničního) pls? Fusion/Cukr/Atlas atd. - tam někde něco dají? Zatím tu čtu jen o doubleshotu v Mitte a Sklizenu..
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Kdyby mel nekdo zkusenosti s pakou Lelit, tak prosim sem..

    [ POHODAVOLE @ Kávovary - mašiny, mašinfírové a jejich spokojení cestující ]

    Diky!

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SARKUF: tomu se dá lehce uvěřit. To nadšení je pekelný. Akorát jsem si udělal dávku a je super..
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    POHODAVOLE: To jsem rad, ze se libilo. Pani si tou kavarnou plni sny... je to vlastne jediny misto v Ricanech kde si muzes dat dobry kafe.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SARKUF: dnes návštěva a byli jsme moc spokojení. Paní sympatická, prvně jsem vyzkoušel filtr, který mě hodně překvapil a ještě jsem si vzal s sebou tam dem podzim, tak jsem zvědavej, jak se mi doma povede :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Pls nevíte někdo. Prodává někdo u nás mašiny Quick mill?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SNORRY: Czech Bar Avards nejsou rozhodně jenom o kvalitě kávy (v kategorii kavárna) .. a je to přesně jeden z důvodů, proč tuhle soutěž kdekdo zatracuje .. na druhou stranu, kdekdo by ji chtěl vyhrát (nebo se alespoň hezky umístit) a rozhodně má svoje opodstatnění :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    imho to hodnoceni v tomhle pripade nebude zdaleka jenom o kafi...
    SATAI
    SATAI --- ---
    SNORRY: To tak odpovida. Jak rikam: top five to neni, ale na rozdil od bohemky my prisli celkem OK - tak mne zajimalo, zda tam jeste nebyl nejaky nedavny pokles. (Interier mi nevadi, jen bych vykopal superaky a nechal V.)
    SNORRY
    SNORRY --- ---
    SATAI: Byl jsem asi jenom 5krat, tak nemuzu hodnotit jestli maji konzistentni vykony, ale espresso mi prislo pokazdy uplne bez tela, jako porad bych tomu dal 7-8 z 10ti, ale teda na 4ty misto v republice to teda fakt neni (kvalitou kafe), nehlede na ten interier....
    SATAI
    SATAI --- ---
    SNORRY: Anonymové se nějak pokazili? Co si pamatuji, tak nebyli špatní (mezi pěti nejlepšími sotva, ale taky ne provar jako bohemka)
    SNORRY
    SNORRY --- ---
    MR_DAN: To je celkovy poradi serazeny od nejlepsiho? Jako bohemka a anonymous tam fakt nemaj co delat, pokud to tak je..
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MIMA_A: za interier dostali taky nejaky umisteni .. ja tu soutez neporadal, jen predavam informaci :-)
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    MR_DAN: nevim, jaky jsou kriteria. na kafi jsem si tam v zivote nijak nepochutnal. jestli preplacanost interieru, tak je to jasny. a to nerikam, ze bych byl nejak zaujatej ..
    SATAI
    SATAI --- ---
    MR_DAN: Nevim, zda jsme proste jenom nemeli smulu na baristku, ale zrovna bohemka byla pro nas brutalni zklamani (jako by to v tom aeropresu nechala louhovat moc dlouho, ale sedeli jsme vedle, tak jsem pod prsty nekoukal a tipuju jenom podle (ne)chuti).
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    Czech Bar Awards 2015
    Nejlepší café bar / kavárna

    La Bohème Café, Praha 2
    EMA espresso bar, Praha 1
    Můj šálek kávy, Praha 8
    AnonymouS Coffee, Praha 2
    V Melounovém cukru, Brno
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    SARKUF: tak snad budu mit stesti :)

    Diky!
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    POHODAVOLE: jj dělají DS, filtr dělaj chemex... Vlastní to moc milá paní, která to i umí připravit, jen když jí tam vypomáhá kolegyně, tak to neni úplně ono. Nicméně myslim, ze smutnej nebudes.)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Nebyl nekdo tu? Dle webu DS maji DS, tak by me zajimalo, jestli je to aktualni a jestli ho umi pripravit. Rad bych tam skocil v sobotu, ale nerad bych byl smutny :)

    Chococafé fabrique - Říčany, Středočeský
    https://foursquare.com/v/chococaf%C3%A9-fabrique/537b1863498e742330dccebb
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam