• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    PAYA_HORRORCORE
    PAYA_HORRORCORE --- ---
    Nemá někdo tip na precizní cestovní mlýnek? Mám GSI Javamill a už je celej rozsekanej tak se poohlížím po něčem jiném..
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    JUANITA: (prislo by ti / vam ferova odmena napr. dvoje zrnka neceho svetlejsiho na filtr?)
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    NOISEGATE: hmmm, to nezni prilis nadejne.

    GINTA: na ND klidne prodam, klidne napiste PM. (vic nez o cenu bych tim rad neztratil cas, takze radeji levneji s vyzvednutim u me [holy shovitz], nebo to 'skartuju'.)
    SATAI
    SATAI --- ---
    DWAY: no ony to naštěstí v reálu nejsou jen tři stupně ;-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    JUANITA: me docela bavi tady ty vety :-D

    Systém mletí mlýnskými kameny zajistí profesionální umletí kávových zrn.

    Tři stupně nastavení hrubosti mletí a nastavení doby mletí umožní připravit kávu přesně tak jak máte nejraději.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    JUANITA: ja uz bych do tohodle mlynku nesel. po dvou letech proste prestal fungovat a to jsme mu moc počoudit nedali.. vrátili jsme se k ručnímu, tiše trpíme a šetříme na něco opravitelnýho a kvalitnějšího
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    GINTA: kolik das? :) taky se mi tu jeden vali..
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    je s tim možná trochu víc sraní, ale stojí to za to!
    teď dávám Yandaro Burundi a je skvělá

    GINTA
    GINTA --- ---
    JUANITA: Neprodas jej na ND? Prestal mi fungovat, tak bych pozkoušel měnit střeva. Když tak pm. Dik :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    Encore je bohužel horší... fakt.
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    tak mi definitivne odesel mlynek od conceptu (tenhle discontinued: http://www.cerstvakava.cz/831-elektricky-mlynek-na-kavu-concept-km-5120/ ). nejaky navrh na dustojnou nahradu? (domaci pouziti, tak 3-4 mleti denne na filtry.) diky moc.
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    Nechtel by nekdo baleni jednickovejch hario filtru? Prehlidl jsem se, vzal spatnou velikost a zjistil to az po rozbaleni...
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    SARKUF: Dekuji, tak opetovne zkusim.
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    SRNECEK: Nevim, jak to bylo driv, ale ted je ta ticha studovna v jiny casti budovy, takze tam hluk z kavarny neni...
    DWAY
    DWAY --- ---
    KOLU: ja se spis bojim o to, ze rozbiju neco v kavovaru nez sebe :) Kazdopadne ano, asi se do toho pustim.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    SARKUF: Pravda, na to jsem pozapomněl, kdysi jsem tam byl a tu zkušební hodinu... A myslím, že mají docela rozumné paušály. Ale myslím, že tak také děsně tehdy protékal ten hluk z té kavárny.
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    SRNECEK: co Cafedu se studovnou?
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    ZUZKAOU: Klementinum jsem navštěvoval dříve, ale nyní je velice přelidněné a zejména v létě je v té studovně pro mne těžké být, zejména kvůli vzduchu, Městskou znám zejména z Ústřední, a ta má také své úskalí, ale asi menší pobočky by mohly být dostačující, zatím víceméně nejvíce mi slouží Jana Palacha, ty řetězce jsou na mne hlučné...
    KOLU
    KOLU --- ---
    DWAY: jeden 3 mm imbus a 16/17 mm klíč, common!
    a jestli se hodně bojíš, tak to vždycky vypni (komplet), než do toho budeš strkat pracky. a klidně to dělej když je to studený.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam