• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    WOODMAKER: no, už u toho medium pražení jsem byla docela zděšená, takže u dark očekávám spálený popcorn :) máš doma vzorky? :D
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    BACTERIE: tu dark jsem si pro pobavení koupil taky a nestačil se divit, že to jde upražit tak moc.
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    WOODMAKER: skvělý, jsem ráda, že jsi spokojený! upřímně by mě zajímalo jak vypadají zrnka u blonde pražení, jelikož jsem teď (v době krize) sáhla po medium (balanced) roast (blonde už neměli) a po otevření to se mnou malém švihlo - zrnka tmavá jako uhlí :D možná bych měla koupit ten dark roast na porovnání! :D V60 chválím!
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DEIKSAC: nevim o rucnim mlynku ktery by mel to nastavovani reseny nejak elegantne..
    MAJA
    MAJA --- ---
    Coffeesouce a Doubleshot mají doprava zdarma ...
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Kdyz pominu nicemnou opakovatelnost nastaveni (leda pocitat a pamatovat si cvaknuti), tak se mi nelibi vule ulizeni kamenu a vysledek mleti je pak smeska velkejch ulomku s jemnym prachem, rovnomernost nic moc
    JINX
    JINX --- ---
    DEIKSAC: Zrovna ten pouzivam asi mesic a maximalni spokojenost (je fakt ze je to muj prvni) v cem presne je problem?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    My dostali k vanocum hario mini mill slim a vystup mi prijde hodne nerovnomernej
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    BACTERIE: Jo. Dneska jsem ho zase po pár měsících (shame on me) čistil.
    Můj první mlýnek teda, takže nemůžu porovnat, ale baví mě na něm mlýt, nastavovat hrubosti, hrubost mletí vypadá konzistentně.

    Doplnil jsem ho ještě (na rychlo) o porcelánový Hario V60, používám to tak jednou týdně a tento víkend mi ze StarBucks Blonde (a i z běžnějších káv, který ale v Albertu nekoupíš) lezlo moc dobrý kafe.
    BACTERIE
    BACTERIE --- ---
    WOODMAKER: jé, trochu jsem zaspala! stále spokojenost s Porlexem? :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    VYJEBANECZ: Díky za přínosný poznatek.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    VYJEBANECZ: a mne k ristretu mliko bezne nosi i kdyz si ho neobjednam. A taky cukr a vodu. Tu vodu teda vetsinou nakonec vypiju, ale k cemu ta voda je?
    VYJEBANECZ
    VYJEBANECZ --- ---
    Ristretto s mlíkem si objedná jen debil!!!
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    :-D
    Drinking Coffee From The 1970s
    https://www.youtube.com/watch?v=VNmXy8IW0e0
    SATAI
    SATAI --- ---
    A výsledky

    Barista roku on Instagram: “Nakonec jsme opravdu vyhlašovali z tácku#baristaroku #baristaroku2020 #coffeeevent”
    https://www.instagram.com/p/B8q0sFBHTgQ/?igshid=1w0ta3szm39rj
    SATAI
    SATAI --- ---
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    ADAM: tak to dobrou chut :D
    ADAM
    ADAM --- ---
    UMIAKI: tak jsem koupil Honduras na zkousku. Je teda poražený v červnu a stal 129 místo 99, tak uvidíme
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MAR_TINA: jop

    MIMA_A: Nevím za co je to cena, ale jen pro představu. Z kila kafe v pergamenu je cca 0,8 kg zelené kávy, což je přibližně 0,6 kg pražené kávy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam